Andżelika :)

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Andżelika :)

Postprzez andżelika21211 » Pn lut 20, 2012 5:00 pm

Witam wszystkich,
w szczególności założycielki S.O.S Dalmatyńczyk!

Mam na imię Andżelika, niedawno skończyłam 16 lat. Uwielbiam zwierzęta i swoją przyszłość chcę powiązać właśnie z nimi. Mieszkam z rodzicami w Ząbkach, ale nie jesteśmy sami. Od ponad 4 lat jest z nami Kora - śliczna i pulchniutka dalmacia sunia :) Jest cudownym psem i muszę przyznać, że moje zamiłowanie do tej rasy pojawiło się już w dzieciństwie przez ulubiony film Walt'a Disney'a "101 Dalmatyńczyków". Kora jest psem, który trafił do naszej rodziny jako mały szczeniak, miała zaledwie 5 miesięcy. Była kaprysem córki dobrego znajomego mojej mamy. Paulina - poprzednia właścicielka Kory nie chciała z nią wychodzić. Kora bardzo się męczyła i gryzła jej wszystko w domu. Pewnego dnia ojciec Pauliny zadzwonił do nas z zapytaniem "czy nie chcemy pieska?". Mama od razu się zgodziła tym bardziej, że bardzo chciałam mieć psa. Na początku mieszkałam w domu z babcią. Tam od dzieciństwa wychowywałam się z psami, jednak po przeprowadzce do bloku poprzedni pies został z babcią. A ja długo czekałam na następnego psa i się doczekałam. Kora już 12 maja skończy 5 lat, a nadal zachowuje się jak mały szczeniaczek. Patrząc na nią nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie są tak okrutni w stosunku do zwierząt? Przecież one też czują i przede wszystkim bardzo kochają i nie chcą być krzywdzone, to nasi przyjaciele. Choć nie mówią, bardzo dużo rozumieją i są przyjaciółmi - NAJLEPSZYMI! :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Andżelika :)

Postprzez chili1304 » Pn lut 20, 2012 5:16 pm

Witaj na forum i w naszej dalmaciej rodzinie! :)
Ciesze się,że jest nas coraz więcej:)
Twoja Kora jest śliczna:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Andżelika :)

Postprzez Achajka » Pn lut 20, 2012 6:03 pm

witamy bardzo gorąco :D a sunia śliczniusia.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andżelika :)

Postprzez Szafranmaria » Pn lut 20, 2012 7:38 pm

Andzeliko witam cię serdecznie wśród kropków,fajnie że jesteś z nami i pomagasz.Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Andżelika :)

Postprzez andżelika21211 » Pn lut 20, 2012 8:51 pm

Dziękuje bardzo :)
Też cieszę się, że tutaj jestem i będę pomagała na tyle, ile to możliwe :)
Również pozdrawiam wszystkich :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Andżelika :)

Postprzez agrazka » Pn lut 20, 2012 9:08 pm

Witaj dalmaci przyjacielu :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Andżelika :)

Postprzez Vilena » Pn lut 20, 2012 11:37 pm

Witaj na forum!
Twoja Kora to śliczna sunia :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Andżelika :)

Postprzez dalmibea » Wt lut 21, 2012 12:52 am

andżelika21211 napisał(a):Dziękuje bardzo :)
Też cieszę się, że tutaj jestem i będę pomagała na tyle, ile to możliwe :)
Również pozdrawiam wszystkich :)


Witma serdecznie na forum , o ile zauwazylas to nie jest to forum gdzie nie zawsze sloncie swieci i na pierwszym planie stoja dalmaty potrzebujace potrzeby.
Dlatego cieszy mnie bardzo twoje stwierdzenie ze bedziesz pomagala na tyle, ile to mozliwe i zdajesz sobie sprawe ze nie jestesmy tutaj dlatego ze nam sie nudzi ;) tylko dlatego ze chcemy pomagac .Kazda osoba z wrazliwym sercem i checia pomocy jest jak najbardziej potrzebna w naszej dalmaciej rodzinie aby moc dalej niesc pomoc tam gdzie jest potrzebna.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Andżelika :)

Postprzez andżelika21211 » Wt lut 21, 2012 3:07 pm

To ja chyba jestem nadwrażliwa :) teoretycznie nie powinnam się mieszać w krzywdę zwierząt, bo źle to robi mojej psychice. Od razu płaczę niezmiernie, ale potrzebuję tego. Muszę kontrolować to, co dzieje się ze zwierzakami i fajnie, że jest tyle osób, którzy chcą pomagać naszym czworonogom :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Andżelika :)

Postprzez andżelika21211 » N cze 03, 2012 4:52 pm

WITAM :)
Biorę udział w konkursie piękności POLKA2012 i chciałabym abyście wspólnie ze mną wzięli udział w zabawie i dołączyli do grona moich fanów. Zobaczcie moje zdjęcie klikając poniższy link:
http://www.polka2012.pl/polka-6731.html

Zostając fanem będziecie mogli na bieżąco śledzić moje zmagania w konkursie i otrzymywać kolejne porcje moich najnowszych zdjęć.

Z góry dziękuję za Wasze wsparcie
Buźka :*

BARDZO CHCIAŁABYM PRZEJŚĆ DO KOLEJNEGO ETAPU W KONKURSIE, DLATEGO BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE WSZYSTKICH WOLONTARIUSZY WŁAŚNIE TUTAJ :)
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron