Sunia 2 Lata kolo Warszawy /Bemowo

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Sunia 2 Lata kolo Warszawy /Bemowo

Postprzez dalmibea » Wt maja 25, 2010 4:37 pm

WITAM:) MAM ŚLICZNĄ SUNIĘ BARDZO PODOBNĄ DO DALMATYŃCZYKA...tatuś był dalmatyńczykiem.. ODDAM W DOBRE RĘCE,OSOBIE KOCHAJĄCEJ ZWIERZĘTA:) SUNIA MA 2 LATA..JEST WESOŁA...PEŁNA ENERGI GDY TRZEBA:) NAUCZONA CZYSTOŚCI... MA KOMPLET SZCZEPIEŃ I KSIĄŻECZKĘ ZDR... NIE JEST AGRESYWNA DO INNYCH ZWIERZĄT I LUDZI... UWIELBIA GONITWY...A NAJBARDZIEJ ZA PIŁKĄ-JEST NAPRAWDĘ SZYBKA:) DOSKONALE SKACZE:) JEDNYM SŁOWEM JEST WYJĄTKOWA:) JA NIESTETY MUSZĘ WYJECHAĆ-SPADŁO TO NA MNIE JAK GROM Z JASNEGO NIEBA:( WIEM ŻE DORA - tak się wabi:) BĘDZIE NAJLEPSZYM TOWARZYSZEM I MOGĘ GWARANTOWAĆ ŻE LEPSZEGO PSIEGO PRZYJACIELA NIE ZNAJDZIECIE:):) PROSZĘ O KONTAKT- kasiuniab28@wp.pl 664091132 mieszkam w MAZOWIECKIM-BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO-KOŁO WARSZAWY...blisko BEMOWA

http://www.allegro.pl/item1035825999_od ... czyka.html

Dodane po 15 minutach:

Obrazek

Dodane po 15 godzinach 27 minutach:

próbuję złapać kontakt z właścicielami , na razie nie odbierają telefonów ,

,
Ostatnio edytowano Wt lip 06, 2010 11:10 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr cze 02, 2010 10:46 am

WITAM

DORA MA JU¯ CIEP£Y I PRZYTULNY DOMEK...PAN KTÓRY ¯E TAK POWIEM ZAADOPTOWA£ SUNIÊ..KOCHA BARDZO PIESKI I CO LEPSZA MIESZKA NIE DALEGO NAS...WIÊC WIEM JAK SUCZKA SIÊ MIEWA...

POZDRAWIAM:)

wiadomosc od : kasiuniab28@wp.pl
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 07, 2010 12:11 pm

sos-dalmatynczyk nie onosi odpowiedzialnosci za dalszy los sunie , nie zostala przez nas wyadoptowana

Moze sie kiedys ktos odezwie i wstawi ej zdjecia z nowego domku i napisze nam pare slow o suni
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron