Praca z behawiorystą ...

Moderator: dalmibea

Praca z behawiorystą ...

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 6:16 pm

Nie wiedziałam gdzie napisać dlatego wybrałam ten dział :)

wiem że kilka z Was korzystało z pomocy behawiorysty czy to dla własnego psa czy to dla podopiecznego :)

chciałam się dowiedzieć w jaki sposób behawiorysta pracuje z psem ? czy przez gesty, werbalnie ?

chciałam skorzystać z pomocy behawiorysty bo pojawiły się małe problemy z moją psiną z którymi sama rady sobie nie dam, ale jeżeli jest to porozumienie werbalne to niestety nic mi to nie pomoże bo moja mała i tak jest głucha....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » N kwi 03, 2011 12:50 am

Z tego co wiem i slyszylam , to pies reaguje latwiej i szybciej nauczy sie reagowac na gesty jak na slowa .
Tak ze gluchy pies ma takie same szanse a moze nawet i lepsze bo nauczony jest tylko reagowac na gesty .
Tylko ze znalezieniem odpowiedniego i dobrego behawiorysty moze byc problem . Mysle ze moglabys sie skontaktowac z panem Michalem u ktorego jest nasz Filou , moze bedzie mogl Ci w czyms pomoc .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » N kwi 03, 2011 1:47 pm

ok dzieki za info ;] wiem ze behawiorysta behawioryscie nie róny a moja to tez juz nie mlody szczeniak tylko "staruszka" z dość upartym charakterem dlatego własnie chciałam sie dowiedzieć na jakiej zasadzie pracują :) postaram się sama rozwiązać nasze problemy a przynajmnmiej bede probować jak nie uda mi sie to postaram sie kogos znalezc albo poszukac informacji jak mogłabym sobie z tym poradzic :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am


Powrót do PORADY WETERYNARYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron