Jenny, Sunia 3 lata- Jaworze- 698 713 967

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Cz mar 31, 2011 9:20 am

dzwonie :P

Dodane po 38 minutach:

dodzwoniłam się ale okazało się że ta pani ma zdjęcia Jenny tylko w formie papierowej i że nie ma dostępu do internetu... podobno jakaś inna pani ma zdjęcia suni poprosiłam tą panią aby sms wysłała mi numer tej drugiej pani żebym mogła się z nią skontaktować i poprosić o kilka nowych fotek pani obiecała mi przesłać ten numer - no i do tej pory cisza... jak nie przyśle do 12 to przypomne się sms ...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 31, 2011 11:47 am

dzieki , jestes kochana :*
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Cz mar 31, 2011 3:06 pm

Dziewczyny, ja mam nie daleko do Jaworza (o ile to na pewno to Jaworze w woj.Śląskim?), w weekend mogłabym tam pojechać zrobić jakieś zdjęcia tej suni.
Roma, jakbyś rozmawiała z tą Panią (no chyba, że ta druga Pani wcześniej prześle Ci fotki) zapytaj czy zgodziłaby się na coś takiego, żebym tam w sobotę lub w niedzielę wpadła z moim aparacikiem na chwile.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz mar 31, 2011 3:16 pm

eh... na razie cisza... :( ani odpowiedzi ani zdjęć nie mam... jeżeli do jutra ich nie dostane to zadzwonie tam jeszcze jutro raz... i wtedy dam im propozycję Vileny może to będzie bardziej skuteczne i szybsze ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pt kwi 01, 2011 12:11 am

Vilena napisał(a):Dziewczyny, ja mam nie daleko do Jaworza (o ile to na pewno to Jaworze w woj.Śląskim?), w weekend mogłabym tam pojechać zrobić jakieś zdjęcia tej suni.
Roma, jakbyś rozmawiała z tą Panią (no chyba, że ta druga Pani wcześniej prześle Ci fotki) zapytaj czy zgodziłaby się na coś takiego, żebym tam w sobotę lub w niedzielę wpadła z moim aparacikiem na chwile.


to bylby super pomysl ,
jak tam bedziesz to popros prosze zeby ci pokazali ksiazeczke szczepien i zerknij na szczepienia ;)
To dobry pomysl , moglabys nam wtedy sunie z twojej perspektywy opisac .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 10:47 am

dzwoniłam, pisałam sms z prośbami o zdjęcia z zastrzeżeniem że nowe zdjęcia usprawnią szukanie nowego domu suni i nic... napisałam sms żeby dali nam odpowiedz czy chca nadal naszej pomocy czy nie --- zero odpowiedz.... nie rozumiem tego .... my chcemy pomóc odciążyć tych ludzi od szukania nowego domu robienia ogłoszeń a tu zero reakcji ;/
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » So kwi 02, 2011 11:38 am

tak to juz jest Roma , teraz same widzicie jak czasochlonne sa te rozmowy z osobami prywatnymi , starasz sie , wydzwaniasz , dopytujesz i odnosisz czasami wrazenie ze wlascicielom to kolo dooopci lata ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 11:59 am

najbardziej denerwuje to że pani powiedziała tak wyśle pani tak chcemy pomocy a zero odzewu :evil: jak nie ma pieniedzy to wystarczy puscic esa ja bym oddzwoniła albo na poczte wysłać wiadomości...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » So kwi 02, 2011 2:26 pm

Dzwoniłam tam, chciałam zaproponować, że tam przyjadę, porozmawiamy i zrobię zdjęcia, ale NIKT NIE ODBIERA :evil:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » So kwi 02, 2011 5:20 pm

sobota , ladna pogoda , moze nie ma ludzi w domu , moze poznym wieczorem beda ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 6:02 pm

wiesz to jest telefon komórkowy.... więc wątpię żeby zostawał w domu... :?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » N kwi 03, 2011 11:24 pm

Dzisiaj znowu dzwoniłam, tym razem z innego numeru i nadal nikt nie odbiera.

Jeśli tak dalej pójdzie, Jenny trafi do niewyjaśnionych adopcji, a szkoda by było :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Pn kwi 04, 2011 12:02 am

Nie potrafie czegos takiego zrozumiec , najpierw jest bardzo pilne , wszyscy staja na glowie , kazda z nas kosztuje to czasu nad robieniem ogloszen , opisow , wydzwaniania itd itp a wlasciciele maja nasze starania w nosie .
Vilena , to nie pierwszy i nie ostatni raz bedziesz poswiecac czas na takie sprawy , dla nas to normalka :(
Tak to juz zawsze bylo , dlatego jestesmy wam tak bardzo wdzieczne ze odebralyscie nam tyle pracy zwiazanej wlasnie z takimi psiakami od osob prywatnych i innych fundacji czy schronisk. Nikt sobie do tej pory sprawy z tego nie zdawal jak czasochlonne to jest a efektow malo !!!
W tym czasie mozna zrobic cos o wiele bardziej pozytecznego dla innych psiakow jak te ciagle wydzwaniania za rodzinami .
Dlatego ciagle pisalysmy , ze nie wystarczy tylko psiaka wstawic u nas na forum i koniec , a reszta sama sie zrobi . Wtedy to sie dopiero zaczyna wydzwanianie ,dopytywanie o szczegoly , prosby o zdjecia.
Tak jakby nam robila rodzina jakas przysluge a nie my jej .
A nie raz zadasz sobie trud i prace w oloszenia , znajdziesz nowy dom , zalatwisz transport a rodzina powie ci na dzien przed odbiorem ze pies zostal wyadoptowany prywatnie albo sie im cos odmienilo , albo nagle zero kontaktu , wtedy dopiero mozna krzyczec ze zlosci , ale coz , nic na to nie poradzisz , takie jest zeczywistosc :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez edytatbg » Pn kwi 04, 2011 9:22 pm

Bea święta prawda. Najgorsze jest kiedy wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik a ludzie zawodzą. Trzeba się niestety przygotować na takie sytuacje, one będą zawsze denerwować ale nie szokować.
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez Vilena » Wt kwi 05, 2011 2:14 pm

Dzisiaj nadal tylko sygnał w telefonie.
Kurcze, a może coś się tam stało, że tak ciągle nie odbierają... Dziwne do trochę :?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron