bidulek -ktoś go wyrzucił TYCHY (Alarm odwolany)

Moderatorzy: dalmibea, magmal

bidulek -ktoś go wyrzucił TYCHY (Alarm odwolany)

Postprzez kobza » Cz lis 18, 2010 8:48 pm

Dorosły pies zostal wyrzucony z domu na zimę. Pomóż! Napewno jakiś kąt się dla niego znajdzie. Popytaj znajomych. Pies w bdb stanie, ale smutny i się boi. Dokarmiamy go, ale bez Twojej pomocy pies może zimy nie przetrwać. Kontakt ze mną tel. 880876155 lub mailowy kobza16@gazeta.pl!
kobza
 

Postprzez magmal » Cz lis 18, 2010 9:45 pm

napisałam maila z prośbą o więcej informacji. Czy to dalmatyńczyk lub w typie? Poprosiłam o zdjęcia i więcej konkretów.

Czekam......
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Pt lis 19, 2010 2:47 pm

cisza, nie odzywa się nikt.

Prosimy o więcej informacji. Takie wrzutki są nie w porządku.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Pn lis 22, 2010 12:05 am

dostałam dziś takiego maila:

Witam serdecznie,
dziękuję za odpowiedz na moją informację. Piesek o którego chodzi nie jest dalmatyńczykiem, a takim większym kundlem, bardzo dobrze utrzymanym, zadbanym. Alarm odwołuję, gdyż dowiedziałam się, że pies po prostu uciekł z domu za suczką z mojego sąsiedztwa i dlatego spędził 3 doby koczując pod klatką.
Dziękuje raz jeszcze za odp i będę czujna na niedolę innych czworonogów/dalmatyńczyków. Jeśli będzie potrzeba skontaktuję się z Wami.
Pozdrawiam,
Karolina
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pn lis 22, 2010 2:14 am

dziekujemy za czule oko , i za chec pomocy , jak cos to prosze do nas pisac , bdziemy zawsze staraly sie jak mozemy pomoc .

przenosze do ???
Pies wrocil po wedrowce z powrotem sam do domu :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron