Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez Danka » So lis 12, 2011 8:08 pm

sunia w dalszym ciągu szuka domu , do mnie nikt w jej sprawie nie dzwonił , gdyby to zrobił wiedziałybyście ,jak o innych
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez Vilena » N lis 13, 2011 10:50 am

Wega jest bezpieczna w DT w którym jest już ponad rok. Myślę, że nie dobrze byłoby dla niej gdyby go opuściła... p.Agnieszka na pewno jej nie wyrzuci bo bardzo ją kocha.
Myślę, że nie musimy nic w jej sprawie robić. Skupmy się na bardziej potrzebujących...
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez Danka » N lis 13, 2011 1:19 pm

Wega ma DT , ale trzeba szukać jej domu, ona nie może tam zostać . :( Ona nie jest pilnym przypadkiem ale trzeba ją ogłaszać może poprosić o nowe zdjęcia ? Tak jak w przypadku BIru , Bastera? :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez dalmibea » Cz mar 01, 2012 2:06 pm

Vilena napisał(a):Wega jest bezpieczna w DT w którym jest już ponad rok. Myślę, że nie dobrze byłoby dla niej gdyby go opuściła... p.Agnieszka na pewno jej nie wyrzuci bo bardzo ją kocha.
Myślę, że nie musimy nic w jej sprawie robić. Skupmy się na bardziej potrzebujących...


No to w koncu jak z nia jest , jezeli nie musimy nic w jej sprawie robic , na nowe zdjecia nie ma co liczyc bo niby ja pani Agnieszka kocha i jej nie wyrzuci ale zostac sie tam nie moze , a robic dla niej tez nic nie musimy , hmmmmm, niezbyt rozumiem.

Poprosze o konkretnie tak szukac domu , to prosze o nowe zdjecia , albo nie szukac to wtedy przesuwam do ???
A moze opiekunka znalazla jej juz nowy dom , skoro sama robi tez ogloszenia.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez Vilena » Wt mar 13, 2012 7:11 pm

Cytuję z wątku Bastera:
dalmibea napisał(a):Ok,tylko narazie nie widze potrzeby zeby tam dzwonic,chyba ze Vilena pyta bo ma kogos kto nim zainteresowany jest

Bea, nie widzę potrzeby, żeby tam dzwonić, chyba, że pytasz bo masz kogoś kto jest nią zainteresowany?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wega /Zamość (Lubelskie) /604250219

Postprzez dalmibea » Pn mar 19, 2012 12:53 am

Z powodu brakow konkretnych informacji i kontaktu z wlascicielka psa przesunieta do dzialu niewyjasnione adopcje.Wega nie podlegala pod fundacje, nie jestesmy za jej dalsze losy odpowiedzialne
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron