Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez figa » N sty 16, 2011 12:36 pm

Cudowna sunia mix.


Wzrost: średni

Wiek: ok. 9 lat

Wygląd: mix dalmatyńczyka, gładkowłosa

Zachowanie: spokojna, bezproblemowa, miła

Pochodzenie: Zabrana z Otwocka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Skontaktuj się z nami!

tel. adopcyjny: 501 258 303 lub 502 385 252
e-mail: azyl@psianiol.org.pl
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » N sty 16, 2011 1:13 pm

Figa , mam prosbe , jak wstawisz tutaj psiaka od innej fundacji , to prosze napisz do nich o pare informacji o psie , nie wiem czy sie zgodza na adopcje zagraniczna.
Ciezko jest cos dla niego szukac nie majac zadnych podstawowych informacji o psie .

Widze ze jest podany numer kontaktowy telefonu i adres maila , ale ktos tam z nas musi zadzwonic i o sunie wypytac .
Prosze zrob to .
Dzieki
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » N sty 16, 2011 3:15 pm

Wstawilam ja tu nie po to by zawracac wam glowe - chodzi o to ze zagladaja tu inni ludzie, moze komus sie spodoba.

Napisze do nich.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pn sty 17, 2011 2:25 am

Dzieki Figa
ja poprostu chcialam wiecej info o niej , po to zeby miala wieksze szance na znalezienie domu ,
co z tym jej oczkiem , czy jest po sterylce , czy ze wzgledu na wiek a moze i jakas chorobe nie moze byc wysterylizowana , czy zgadza sie z innymi psamii ,
o to sie mnie ludzie pytaja , dlatego porosilam cie zebys sie o to wypytala bo nie potrafie na te pytania odpowiedziec .
To nie ma nic z zawracaniem glowy wspolnego.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Cz sty 20, 2011 12:15 am

Mam pytanie o nia, Figa mozesz dopytac sie dokladniej co z tym jej oczkiem , boniezbyt dobrze to wyglada.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz sty 20, 2011 6:42 am

Ja o niej porozmawiam , ale nie dzisiaj , znam ich trochę.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz kwi 28, 2011 8:55 am

No i co , porozmawialas ?
Jest ona dalej aktualna ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 1:31 pm

dzwoniłam pod jeden z podanych numerów ;) chcą naszej pomocy po 18 dostane informację o suczce ( suczka miała zabiegi na oczy) i zdjęcia ;)


wiec musimy cierpliwie czeka... sunia jest nadal aktualna ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 28, 2011 1:52 pm

Roma dzięki! :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez roma_121 » Śr maja 04, 2011 8:59 pm

I po obietnicach nic nie zostało :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ehh.. znów się jutro upomne :P zadzownie pod ten drugi numer :twisted:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez dalmibea » Śr maja 04, 2011 11:39 pm

zauwazcie ze najmniej informacji mamy od psiakow innych fundacji , staramy sie , wy wadzwaniacie , prosicie o informacje , prosicie o to zeby moc tym psiakom pomoc .
Mysle ze powinno byc na odwrot , to tym innym fundacjom powinno na tym zalezec zeby nam podsuwac nowe wiadomosci o psach bez proszenia sie z naszej strony .
Czy ktos sie nas prosi zeby mogl nam pomoc ???
Czy jakas inna fundacja dopytuje sie o nasze dalmaty i szuka dla nich dobrowolnie DT lub DS ? Nie
Dlatego mysle ze powinnysmy nasze sily skupic na dalmatach ktore do fundacji naleza , tych co sa w schroniskach bez opieki jakiejkolwiek fundacji i na tych z inerwencji .
Mamy duzo wlasnych chorych dalmatow , jeden rachunek od weta goni drugi , brak DT dla naszych dalmatow , za niedlugo wychodzi REED I ALSTA z kliniki , gdzie z nimi ???
Lady siedzi od dwoch lat w schronie i nie dajemy rady jej wyciagnac , dlatego moim zdaniem powinnysmy najpierw " obrobic " te co mamy , zeby poszly do nowych domow , zeby zajac sie innymi ktore na cito potrzebuja pomocy , Lady , Santa ,Lila , a psy od innych fundacji , nawet jezeli sa w typie dalmata czy nawet dalmat zostawic fundacjom do ktorych naleza .
Trudno , ale nie damy rady wszystkim kropkowym psom w calej Polsce pomoc . Tego musimy sie tez nauczyc , bo utoniemy wszyscy .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez magmal » Cz maja 05, 2011 12:07 pm

Bea, święte słowa, Amen.

dziś już na 100% przysiądę do nowego regulaminu. Będę siedzieć do nocy, ale go zrobię. Tam zawrę procedurę zakładania wątków psom innych fundacji i od osób prywatnych.

Na pierwszym miejscu muszą być nasze psy i te w schroniskach. Nie będę powtarzała tego co napisałaś, bo dokładnie mam takie samo zdanie na ten temat.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez roma_121 » Cz maja 05, 2011 12:08 pm

nie dzwoniłam tam mój mail mają wiec jak będą chcieli naszej pomocy to się odezwą. Minuty się przydadzą na inne nasze psiaki ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez dalmibea » Cz maja 05, 2011 6:10 pm

roma_121 napisał(a):nie dzwoniłam tam mój mail mają wiec jak będą chcieli naszej pomocy to się odezwą. Minuty się przydadzą na inne nasze psiaki ;)

Amen , sprawa zamknieta .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Baja -9 letnia Mix -Azyl pod psim aniolem

Postprzez dalmibea » N cze 05, 2011 2:16 pm

Jestem pewna ze nas dobrowolnie nie beda informowac o stanie Baji , dlatego przesune ja za tydzien do nie wyjasnionych adopcji o ile do tej pory zadnyej nowej informacji nie dostaniemy .
I prosze nie wstawiajcie juz wiecej psiakow od innych fundacji , bo to zawsze tak wyglada jak z Baja i Bingo .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron