artuuurek

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

artuuurek

Postprzez artuuurek » Pt lis 18, 2011 8:22 pm

Witam serdecznie. Mam na imię Artur i zbliżam się do 33 lat mieszkam od urodzenia w Łukowie (lubelskie) zanim postanowiłem zalogować się byłem bardzo częstym gościem na tym forum i tak troche czuje się jak bym was podglądał :oops: .
Jestem bardzo poważnie zainteresowany adopcją dalmatyńczyka wiem już chyba o nich wszystko (tak mi się pewnie tylko zdaje) ale tylko teoretycznie nie miałem z tą rasą nic do czynienia do nie dawna byłem z Goliatem (alaskan malamut),ale jego już niestety nie ma :( i to co łączy Goliata i dalmatyńczyki to tylko umaszczenie też był czarno-biały :) .
To że tu jestem to zasługa waszego ogłoszenia o Leo i tego różowego bandaża na jego łapce (taka fotka się wyświetliła) no i chyba trafiła mnie strzała dalmatyńskiego amora to nie może być przypadek .
Mam żone uroczą Dorotke i dwóch synków Karola (6lat) i Wiktora (1.5 roku)
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: artuuurek

Postprzez Achajka » Pt lis 18, 2011 9:49 pm

witamy serdecznie na naszym forum, bardzo sie ciesze ze do nas dolaczyles, dalamty to wierne i naprawde madre psy do tego urodziwe :D Ale jesli chodzi o adopcje to kontaktuj sie z nasza Magmal, ona pomoze wybrac psiaka, doradzi, to nasza forumowa szefowa :wink:

pozdrawiam serdecznie cala rodzinke, jesli adoptujecie dalamta nie pozalujecie, wiem bo jestem posiadaczka po raz drugi pieska tej rasy :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: artuuurek

Postprzez roma_121 » Pt lis 18, 2011 9:54 pm

Ja też witam ;)

Achajko nie martw się Pan Artur już kontaktował się z Magdą ;) z tego co wiem to szukamy/ szukaliśmy kogoś do przeprowadzenia kontroli przedadopcyjnej ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: artuuurek

Postprzez Vilena » Pt lis 18, 2011 10:32 pm

I ja witam Cię Artur na naszym forum. Mam nadzieję, że wkrótce dołączysz do naszej dalmatyńczykowej RODZINY - byłoby super :)
Zachęcam do adopcji dalmatyńczyka, to wierne, oddane, cudowne i piękne psy!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: artuuurek

Postprzez dalmibea » Pt lis 18, 2011 11:20 pm

No co do Magdy , forumowej szefowej to nie zbyt trafne , Magda jest prezesem fundacji :)
Witam cie tez Artur , cieszy mnie to ze "podgladales nas potajemnie " to swiadczy tylko o tym ze nie podejmujesz pochopnej decyzji adopcji dalmata , tylko zastanawiasz sie nad tym i interesujesz sie nimi , ich charakterem , no i co mnie tez cieszy , jestes swiadomy tego jakie sa u nas dalmaty , po przejsciach, ktore potrzebuja szczegolnej opieki , niektore do tej pory nie poznaly co to jest zycie w domu w cieplym , nie znaja pelnej miski i cieplej reki ktora je poglaszcze ale za to bardzo dobrze znaja bol , glod , strach , samotnosc .
Mysle ze Magda znajdzie odpowiedniego psiaka dla ciebie , ale pozwole sobie tutaj na mala uwage , pies to nie zabawka dla malych dzieciakow , a zwlaszcza dla 1,5 ra rocznego.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: artuuurek

Postprzez agrazka » Pt lis 18, 2011 11:58 pm

Witaj :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: artuuurek

Postprzez artuuurek » So lis 19, 2011 9:12 am

Jasne że pies to nie zabawka Karol to wie od urodzenia ma do czynienia z psami Wiktor narazie pieski traktuje z dystansem nie czepia się ich wie co to jest ał ał i wie (nie wiem skąd nie uczył go nikt tego ) że do obcych psów się nie podchodzi . Goliat był bardzo łagodny i ruchliwy i jak biegał czasem bałem się że przez przypadek wpadnie na Wiktora ale pies ma jakiś szósty zmysł i wyczówa dziecko w pobliżu wpadnie na tira a na dziecko nie :) :) Wiem że to zabrzmi górnolotnie to dorośli krzywdzą psy nie dzieci :evil:
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: artuuurek

Postprzez chili1304 » So lis 19, 2011 9:52 am

Witaj Artur na naszym łaciatym forum
Miło,że grono wielbicieli dalmatyńczyków powiększa się :D
Jeśli odpowiednio ukształtujesz dzieciaki i psa nie bedzie żadnych zgrzytów :wink: ,wiem co mówie bo sama mam dwulatka Victora i łaciatą sunie Sare :lol: Sara trafiła do mnie jak Vikuś miał 13 miesięcy i kocha swoją "Nane" z całego małego serduszka,nie dokucza,nie ciągnie za ogon,nie wkłada palcy do ucha i oka :wink: Wiele zależy od wychowania a także nastawienia rodziców do psa,dziecko obserwuje i uczy sie miłości do zwierząt :D Pewnie,że cały czas trzeba pilnować zarówno psa jak i dziecko ale ja osobiście jestem jak najbardziej na TAK :D Dzieci wychowywane ze zwierzętami od małego uczą się empatii,wrażliwości,miłości do zwierząt i tak powinno być moim zdaniem :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: artuuurek

Postprzez magmal » So lis 19, 2011 10:15 am

ja również witam.

Proszę mi wierzyć, że stajemy na głowie, żeby zorganizować wizytę p/adopcyjną. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.
Musimy też zastanowić się który ewentualnie pies może trafić do Pana rodziny....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: artuuurek

Postprzez artuuurek » So gru 24, 2011 3:40 pm

Z okazji świąt Bożego narodzenia życze wszystkim użytkownikom i administracji serdeczne życzenia pogody nie tylko ducha zdrowia i optymizmu na przyszłą walke z bezdusznością ludzi wobec zwierząt , życze wam zdrowia usmiechu i tylko trafionych prezentów :D :D :D
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: artuuurek

Postprzez dalmibea » N gru 25, 2011 12:43 am

Dziekujemy bardzo i zyczymy Tobie takze radosnych swiat Bozego Narodzenia, a tutaj znajdziesz watek zyczen swiatecznych ;)

viewtopic.php?f=45&t=1294
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron