oddam psa w dobre ręce

Moderatorzy: dalmibea, magmal

oddam psa w dobre ręce

Postprzez roma_121 » Śr mar 16, 2011 10:10 pm

http://www.morusek.pl/ogloszenie/42084/ ... obre-rece/

daje go tylko i wyłacznie dlatego że jest przy nim napisane PILNIE... z tego co widze ta Pań od stycznia szuka dla niego nowego domu.. wysłałam maila jak nie odpisze to jutro zadzwonie i zapytam o psa ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Śr mar 16, 2011 10:13 pm

I znowu alergia dziecka :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Śr mar 16, 2011 10:15 pm

no niestety... coś te alergie prześladują dalmatyńczyki... choć dziwne bo są to psy z krótką sierścią...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Śr mar 16, 2011 10:37 pm

To tylko modne wytłumaczenie w 90% :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Śr mar 16, 2011 10:41 pm

wiecie wina leży też po stronie lekarzy alergologów... zawsze kiedy szłam do alergologa było pytanie ma pani psa ja odpowiadałam że tak to trzeba się go pozbyć a ja zawsze odpowiadalam że nigdy w życiu tego nie zrobie i że medycyna jest o tyle do przodu że ja sobie poradze.... i tak jest przez 11 lat... ale ludziom nie wytłumaczysz że można życ bo zawsze Ci powiedzą bo lekarz powiedzial tak a nie inaczej i psa trzeba się pozbyć... wiec nie posłuchają ciebie tylko lekarza... przydałoby się akcje zrobić że ludzie z alergią też mogą mieć psa, kota itp. istoty ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez agrazka » Śr mar 16, 2011 11:03 pm

mój syn ma alergie na koty - mamy dwa, nie wchodzą do niego do pokoju - czasem się zdarzy :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: oddam psa w dobre ręce

Postprzez magmal » Śr mar 16, 2011 11:22 pm

roma_121 napisał(a):http://www.morusek.pl/ogloszenie/42084/oddam-psa-w-dobre-rece/

daje go tylko i wyłacznie dlatego że jest przy nim napisane PILNIE... z tego co widze ta Pań od stycznia szuka dla niego nowego domu.. wysłałam maila jak nie odpisze to jutro zadzwonie i zapytam o psa ....



pisałam do tej Pani już kilkakrotnie. Nie odpisała. Nie oddzwoniła.

Roma, może będziesz miała więcej szczęścia......
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 10:51 am

ok zadzwonię tam dzisiaj.. najwyżej dostanie mi się ochrzan że nachodzimy ją :lol: ale trzeba wiedzieć co się dzieje z tym psiakiem... niby chce go oddać w dobre rece ale boje się że pod tym pojeciem może kryć się "a zostawie go koło schroniska napewno ktoś go znajdzie " :(

Dodane po 1 godzinach 2 minutach:

zadzwoniłam do tej pani... pań powiedziała że musi się zastanowić i że odezwie się do mnie ... więc zostaje czekać....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 17, 2011 12:29 pm

ok Roma , to nie bedziemy kobiecie zawracac wiecej glowy ,
pocczekamy az sie odezwie .
Ty jestes z nia w kontakcie , to zostawiam psiaka pod twoim nadzorem , jak cos nowego sie dowiesz to daj znac.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 12:31 pm

ok... dajmy jej tydzień czasu...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez MAGIA » So mar 19, 2011 1:11 pm

Ja już to ogłoszenie widziałam dawno temu i było nieaktualne, a teraz znowu jest aktualne??
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron