kim jest Magda (magmal)

kim jest Magda (magmal)

Postprzez magmal » Wt sie 31, 2010 10:31 pm

Mam na imię Magda i jestem miłośniczką dalmatyńczyków w szczególności, i ogółem wszystkich psów.

Przez większość swojego życia miałam jedną wierną sunię - Atmę, która odeszła od nas po prawie 17 latach życia. Długo nie mogłam się z tym pogodzić, ale w końcu przyszedł czas, żeby w moim domu pojawił się nowy kropkowany gość. Podczas poszukiwań hodowli dalmatyńczyków trafiłam na stronę o dalmatyńczykach w potrzebie. Gdy zobaczyłam jak straszliwie są traktowane te wspaniałe psy, to pękło mi serce. Przez kilka miesięcy obserwowałam stronę i zmagania Danki i Beaty w ratowaniu dalmatów. W końcu odważyłam się i napisałam do Danusi malia. Tym sposobem poznałam (potem jeszcze osobiście) świetną babkę - Dankę, supermankę, która robi nadprzyrodzone rzeczy żeby ratować dalmatyńczyki.

Dzięki niej (i chyba psim aniołom, zwłaszcza mojej Atmie...) w moim życiu zagościł Lord Vader (można go zobaczyć w galerii :D ).

Teraz w miarę moich możliwości, staram się prowadzic sekcje Dalmatynczykow i pomagać innym psiakom, do czego zachęcam wszystkich odwiedzających nasze forum :D

Tyle o mnie, a teraz ludziska otwierać domy, serca i portfele dla potrzebujących kropków !!!!
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Powrót do O NAS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron