Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez Vilena » Cz maja 12, 2011 9:32 am

Szukam domu dla dorosłego Psa Dalmatyńczyka, pies jest wzięty ze schroniska ( około 2 lata temu), wykastrowany, wiek około 5 lat wychowywany przez starszych ludzi którzy nie dają sobie z nim rady, a do tego nie toleruje dzieci( wnuków), nie chcą aby znowu trafił do schroniska, więć szukają domu, najlepiej dorosłe stanowcze osoby które by potrafiły ułożyć i zająć się psem.


Oto Apis:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

pies przebywa w Pile woj. wielkopolskie, będzie tak długo aż ktoś się nie znajdzie ponieważ schronisko odpada,jest to pies typu 'kanapowiec' jak wyjdzie na spacer szczeka na wszystko i wszystkich, dzieci nie toleruje bądź się ich boi ( zdarzyły się dwie sytuacje kiedy skoczył do naszych dzieci z zębami,nic groźnego się nie stało, ale jednak) psy i koty między nimi chcę być górą, dominować kotów raczej nie toleruje,jest wykastrowany, i właściciele wyrażają zgodę także na adopcję zagraniczną.


Pani będzie wdzięczna za naszą pomoc...
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez roma_121 » Cz maja 12, 2011 11:01 am

kolejna tragedia ;(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez dalmibea » Cz maja 12, 2011 11:18 am

Niezly ma charakterek , to sie wlasnie dzieje z dalmatem jak sie nad nim nie pracuje :evil:
Brak konsekwentnej , odpowiedzialnej i stanowczej reki.
Tak osobiscie to wole czasami zeby pies poszedl do osoby odopwiedzialnej co mieszka w bloku a nie do rodziny w domu z ogrodkiem.
Bynajmniej ten w bloku bedzie mial zapewnione spacery , a te na podworkach zostaja czesto podworkowymi psami ,pozostawione same sobie i nawet nie wiedza co to spacer , nic dziwnego ze po jakims czasie sa takie jakie sa .
Dobrze ze chociaz z powrotem do schroniska nie musi , duzy plus dla rodziny.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez Vilena » Cz maja 12, 2011 1:06 pm

Bea, tutaj się z Tobą całkowicie zgadzam, mam znajomych, którzy mieszkają w domach i ich psy przebywają jedynie w domu i w ogrodzie i w takich przypadkach lepiej jak pies mieszka w bloku bo przynajmniej wychodzi na spacery. Że niby w ogrodzie się wygoni, przecież on tam widzi ciągle te same rzeczy, a na spacerach pies poznaje świat ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez dalmibea » Cz maja 12, 2011 8:05 pm

Nastepny z kolczatka , kolcami do srodka :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez chili1304 » Pn maja 30, 2011 12:00 am

"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez magmal » Cz cze 02, 2011 12:00 am

czy Apis nadal aktualny?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez Vilena » Cz cze 02, 2011 5:38 pm

Oczywiście aktualny.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez dalmibea » So lip 16, 2011 10:47 am

Co nowego u Apisa slychac , moze i tez u niego trzeba by bylo wznowic ogloszenia , skoro juz jest na forum to trzeba go obrobic ,o ile jest jeszcze aktualny
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez chili1304 » So lip 16, 2011 11:56 pm

ja robiłam Apisowi tylko ogłoszenia,nie mam kontaktu z rodziną.Ogłoszenia na bieżąco są odświeżane,co jakiś czas z serwisów przychodzi na maila prośba o aktualizacje i ew.odświeżenie badź usunięcie :wink: i tak jest ze wszystkimi "moimi" dalmatami w serwisach,każdemu aktualizuje anonse :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez dalmibea » N lip 17, 2011 1:26 am

a ma wogole ktos kontakt z rodzina ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez Vilena » N lip 17, 2011 8:32 am

Tak ja MIAŁAM i nie ukrywam, że dość ograniczony i ciężki. Skontaktuję się ponownie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez dalmibea » Cz sie 25, 2011 12:16 am

Vilena napisał(a):Tak ja MIAŁAM i nie ukrywam, że dość ograniczony i ciężki. Skontaktuję się ponownie.


???????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Apis ok.5 lat /Piła woj.Wielkopolskie

Postprzez Vilena » Cz sie 25, 2011 6:16 am

Nie ma kontaktu z rodziną. Nie odzywają się w ogóle na moje maile - olewają mnie, nie wiem co się z psem dzieje, mam nadzieje, że nie oddali do schroniska :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Następna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron