Dalmatynka/5 miesięcy

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Dalmatynka/5 miesięcy

Postprzez moniulek » Pn kwi 18, 2011 2:06 pm

http://allegro.pl/dalmatynczyk-suczka-i1567151884.html

Obrazek

Sunia co prawda w sprzedaży, ale może bez ofert kupna pan/pani zgodzą się ją oddać?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 2:09 pm

a dzwoniłas tam ? :wink: bo kurcze cena 280 zł...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Pn kwi 18, 2011 2:16 pm

Dzwoniła...jak dla mnie to jakaś pseudohodowla..
Aż się zdenerwowałam :/

Mają husky, bulteriery i dalmatyńczyki.
Gdy w trakcie rozmowy zaproponowałam pomoc ze strony fundacji Pani powiedziała, że ogłoszenie nie aktualne bo przed chwilką ktoś kupił sunię.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 2:23 pm

z ciekawość po twoim wpisie też zadzwoniłam i taką sama odpowiedz dostałam że jest juz nie aktualne.... pilny wyjazd i takie kwoty... ta suczka nawet nie jest kundelkiem dalmatyńczyka bo ma dłuższy włos...

i na dodatek takie ceny ;/
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Pn kwi 18, 2011 2:26 pm

Jaki wyjazd. W aukcji o szczeniakach husky nic nie jest wspomniane o wyjeździe. Jedynie, że zostały 2 sunie z miotu.

Weszłam na komentarze użytkownika. Z lutego 2011 ktoś dziękuje za ślicznego pieska..
Dalmatynka pewnie siedzi w takim samym "kojcu" jak bulterierka :/

Z ciekawości zadzwonię jutro z innego nr. z chęcią kupna. Ciekawe czy nadal będzie nie aktualne.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 2:31 pm

przydałoby się coś z tą pseudohodowlą zrobić zgłosić to do jakiejś fundacji....


http://www.stoppseudohodowcom.org/
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Pn kwi 18, 2011 2:35 pm

Ok, napiszę do nich.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dalmibea » Pn kwi 18, 2011 4:27 pm

moze warto by bylo najpierw kogos tam wyslac kto by sie podstawil jako kupujacy zeby zobaczyc dokladnie w jakich warunkach psy sa trzymane , nie mowic nic o fundacji .
Jezeli psy nie sa w zlych warunkach trzymane to nic sie nie zdziala , bo Polskie prawo nie zabrania hodowania i sprzedawania psiakow .
Chyba ze psy sa trzymane w takich warunkach ze zagraza to ich zyciu i zdrowiu , wtedy mozna cos zrobic .
Ale jezeli by tak bylo , to trzeba sie z tym liczyc ze bedzie trzeba zabrac wszystkie psiaki , a na taka akcje trzeba sie przygotowac , po pierwsze finansowo , trzeba sie z tym liczyc ze psy beda chore ,dlatego zostaja odbierane , trzeba je leczyc , potem trzeba je gdzies umiescic ,za co sie placi , nakarmic itd

Dlatego dobrze by bylo kogos tam wyslas zeby sprawe wybadal , ile mniej wiecej jest psiakow , w jakim stanie itd .

Wtedy pogotowie dla zwierzat moze cos zadzialac , albo inna fundacja .
Tak na hopla hop nic sie nie osiagnie , bo wlasciciel nawet nas na podworko nie musi wpuscic .
Wtedy potrzeba policji itd
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Cz kwi 21, 2011 12:16 pm

Są jakieś nowe wieści w sprawie tej suni?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 1:13 pm

Suczka jest nadal aktualna... zadzwoniłam jeszcze raz ale pod ten drugi numer... pies tylko i wyłącznie do sprzedaży jest za cenę 250 zł i ani grosza mniej... suczka jest rasowa... jest ponoć bardzo upierdliwa właściciel wyjechał do Belgi ma hodowle haskich a ona poprostu jest im nie potrzebna... o żadnym oddawaniu psa za darmo nie ma mowy...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 21, 2011 1:20 pm

Ciekawe jakim cudem jest rasowa? Jakby była rasowa to nie chcieliby 250zł tylko 1000zł.
Jakbyś jeszcze z nimi rozmawiała to zapytaj ich z jakiej jest niby hodowli ;) Albo np.jaki ma numer tatuażu bo chcesz w ZKwP sprawdzić kim są jej rodzice ;D

Zadzwoniłabym, ale szkoda mi pieniędzy z telefonu, wolę je przeznaczyć na bardziej potrzebujące psiaki.

Mam tylko nadzieję, że jeśli ktoś ją kupi to będzie miała normalne życie, oby nie trafiła do pseudo :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 1:28 pm

może dla pani rasowa nie musi równać się rodowodowa ;) jest ze słowacji bo tam jej syn wywozi haski z hodowli... nie pytajcie się mnie czy ta hodowla jest psów z rodowodem bo nie pytałam o to... nawet nie przyznałam się że jestem z Fundacji bo jak chciałam zmniejszyć kwotę to kobieta powiedziała mi że nie ma sensu ze mną gadać bo 250 to już i tak niska kwota...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 21, 2011 1:35 pm

Dobrze, że się nie przyznałaś ;)
Na pierwszy rzut oka widać, że sunia ma trochę dłuższą sierść niż dalmatyńczyk...

Śmierdzi mi to PSEUDO HODOWLĄ i tyle.
Pewnie tu rozmnażają te husky, a do Słowacji wywożą bo tam może więcej płacą za nie.
Ciekawe tylko skąd wzięli tą dalmatynkę.
Pewnie już więcej się nie dowiemy :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 1:41 pm

To samo powiedziałam Pań że sunia ma dłuższą sierści to się wydarła na mnie że to rasowy... Sunia jest przywieziona ze Słowacji, miała być syna ale on pojechał do Belgii. Wydaje mi się że oni się boją że jak sunia będzie miała cieczkę to te Haski będą za nią latać i stanie się to czego nikt nie chce... bo z tego co Pań mówiła to że zaczepia te Haski a one latają za nia...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Cz kwi 21, 2011 1:42 pm

Pewnie i dalmatyńczyki rozmnażali. ale to nie jest "top" rasa więc się nie opłaca dalsza hodowla.

Tak samo jak ich suka bulterierka. Też do sprzedania jest.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron