Dicki/ Dalmat z Boguszyc fundacji "ostatnia Szansa"

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » Cz gru 23, 2010 7:10 pm

Figa dużo bym dała żeby tam nie tkwił ale........................nie wiele na razie możemy zrobić , na wszystko przyjdzie czas . Może zróbmy mu duzo ogłoszen ? Opisz go fajnie , i uda się :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 8:13 pm

O Boze , jestem w szoku ???
Ja o tym nie wiedzialam ze on tam jest juz 8 lat !
Cos tego nie rozumiem ? Dlaczego nikt nic dla niego WCZESNIEJ nie robil ???
Zreszta u nas jest tez juz bardzo dlugo i nic , tyle innych znalazlo po nim dom a on jak Vito , siedzi cichutko i czeka .
Plakac mi sie chce .
Robmy cos dla niego zeby i jemu sie poszczescilo
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz gru 23, 2010 9:19 pm

Przedtem było to schronisko Pani Bożeny W , ja swego czasu chciałam wyciągnąć dwa dalmatyńczyki od niej ale to było niemożliwe , ona raz się zgadzała a potem odwoływała i twierdziła że u niej mają suuper. Dopiero teraz jak "ostatnia Szansa " przejeła dzieki Bogu schrosnisko ruszyły adopcje , myślałam że wiecie że ten pies siedzi tam od 'ZAWSZE".
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Cz gru 23, 2010 9:23 pm

Osiol jest starszym dalmatynczykiem, ma ok 9-10 lat. Bardzo energiczny, z charakterkiem, szczerze mowiac nie wiem czy bylby odpowiedni do domu z malym dzieckiem. Osiolek nigdy nie mial prawdziwego domu, a wiec moze nie przyswoic latwo podstawowych zachowan... mieszka z grupa ok 30 psow i raczej nie wchodzi z nimi w konflikty, lubi zwracac na siebie uwage nowo przybylych osob.
pozdrawiam
Agnieszka


To oglaszamy ;)
Osiolku szukamy Ci domku gdzie sie da! :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Cz gru 23, 2010 9:24 pm

Figa pewnie że tak , ja mam nadzieje że jak będzie mniej pilnych spraw to weźmiemy go na DT. :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 11:12 pm

figa napisał(a):
Osiol jest starszym dalmatynczykiem, ma ok 9-10 lat. Bardzo energiczny, z charakterkiem, szczerze mowiac nie wiem czy bylby odpowiedni do domu z malym dzieckiem. Osiolek nigdy nie mial prawdziwego domu, a wiec moze nie przyswoic latwo podstawowych zachowan... mieszka z grupa ok 30 psow i raczej nie wchodzi z nimi w konflikty, lubi zwracac na siebie uwage nowo przybylych osob.
pozdrawiam
Agnieszka


To oglaszamy ;)
Osiolku szukamy Ci domku gdzie sie da! :)



Figa dzieki ze porobisz mu ogloszenia i wejzmiesz sie za osiolka . Wiem ze bedzie ciezko dlaniego cos znalezsc , ale jak wszystkie sie za niego wezmiemy to moze sie uda
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Postprzez dalmibea » N mar 13, 2011 11:51 pm

Vilena zaszalala , super :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Pn mar 14, 2011 12:25 am

W końcu 'podzieliłyśmy' się konkretnie psami ;) Myślę, że był to dobry pomysł, będę ponawiać ogłoszenia co kilka dni, żeby nie były gdzieś tam w samym tyle ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Wt mar 22, 2011 12:59 am

Czy jest ktos z osoba ktora opiekuje sie Osiolkiem w kontakcie ?
Czy jest szansa na nowe zdjecia ?; Czy on jest wogole aktualny?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt mar 22, 2011 7:15 am

Ja pisałam do Ostatniej szansy kilkakrotnie ostatni raz tydzień temu i nawet nikt nie odpowiedział :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So mar 26, 2011 9:16 pm

przenoszę do niewyjaśnionych adopcji.

Nie mamy żadnego kontaktu z Fundacją. Maile i telefony milczą.
Nie jesteśmy w stanie wyciągnąć jakiejkolwiek informacji o tym psie.
Jedyna informacja na stronie Azylu to że psiak ma opiekuna wirtualnego.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » So mar 26, 2011 11:16 pm

Ojej, jaka szkoda :( A miałam nadzieje, że moje ogłoszenia pomogą Dickiemu... a tu kicha :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N mar 27, 2011 12:03 am

Vilena napisał(a):Ojej, jaka szkoda :( A miałam nadzieje, że moje ogłoszenia pomogą Dickiemu... a tu kicha :/


nie rozumiem jak oni inne psy wyadoptuja jak na maile i telefony nie odpowiadaja , zbiera tam ktos te psy ??? Czy jak ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » N mar 27, 2011 10:47 am

Wygląda na to, że chyba je zbierają :evil:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia strona

Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron