oddam roczną suczke dalmatyńczyka

Moderatorzy: dalmibea, magmal

oddam roczną suczke dalmatyńczyka

Postprzez chili1304 » Śr mar 09, 2011 11:34 pm

takie ogłoszenie wypatrzyłam,jeśli wklejam nie tam gdzie trzeba to przesuńcie;) napisałam maila do tej pani czekam na odp http://www.ogloszenia.przemysl.pl/56722
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez magmal » Śr mar 09, 2011 11:37 pm

dzięki za czujność Justyna :)

pisałam do tej kobiety już trzy raz z prośbą o informacje o suni. Nic. Cisza.

A telefonu nie widzę. Czy może ślepa jestem??
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Cz mar 10, 2011 7:46 am

Dramat i psi i nasz :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez edytatbg » Cz mar 10, 2011 9:27 am

Zaczyna się robić coraz bardziej hardkorowo. Kilka dni i juz kolejne psie bidy do oddania :/
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 10, 2011 9:31 am

trzeba się dowiedzieć czy to oddanie to jest takie oddanie czy oddanie za odpowiednią kwotę pieniężną bo z tego co czytam suczka jest rodowodowa wątpie żeby własciciela ja oddała od tak ;/
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 10, 2011 1:41 pm

niestety zero odpowiedzi,sprawdzam skrzynke co godzine...:( a numeru telefonu faktycznie nie ma tylko mail:/
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 10, 2011 10:10 pm

też napisałam do tej pani... ale też brak odpowiedz... mam nadzieje że to milczenie jest oznaką zmiany decyzji...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 10, 2011 10:54 pm

no a ja mam nadzieje,że nic złego się psince nie stało,bo jakoś życie mnie nauczyło ludziom nie ufać zanadto..może zostane "zlinczowana" tu za to co napisze ale ja nierozumiem jak można oddać psa?! no ok sytuacja musiała by być mocno ekstremalna w moim przypadku tylko agresja w stosunku do dziecka ale sorry alergie sytuacje ekonomiczne i inne tego typu argumenty to do mnie nie za bardzo przemawiają a jeśli jeszcze ktoś chce kase za psa przy okazji no to ludzie helllo!(nie pisze o tej pani bo niewiemy narazie o co chodzi z sunią) nawet sytuacja ekonomiczne(trudna) nie trwa wiecznie u mnie było różnie i bardzo dobrze i naprawde mega źle ale nigdy nie przyszła mi taka myśl do głowy,żeby oddać swojego psa,zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji a alergie kurde z tym można życ,są dobre leki, odkurzacze itp pies to nie zabawka to jest Życie takie jak nasze, czuje i niejednokrotnie wie co się wokól niego dzieje,tylko niestety nie potrafi ubrać tego w słowa,takie słowa zeby zrozumiał je(co po niektóry) człowiek...oczywiście nie chcialam nikogo urazić tak sobie tylko pisze..no a tym czasem czekamy dalej na odpowiedź
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez figa » Pt mar 11, 2011 8:52 pm

Jesli uda sie z rodzina skontaktowac mam z przemyslu osobke ktora moze nam pomoc.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez chili1304 » So mar 12, 2011 1:10 pm

u mnie cisza zero odzewu a u Ciebie Roma?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Danka » N mar 13, 2011 6:40 pm

Jak zwykle , żadnej odpowiedzialności u osób ogłaszających psy w potrzebie :evil:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N mar 13, 2011 11:53 pm

Poczekamy jeszcze tydzien i jezeli nie bedziemy miec kontaktu to przeniesiemy ja do niewyjasnionych adopcji .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr mar 16, 2011 11:36 am

http://www.ogloszenia.przemysl.pl/56722
tego ogloszenia juz nie ma , zero kontaktu z rodzina ,
przenosze watek do niewyjasnionych adopcji .

sos-dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze losy psa
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron