Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez figa » Śr lis 10, 2010 10:47 pm

Coraz wiecej tych wspanialych, dobrych dusz z nami :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Cz lis 11, 2010 12:19 am

figa napisał(a):Coraz wiecej tych wspanialych, dobrych dusz z nami :)


Dla mnie to też miodzio na serducho :) nawet w sensie dosłownym :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Hania&Andrzej » Śr gru 22, 2010 10:36 am

Tak mi żal chłopaku że nic nie wychodzi z domkiem.... Też robię co mogę, mało co z tego wynika... Leżysz mi na sercu Słonko, będę jeszcze próbować...
Hania&Andrzej
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 6:13 pm

Postprzez Danka » Śr gru 22, 2010 2:22 pm

Niestety mamy obiecaną pomoc ale brak osoby która podjęłaby sie opieki nad nim. Próbujemy dalej :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 22, 2010 4:53 pm

Wszystko co moglysmy do tej pory zrobic zrobilysmy i cisza .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Śr mar 02, 2011 8:53 am

Oto aktualne wiadomości i Bingo:

Witam Pani Magdo :)

Niestety, Bingo dalej siedzi w minischronisku w Lesznie , piszę mini, bo to jest tylko schronisko na miasto Leszno, na kilkanaście, dwadzieścia kilka psów. Czasami dzięki wspaniałym działaniom wolontariuszy i pani Małgosi liczba ta spada chyba poniżej dziesiątki.
Byłam tam w styczniu, odbieraliśmy stamtąd boksereczkę Flo, znalazła po miesiącu wspaniały dom :). Widziałam Bingo; szczupły, nieduży, szczekał na mnie nie widząc co się przy jego klatce dzieje. Poznańska fundacja Animalia też ma go w swoich ogłoszeniach na fundacyjnej stronie , jak na razie skutek nijaki.... Rozesłane przeze mnie informacje o Bingo trafiły w pustkę...
Uaktualnione informacje o Bingo, kopiuję ze strony na dogo:

Imię - Bingo
2. Płeć - pies
3. Wiek - 7-8 lat
4. Sierść - krótka
5. Kastracja - nie
6. Wielkość - średnia (sięga za kolano)
7. Zachowanie - Jest to pies specjalnej troski ponieważ nie widzi. W boksie czuje się dobrze, choć stara się zwrócić na siebie uwagę szczekaniem. Poza boksem czuje się coraz pewniej. Jedynie gdy się podekscytuje zaczyna piskliwie szczekać. Całkiem ładnie chodzi na smyczy. Trzeba jednak patrzeć za niego ponieważ biegnie przed siebie i zdarza mu się uderzać w różne przedmioty czym się w ogóle nie przejmuje.
8. Zachowanie względem Zwierząt - Niestety Bingo nie toleruje innych psów choć pewnie przyzwyczajenie go do jednego spokojnego psa jest jak najbardziej możliwe.
9. Dla Kogo - Dla osób zdających sobie sprawę z trudów jakie przynosi posiadanie niewidomego psa, ale tez rozumiejących, ze po oswojeniu zwierzeta te staja sie wspanialymi towarzyszami.
10. Historia - W lipcu 2009 r. został odwieziony do schroniska ponieważ błąkał się po ulicach Leszna.
11. Krótki Opis - Jest to wspaniały pies, który mimo swego kalectwa jest wspaniałym towarzyszem. Bingo jest psem, który jest najdłużej w naszym przytulisku. Uwielbia być miziany i przytulany. Za każdym razem stara się zwrócić na siebie uwagę. Ludziom podoba się Bingo, ale gdy tylko słyszą, że jest niewidomy od razu rezygnują. Może znajdzie się ktoś kto go nie przekreśli z tego powodu

Bardzo bym prosiła o dalsze ogłaszanie, to zawsze jest jakaś szansa dla psiaka. Pozdrawiam serdecznie,
Hania, (Fundacja Boksery w Potrzebie, Poznań)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 6:36 pm

mógłby mi ktoś powiedzieć czy psina nadal przebywa w tym schronisku i fundacja nadal chce zebyśmy go ogłaszali ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » N kwi 03, 2011 12:34 am

tutaj na watku na dogo mozna sie o nim cos wiecej dowiedziec , jest w schronie w Lesznie .
http://www.dogomania.pl/threads/148198- ... ty!/page28

Nie mamy nowych wiesci takze mysle ze ndalej szuka domu .
Ja mialam nawet kiedys sponsora ktory chcial miesiecznie do konca jego zycia placic za jego utrzymanie na DT i nic sie nie znalazlo.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » N kwi 03, 2011 8:35 am

sos2010/dalmibea napisał(a):Ja mialam nawet kiedys sponsora ktory chcial miesiecznie do konca jego zycia placic za jego utrzymanie na DT i nic sie nie znalazlo.

A ten sponsor jest jeszcze aktualny? Może spróbujemy jeszcze raz kogoś znaleźć, kto by go wziął... taki sponsor to kusząca oferta dla wielu ludzi.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N kwi 03, 2011 10:32 am

sos2010/dalmibea napisał(a):Cisza , zadzwonila taka pani ktora chciala dac dom dla Bingo , ale nie u siebie bo ona pracuje , tylko chciala sie zobowiazac miesiecznie do konca jego dni oplacac dom tymczasowy dla Binga ale nie moze wiecej jak miesiecznie 70 Euro przelewac.
Niestety szukalysmy , pytalysmy i z nikim nie moglismy sie dogadac.
Dom musialby byc z ogrodem /podworkiem ogrodzony gdzie Bingo czul by sie bezpiecznie .


Vilena , ta propozycje dostalam z koncem pazdziernika i nic sie nie dalo zalatwic , pisalam nawet o tym na dogo i nic . Ta pani sponsoruje od nowego roku innego psa , pomogla innemu .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » N kwi 03, 2011 11:26 pm

Wierzyć się nie chce, że z taką ofertą nikt nie przygarnął Bingo! :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Postprzez dalmibea » N cze 05, 2011 2:12 pm

Minely ponad dwa miesiace od ostaniej informacji o Bingo , mozecie sie dowiedziec czy cos nowego sie dzieje?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Postprzez Vilena » Pn cze 06, 2011 9:37 am

Rozmawiałam w jego sprawie.
Bingo jest kochanym psiakiem, na spacerach z wolontariuszami tuli się, wystawia brzuszek do drapania.
Właściwie nie przebywa w schronisku. To takie małe przytulisko w Lesznie na kilkanaście, może trochę więcej psów. Psy szybko znajdują domy, Bingo jest rekordzistą w oczekiwaniu na domek prawdopodobnie przez swoją ślepotę :( Jest już tam dwa lata.
W Lesznie buduje się duże nowe schronisko. Za jakiś czas psy zostaną tam przeniesione i Bingo prawdopodobnie "zniknie" pośród dziesiątek zdrowych psów i jego szanse na adopcję staną się jeszcze mniejsze.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Postprzez Vilena » Cz lip 28, 2011 8:17 pm

Obrazek

Nic się u Bingo nie zmieniło, dalej siedzi w przytulisku, masakra :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bingo -niewidomy mix dalmatyńczyka/ Kontakt : 608 789

Postprzez chili1304 » Cz lip 28, 2011 10:15 pm

żal mi go strasznie...Boże czy nie ma już żadnej dobrej duszy która by go adoptowała??? :cry:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron