Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Postprzez Hania&Andrzej » Pn wrz 06, 2010 6:21 pm

Witam,

kilka dni temu byłam w przytulisku dla psów w Lesznie; przytulisko małe, nieciekawe, ale opiekuje się nim osoba o wielkim sercu; ona i wolontariusze robią wszystko, by psy znalazły nowe domy. Niestety, niewidomy Bingo nie ma dużych szans na adopcję...
Pani Małgosia tak go opisuje:

"Bingo ma około 8 lat. Jest u nas od lipca 2009r. Po wyprowadzeniu go z boksu jest trochę niespokojny, ale po jakimś czasie gdy się do niego mówi Bingo uspokaja się. Najgorzej jest gdy usłyszy bądź poczuje w pobliżu innego psa. Wtedy szczeka i się wyrywa. Dlatego też najlepsza adopcja dla niego to dom bez innych zwierząt. Co tu dużo mówić powinna go mieć osoba która ma dużo cierpliwości no i wielkie serce..."

Czy Bingo dostanie szansę na nowy dom... Nie dość że mix, to jeszcze niewidomy...
Moją miłością są boksery. Staramy się w fundacji Boksery w Potrzebie znaleźć tym pięknym, bezdomnym psiakom kochające domy. Dwa lata temu do adopcji poszedł Ichi, niewidomy mieszaniec boksera; znalazł cudowny, ciepły dom na drugim końcu Polski. W schroniskowym kojcu opiekowała się nim mała czarna suczka, pojechała razem z nim... :-D :-D . Nie ma rzeczy niemożliwych, może i do Bingo uśmiechnie się szczęście?
Zdaje się że na wszystkich forach obowiązują 3 posty zanim wstawi się zdjęcia. Zatem, zdjęcia Bingo odrobinę później . Pozdrawiam,
Hania

Kontakt na mnie: 608 789 140
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Postprzez Hania&Andrzej » Pn wrz 06, 2010 6:25 pm

Obrazek

Obrazek

Chyba się udało :D ...
Bingo w ciągłym ruchu, trudno mu zrobić zdjęcie...
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Postprzez Danka » Pn wrz 06, 2010 6:35 pm

NIe ma znaczenia że mix ( jest bardzo ładnym psiakiem) i że niewidomy , postaramy sie zrobić dla niego wszystko co w naszej mocy żeby znalazł dom . Ale dobrze byłoby znaleść mu jakieś DT ( dom tymczasowy) w którym miałby poczucie bezpieczeństwa .Proszę o opiekę nad nim ponieważ nie mamy wolnego DT , a my zaczynamy działać. Jak najwięcej zdjęć prosimy.
:)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn wrz 06, 2010 7:44 pm

Serdecznie witamy na naszym forum dalmatynczykow.
sos-dalmatynczyki

Nastepny bidulek , jasne ze bedziemy szukac dla niego domu .czy wiadomo jak i kiedy stracil Bingo wzrok?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Hania&Andrzej » Pn wrz 06, 2010 8:12 pm

Dziękuję :D
Bidul, ale takie czasami tak bardzo potrafią chwytać za serce.... Do przytuliska trafił już niewidomy. Tak, nawet tymczas byłby dla niego wspaniałym wyjściem. Opiekę ma tam dobrą, ale idą zimne noce...
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Postprzez Danka » Śr wrz 08, 2010 9:47 pm

Myślimy co zrobić żeby mu pomóc , jeszcze trochę czasu nam potrzeba , jest hotel pod Radomiem , prowadzi go wspaniała dziewczyna Magda, zoopsycholog a jej mąż zajmuje sie szkoleniem psiaków . Tylko na razie nie ma tam miejsca . Będę nad nim myślała, to wyjście byłoby dl niego bardzo dobre ona ma super podejscie do zwierzat , świetnie ułozyła głuchego psa , daje sobie świetnie radę z psami trudnymi . Zaczekamy :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr wrz 08, 2010 10:19 pm

No tak , ale teraz jedzie tam Biru , no i jeszcze Blue u niej jest .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr wrz 08, 2010 11:42 pm

Jest szansa na wiecej zdjec??
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Hania&Andrzej » Cz wrz 09, 2010 6:26 am

Myślę że za kilka dni tak :D
Wiem jaki jest problem z DT, są one tak samo cenne jak DS. A może i jeszcze bardziej... Mało wiem o psiaku, pani Małgosia znacznie więcej; myślę że lada chwila pojawi się na tym wątku :D
Fajnie jest mieć nadzieję....
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Postprzez gosiab » Cz wrz 09, 2010 10:55 am

Witam wszystkich serdecznie a Ciebie Haniu mocno ściskam za piękny "wątek" naszego kochanego Bingo. Wierzę że dzięki SOS dalmatyńczykom nasza bieda w końcu znajdzie swoje szczęście.
http://images43.fotosik.pl/338/46fe026ac6122ff9.jpg
Powyższe zdjęcie nie jest najlepsze ( bo malutkie) ale robił je fotograf do naszej leszczyńskiej gazety i niestety jest tak pomniejszone. Bingo ciężko jest zrobić dobre fotki, ale będziemy próbowac i coś w przyszłym tygodniu mam nadzieję dodam. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić do mnie na nr 795 590 329. Z góry bardzo wszystkim dziękuję za zainteresownaie naszym psiaczkiem:)
gosiab
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 10:35 am

Postprzez Danka » Cz wrz 09, 2010 4:53 pm

Biedny psinka , ale jest śliczny , ile ma lat?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz wrz 09, 2010 5:10 pm

Zapatrzylas sie na pewno na Bingo i niezauwazylas ze ma 8 lat .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz wrz 09, 2010 8:32 pm

Tak myślałam , ze przeoczyłam , też jestem prawie "ślepa",
Boi sie psów , reaguje agresja z lęku, obawy bo nie widzi , brak mu poczucia bezpieczeństwa ,
Dlaczego ? bo nie ma stałego , własnego opiekuna , więc nie do końca może zaufać opiekunowi "czasowemu".
:cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Śr wrz 15, 2010 6:46 pm

Pamiętam O tobie , biedulku :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Hania&Andrzej » Cz wrz 16, 2010 7:29 am

:D Wiem że kupie siła...
Ze schroniska w Przyborówku idzie właśnie do adopcji stareńki, niewidomy malutki mieszaniec... I dla Bingo nadejdą jeszcze dobre dni, wierzę w to...
Pozdrawiam wszystkich :D
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Następna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron