Jenny, Sunia 3 lata- Jaworze- 698 713 967

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Wt kwi 05, 2011 2:20 pm

wiadomosc z 8 marca

magmal napisał(a):Nawiązałam kontakt z właścicielką suni.

Jenny nadal szuka domu i Pani chętnie skorzysta z naszej pomocy przy szukaniu nowej rodziny.

Poprosiłam Panią o kilka dodatkowych informacji i ewentualnie zdjęć i jak tylko je dostanę zaraz Was poinformuję.

W każdym razie możemy ruszać z ogłoszeniami.

Dodane po 2 godzinach 18 minutach:

Sunia mieszka od trzech lat u młodych ludzi, którzy uratowali ją jako szczenię po wyrzuceniu na ich oczach z samochodu,
na skrzyżowaniu ulic w naszym mieście. Trafiła do dobrego domu z pieskiem.Pani Dorotka, mąż i malutka córeczka mają małe mieszkanko. Dlatego chcieliby znaleźć dla niej dom, odpowiedzialny.

Suni nie mogą teraz poświęcać duzo czasu bo mała jest dzieckiem chorowitym.Pracuje tylko mąż a pani Dorotka sama opiekuje się domem.


Sunia jest pieskiem dosyć ruchliwym ale zdyscyplinowanym i posłusznym,ale ma też cechy pieska myśliwskiego.Jest pieskiem bardzo bystrym.


Magda miala z nimi kontakt , ale to juz prawie miesiac temu , obiecali zdjecia i nowe informacje i nic .
Sygnal w telefonie jest , to znaczy nie podchodza bo psa juz nie ma , zadlugo im to trwalo .
Poczekamy jeszcze tydzien , jezeli nie nawiazemy kontaktu z rodzina to przesuniemy sunie do niewyjasnionych adopcji .
Narazie nie robcie zadnych ogloszen , bo to nie ma sensu , tracicie czas a nie wiedomo czy to jest jeszcze aktualne .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Wt kwi 05, 2011 8:18 pm

wiecie co ja w ogole sie zastanawiam czy ta sunia jest jeszcze u tej pani z podanego w tym temacie numeru telefonu.... bo mi pani cały czas mówiła że zdjecia aktualne ma jakas inna pani- wiec z tego wnioskuje że psina znalazła sie u kogos innego , możlwie ze tylko na tymczasie u jakiejs znajomej... niewiem.... ja tez na poczte nic nie dostałam...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez edytatbg » Śr kwi 06, 2011 8:59 pm

Taka 'cisza' to od razu kojarzy mi się z jakąś draką. Może sunie komuś oddali, może wywalili na bruk a teraz nikt nie czuje się za to odpowiedzialny i nie ma ochoty się z tego tłumaczyć. Mam nadzieje, że się mylę
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez dalmibea » N kwi 10, 2011 11:09 pm

Ostatnia wiadomosc od wlascicieli Jenny mielismy 8 marca , od tej pory cisza , kazdy probuje nawiazac kontakt z rodzina i nic , cisza , dlatego przesuwam watek Jenni narazie do niewyjasnionych adopcji . Nia ma sensu szukac dla psa domu jak nie ma kontaktu zrodzina .
Jezeli rodzina sie odezwie i oprosza o pomoc wroci Jenny z powrotem do rubryki pies szuka pana .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Pn kwi 11, 2011 2:56 pm

Odebrali dzisiaj! Ale chyba jakieś dziecko bawiło się telefonem, bo słyszałam tylko 'gaga-gugu' i nic poza tym, więc pewnie odebrało bez wiedzy rodziców.
W takim wypadku wydaje mi się, że oni specjalnie nie odbierają tego telefonu, bo nie chce im się z nami gadać.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn kwi 11, 2011 2:59 pm

Vilena ale miałaś rozmowę :lol:


cóz nic na to nie poradzimy... ja ogłoszeń Jenny już nie aktualizuje.... Jak by chcieli to sami by się odezwali do nas.. widocznie im nie zależy :?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pn kwi 11, 2011 10:56 pm

no to gaga-gugu :)
jak co , wiedza gdzie nas szukac ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron