Agat - 8 lat

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Agat - 8 lat

Postprzez gosia » Pn mar 31, 2014 7:55 pm

Agat to 8 letni pies, którego właściciele poprosili nas o pomoc, bo pod koniec kwietnia wyjeżdżają za granicę. Opis psiaka przesłany przez właścicielkę:
"Agat nie jest wykastrowany, i nie jest zaczipowany, szczepienia tylko wścieklizna, jeśli trzeba proszę napisać na co jeszcze go zaszczepić. obecnie mieszka w bloku, śpi na dywaniku w kuchni, je 2 razy dziennie, suche i bardzo lubi makaron z kiełbaskami dla psa albo mokrą karmą z puszki. Trochę go spasłam masa ok 40kg,na nic nie choruje( jak był mały to byliśmy częstymi pacjentami u weterynarza, albo żołądek, kleszcz,ucho-teraz już ok),ma ranę tylnej łapce co widać na załączonych zdjęciach,i dziwny ogon-praktycznie od małego.na spacery chodzi 3 razy dziennie, w większości są to 10 minutowe spacery, w weekendy spacerujemy dłużej i po takich spacerach śpi przez wiele godzin :). Jeśli chodzi o dzieci….moja teraz już 5 letnia chrześnica praktycznie z nim wychowana, robiła co chciała, robi do tej pory choć z nami już nie mieszka :) inne dzieci, nieufny, da się pogłaskać, z tym że ja zawsze jestem czujna ze względu na Agatka masę, jeszcze nikomu nie zrobił krzywdy.
Podczas spaceru trzeba uważać na inne psy, nie lubi kudłatych : kokiel spanieli, pudli. Jest silnym psem więc podczas spacerów zalecam czujność. Czasem zakładam mu kaganiec żeby uniknąć ewentualnego podjadania i później związanych z tym problemów żołądkowych. Nie daje mu kości, lubi marchewkę. Kotów nie lubi, z psami niby się bawi ale szczerze to nie wiem jakby wyglądało wspólne mieszkanie.
mieszkamy w Łukowie ,woj. Lubelskie
Agatek sam w domu...śpi:):):)
"

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Agat - 8 lat

Postprzez magmal » N wrz 14, 2014 9:44 am

Niestety nie wiemy jak potoczyły się dalsze losy Agata......
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron