pozdrowienia

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

pozdrowienia

Postprzez gosia » Cz lut 02, 2012 10:07 pm

Witam! Mam na imię Gosia, mieszkam w Jeleniej Górze. Kocham zwierzęta,a w szczególności psiaki. Moja przygoda z dalmatyńczykami rozpoczęła się 15 lat temu, kiedy trafił do mnie roczny Jeruś, który był zaniedbywany i, jak się później okazało, bity przez swojego "pana". Musieliśmy się sporo o sobie nauczyć i ciężko pracować by psinka wróciła na dobrą drogę. Udało się i przez następnych 14 lat byliśmy szczęśliwą rodzinką. Niestety 3 miesiące temu musiałam pomoc swojej psince przejść za tęczowy mostek - od 2 lat walczyliśmy z guzem w pęcherzu moczowym. Pozostała po nim straszna pustka, którą staram się wypełnić pomagając psom w miejscowym schronisku. Wiem, że gdy tylko znów będę gotowa to gdzieś tam, może nawet w waszej fundacji, czeka na mnie plamiasty przyjaciel dalmatyńczyk, który dołączy do naszej rodziny. Tymczasem może przydam się na coś. Poczytałam troszkę o pieskach, którym pomagacie - każda historia jest straszna, dobrze, że wiele z nich (dzięki Waszej pracy) kończy się szczęśliwie. Szczególnie ujęły mnie losy Alladyna, płakałam jak dziecko gdy o nim czytałam. Chętnie dołączę do Waszego grona, może i ja się na coś przydam. Prowadzę własne biuro projektów - jako swój szef mogę trochę elastyczniej organizować swój czas pracy. Jestem osobą mobilną - dysponuję samochodem, no i radzę sobie z kompem. pozdrawiam serdecznie Gosia Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: pozdrowienia

Postprzez agrazka » Cz lut 02, 2012 10:17 pm

witaj Gosiu :) Współczuje, każda strata przyjaciela jest okropną pustką. Na pewno zechcesz mieć jeszcze kropki, tak to już jest, jak się je pokocha.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: pozdrowienia

Postprzez magmal » Cz lut 02, 2012 10:26 pm

ja też witam serdecznie. Strata najlepszego przyjaciela pozostawia wielką wyrwę w sercu. Trzeba trochę czasu na wyleczenie ran.
Jestem jednak przekonana, że Twój Jeruś zakręci łapką w Psim Niebie i 'podeśle' Ci za jakiś czas nowego psiego towarzysza.

Tymczasem rozgość się u nas na forum. Rąk do pracy zawsze nam brakuje, więc na pewno skorzystamy w zaoferowanej pomocy.

Witamy :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: pozdrowienia

Postprzez chili1304 » Cz lut 02, 2012 10:30 pm

Witaj! :)
Doskonale rozumiem co czułaś po stracie Przyjaciela...
Ciesze się,że przybywa wielbicieli kropków,wierze,że to za pośrednictwem naszych piesków za TM tworzymy tutaj zgrany team
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: pozdrowienia

Postprzez Achajka » Cz lut 02, 2012 11:29 pm

witamy serdecznie, najsympatyczniejsze jest to, ze ta nasza dalmacia rodzinka sie powieksza :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pozdrowienia

Postprzez Vilena » Pt lut 03, 2012 3:56 pm

Cześć Gosia, fajnie, że do nas dołączyłaś. Każda pomoc się przyda, nas jest mało, a psiaków bardzo dużo.

Przykro mi z powodu utraty ukochanego psa, mam nadzieję, że wkrótce w Twoim domu znowu zawita wspaniały kropek!
Pozdrawiam cieplutko :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron