101 'dalmatyńczyków'.../DOGOMANIA

Moderatorzy: dalmibea, magmal

101 'dalmatyńczyków'.../DOGOMANIA

Postprzez kamilka91 » Pt lip 16, 2010 8:03 pm

Kopiuję z dogo:
Dogomaniacy pomóżcie!!!

Kolonia Drohiczyn, województwo podlaskie i koszmar 100 psów!!!

Wszystkie psy sa identyczne: czarne, kremowe i łaciate, każdy mały ważą myslę do 6-7 kg, stan różny - jedne silniejsze są grubiutkie a słabsze niestety chudzinki.
W stadzie są i suczki i psy, wszystkie mieszkają w domu, śpią z opiekunką. Kobieta przestała już nad tym panować, psy mnożą się między sobą, większa część nie przeżywa. Są suki w ciąży, jedna z nich właśnie ma cieczkę.
W domu suka ze szczeniętami podrostkami, jeszcze z tydzień i będą samodzielne, druga suczka z miotem maluszków, które niedawno otworzyły oczka. W domu smród i bajzel, kobieta śpi na zasranym, poobgryzanym łóżku z całą tą czeredą, warunki są okropne!!!

Są też koty ale kobieta nie chciała nam ich pokazać, nie pozwoliła wejść dalej tylko do kuchni, wyniosła nam trzy kocięta. Śliczne niebiesko dymne tak około 3 miesięczne w stanie strasznym. Oczka zaropiałe, chude, osłabione, odwodnione i zapchlone maksymalnie. Kociaki przyjechały ze mną do białegostoku, koteczka otarła się dziś w nocy o śmierć, przeżyła ale nie jestem pewna co z nią będzie dalej :-(

Kobieta chce współpracować, zgadza się na zabranie części psów, na sterylizacje. Jesteśmy po rozmowie z gminą, która obiecała pomóc, postawią dwa kojce i będzie można póki co rozdzielić suki od psów. Niestety nim kojec stanie to może minąć i ze dwa-trzy miesiące.

Na dzień dzisiejszy potrzebne jest wszystko i bez waszej pomocy nie damy rady, dlatego też błagam o pomoc!!

Potrzebne jest:
* DT są na wagę złota
* karma dla psów i kotów
* obróżki dla psów
* fiprex
* pieniądze na szczepienia
* pieniądze na ewentualne leczenie
* pieniądze na sterylizacje i kastracje
* kobiecie potrzeba dosłownie wszyskiego ( brak jedzenia, wszystko co ma oddaje dla psów, środki czystości, ubrania i wiele innych rzeczy codziennego użytku )

Przy następnej wizycie zabierzemy wszystkie podrośniete szczeniaki i tyle psó dla ilu znajdziemy DT. Bez waszej pomocy nie damy rady we trzy osoby zrobić wiele, jest to praca na dobrych kilka miesięcy ale wierzę, że uda się.

Jakby każdy z czytających wysłał po jednej obróżce to można będzie poszczepić psy i pozakładać im obróżki z numerkami, zrobić każdemu z osobna zdjęcie i policzyć psiaki...

Banerki autorstwa Bliss:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Źródło: http://www.dogomania.pl/threads/188831-101-dalmatyńczyków-DOGOMANIACY-POMOCY-każda-pomoc-na-wagę-złota



Natrafiłam na to przypadkiem... dalmaty to to nie są, ale biało-czarno-łaciate, więc wklejam... Tragedia.
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez Danka » Pt lip 16, 2010 9:16 pm

Trzeba pomyśleć ja mam w domu trochę rzeczy , Kasia ma koce , obróżek używanych też trochę mam :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt lip 16, 2010 11:45 pm

Nie kazdy pies ktory ma pare kropek czy latek jest dalmatynczykiem .
Jasne ze trzeba pomoc , ale sos-dalmatinerrettung albo notdalmatiner nie maja szans na dom., bo prawie nic z dalmatynczyka nie maja.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So lip 17, 2010 8:31 am

Wiemy że nie sa to dalmatyńczyki ale jeżeli ktos ma możliwości niech pomoże , chociaz my też mamy nadmiar i spore problemy :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So mar 26, 2011 9:13 pm

przenoszę ten wątek do niewyjaśnionych adopcji.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » N mar 27, 2011 12:07 am

Szkoda ze Kamilka wstawila watek i potem go wogole nie aktualizowala ,
mile byloby widziane jakby byly prowadzone aktualizacje , jakie psy szukaja domu , jakie juz znalazly , po prostu sledzic watek i informowac o zmianach drugich , a nie tylko wstawic i liczyc na to ze inni sie tym zajmna.
Masz racje Magmal , nie mozna przeciez od kazdego wymagac zeby czytal wszystkie strony watku na Dogo , ja sie juz tez sama pogubilam w tym i nie wiem ile juz znalazlo i ile jeszcze szuka .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez kamilka91 » Wt mar 29, 2011 8:20 pm

Przepraszam, nie zaglądałam tu dość długo... :oops:

Wiadomości na życzenie:
Do adopcji jest jeszcze sporo psów. Większość, to takie podobne do suni na zdjęciu (http://img96.imageshack.us/img96/5999/026frx.jpg), ale takie około 7 kg. Pojedynczych zdjęć niewiele mamy. Ciężko w tej gromadzie uchwycić pojedyncze sztuki.
Nadal najbardziej potrzebujemy domów tymczasowych. Sporo psiaków udało się już wyadoptować, ale wciąż jest tam jakieś 80 sztuk

Z tego, co pamiętam, fundacja nie mogła pomóc w wyadoptowaniu psów, więc to już raczej nieaktualne.
A większość z tych psiaków nawet nie jest czarno-biała...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez dalmibea » Wt mar 29, 2011 9:25 pm

ok , dzieki Kamilka za ta informacje .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron