POSZUKIWANA SUCZKA DO 2lat

osoby, które chcą adoptować dalmatyńczyka lub w typie rasy.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

POSZUKIWANA SUCZKA DO 2lat

Postprzez lidzbararas » Pt paź 07, 2011 11:59 am

Witajcie KOCHANI
PROSZĘ Was o pomoc.
Zacznę od początku.
Moja bardzo dobra znajoma pani Barbara Maj, kobieta o sercu niczym miód jest w traumie po stracie swojej kochanej dalmatynki. Piesek trafił do niej jak miał roczek (jakaś rodziną go porzuciła) pani Basia bez zastanowienia ją zabrała i dałą jej miłość przez 10lat. Niestety 1,5 miesiąca temu psina musiała zostać uśpiona (również pokonał ją rak) pomimo wydanych ogromnych pieniędzy (najmniej istotne) rocznego leczenia, wizyt lekarza w domu, podawania przez panią Barbarę samodzielnie zastrzyków psina odeszła. Trauma straszna dla kobiety, sami wiecie jak to jest co będę więcej pisał na ten temat.
Rozmawiałem z nią dwa tygodnie po uśpieniu, była w depresji mówiła że już nigdy żadnego psa, bo bardzo ją to boli, zwłaszcza że miała tylko ją.
Tydzień temu spotkaliśmy się ponownie. Opowiedziała mi niesamowitą historię jaka miała miejsce w jej domu.
Pani Barbara nie schowała po dawnej psinie misek, stały w kącie. Nie miała odwagi ich schować.
Któregoś dnia wyszła na zakupy, po powrocie miski jej ukochanej pupilki stały na środku.
SZOK - ZELEKTRYZOWAŁO mnie to, kiedy tak opowiadała.
Stwierdziła, że dostała ZNAK i chcę dokonać adopcji.
Z uwagi, że się znamy, jesteśmy miłośnikami tej samej rasy, zwróciła się do mnie o pomoc w poszukaniu dla niej psiaka.
Proszę Was i APELUJĘ o pomoc w poszukaniu psiaka dla pani BARBARY z Poznania.
Pani Barbara poszukuje ''suczki" 1,5/2 lata. (co do płci spróbuję ją jeszcze przekonać że nie jest to tak istotne) nie agresywnej do zwierząt i dzieci.

Proszę informujcie mnie o każdym możliwym psiaku do adopcji w tym przedziale wiekowym. 1,5/2 lata to dla pani Barbary istotny i najważniejszy priorytet. Znam ją i wiem że starsze psiaki odrzuci jeśli chodzi o adopcję. Chodzi jej o psiaka z którym wspólnie przeżyje więcej niż 8lat.

Pozdrawiam Was - Wasz LIDZBARARAS
scallyboy.men@gmail.com
lidzbararas
Avatar użytkownika
lidzbararas
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 11:15 am

Re: POSZUKIWANA SUCZKA DO 2lat

Postprzez dalmibea » Pt paź 07, 2011 12:22 pm

Czesc , z nieba nam spadasz ;)
Wyslalam ci maila , odpisz mi na beakoch@gmx.net
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do PAN SZUKA PSA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron