Bertos-Dalmatyńczyk / Poznań / schronisko

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Bertos-Dalmatyńczyk / Poznań / schronisko

Postprzez magmal » N sty 23, 2011 9:23 pm

Hala na dogo pisze:
Dalmatyńczyk!! Prosze o pomoc dla niego kolezanki od kropeczkowych psiaków... siedział w budzie apatyczny i trząsł się jak liść na wietrze. Musi mu być bardzo zimno. Może kto chce dalmatyńczyka?
Poznańskie schronisko

Ależ ja chaotycznie tą informację napisałam. Ale zmęczona jestem juz jak diabli. Wyjątkowo mi żal tego psa (nie mam pojęcia czy pies czy suczka). Mrozy idą a on nie ma tłuszczyku na sobie


Obrazek

Poprosiłam o kontakt i szczegóły. Czekamy.


Wyć mi się chce!!!!!!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » N sty 23, 2011 9:31 pm

i jest błyskawiczny odzew:

Hala pisze:
Witaj... nie wiem czy to sunia czy pies... siedział w budzie w pozycji jak na zdjeciu i cały dygotał. Kiedy go wołałam, tylko na mnie spoglądał ale pozycji ciała nie zmieniał. Na pewno nie było go tydzień temu, gdyż byłam w niedzielę i przeglądałam boksy (no chyba ze był w szpitaliku bądź w innym niedostępnym miejscu).


Mamy też dane kontaktowe.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn sty 24, 2011 6:24 pm

biedny to jest pies pilnie potrzebujący pomocy :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr sty 26, 2011 1:27 am

Nazwalam go Bertos , ostatnio trafiaja do nas dalmaty bez imion , dalam mu imie tylko po to zeby sie nie pogubic , nie wiem , moze ma w schronisku swoje :
Ja potrzebuje tutaj jakies do ogloszen
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Śr sty 26, 2011 9:42 pm

pies już zniknął ze schroniska. Nie ma go........
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Śr sty 26, 2011 9:50 pm

jak to zniknal ????
Wczoraj byl , jutro miala go Danka zawiezsc na DT i nagle zniknal ????
A co z tym drugim dalmatynczykiem , Danka pisala ze sa dwa


od kogo to wiesz ze psa nie ma , ze zniknal ????
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Śr sty 26, 2011 9:52 pm

od Danki.

Wyjaśnia teraz co z tym drugim.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

-

Postprzez kate » Cz sty 27, 2011 8:48 pm

dajcie koniecznie znać co z tym psem....aż mnie zmroziło jego zniknięcie, źle mi się takie rzeczy kojarzą :(
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Postprzez Danka » Cz sty 27, 2011 10:18 pm

Juz go nie ma .nie wiem co z nim Weronika ma spróbować się dowiedzieć , podobno został zabrany w środę rano :( Mam nadzieję że dobrze trafił
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz sty 27, 2011 11:53 pm

:( , to tak jak z Vitem , slad zaginal , a co z tym drugim co tam jest ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pt sty 28, 2011 9:00 pm

przesuwam do niewyjasnioych adopcji , bo nikt nie wie co sie z dalmatemw schronisku stalo
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron