Joy 4 letni piękny dalmat

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Joy 4 letni piękny dalmat

Postprzez Danka » Śr mar 16, 2011 10:22 pm

Joy był i jest kochany , miał przez 4 lata stabilny dom i nic nie wskazywało że moze go stracić . Ale okrutne zycie postanowiło inaczej.
Jego Pan zmarł na raka , Pani jest kolejny raz w szpitalu i czeka na kolejną operację. Joy-em opiekuje się przyjaciólka domu. Problem w tym ze Joy mieszka w bloku i Pani nawet jak wróci nie będzie mogła wychodzić z nim na spacery , wcześniej psiak miał 1,5 godzinny spacer dwa razy dziennie raz w tygodniu jeździli srodkami komunikacji poza miasto zeby się wyszalał , nigdy nikt go nie uderzył , spał i spi w łóżku z Panią .
Pani bardzo się boi oddać psa w nieodpowiedzialne ręce , bardzo go kocha , miała propozycję oddania go do osób ktore zna , ale powiedziała ze on u nich może skończyć w budzie jakby jej zabrakło , więc go tam nie odda . Szuka mu domu bezpiecznego , stałego żeby mogła być o niego spokojna . Powiedziała że jeżeli nie znajdzie takiego wolałaby go uśpić . To historia prawdziwa , wiarygodna, jestem z Pania w kontakcie , dzwoniła do mnie dziasiaj ze szpitala. To nie wydumana alergia , kłopoty rodzinne , to bardzo odpowiedzialna decyzja. w niedzielę dostanę zdjęcia i opis Joya .
:cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Śr mar 16, 2011 10:27 pm

przykre... :( mam nadzieje że uda się znaleźć taki domek gdzie pies nadal będzie tak aktywnie spędzać czas jak do tej pory a jego pani mogła spać spokojnie wiedząc że wszystko jest z nim w porządku a skąd jest pies ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez edytatbg » Śr mar 16, 2011 10:28 pm

Matko :(
Kolejny. Ręce opadają i serce się kraja. :cry:
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 10:03 pm

Joy jest z Lublina :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 6:22 pm

Przedstawiam przystojniaka Joya :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Pn mar 21, 2011 6:32 pm

sliczny, napewno szybko znajdzie się dla niego domek....


szkoda że ma kolczatke...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 6:39 pm

Wiem ąle chora kobieta , ma problem z zapanowaniem nad nim , nowy domek pozbędzie się kolczatki :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Pn mar 21, 2011 7:07 pm

wiem ... dobrze że w domu ma sciaganą kolczatke....


nawet psine pokazałam mojej mamie :P z zapytaniem czy niechce jeszcze jednej pary łat w domu ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 8:30 pm

[quote="roma_121"]wiem ... dobrze że w domu ma sciaganą kolczatke....

On miał do tej pory , bardzo dobre życie
:)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Pn mar 21, 2011 8:34 pm

w to nie wątpie ;) pies zadany widać że szczęśliwy.... i wyobrażam sobie co jego pani musi czuć.... fajnie by było znaleźć taki dom, który by umożliwił tej pani kontakt z psina ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Pn mar 21, 2011 9:01 pm

Jest piękny! Ma cudne czarne uszka do miziania :)

Robić mu już ogłoszenia?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 10:22 pm

Tak, jest rodzina która się nim interesuje , ale jak będzie więcej osób zainteresowanych może będzie lepiej :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Postprzez Danka » Wt mar 22, 2011 8:38 pm

Dzięki serdeczne , :)

Dodane po 21 sekundach:

Dzieki serdeczne :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » Pt mar 25, 2011 10:37 am

Odezwała się do mnie na maila Pani z jednego z ogłoszeń o Yoya.
Poleciłam jej zadzwonić do Ciebie Danusia.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Następna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron