Alf_Żagań

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Alf_Żagań

Postprzez gosia » Śr paź 31, 2012 11:11 pm

Alf to 10 letni dalmatyńczyk. Jego właścicielka na skutek jakiegoś nieszczęścia w rodzinie została nagle matką zastępczą 2 małych dzieci swojej córki (2 i 3 letnie). Dzieci mają alergię na sierść dlatego Pani jest zmuszona szukać dla pieska nowego domu. Twierdzi, że Alf jest kochany i łagodny, Zawsze przebywał w mieszkaniu więc nauczony jest czystości, niczego nie niszczy, lubi spać i w łóżku. Piesek jest dość grubiutki - waży 40 kg. Alf czeka na domek w Żaganiu koło Szprotawy. Zdjęcia niestety nie najlepszej jakości, ale tylko takie mamy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: Alf_Żagań

Postprzez dalmibea » N sty 06, 2013 3:23 am

Czy Alfik jest dalej aktualny ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Alf_Żagań

Postprzez dalmibea » Pt lut 15, 2013 12:01 am

Co z Alfem robimy ?
Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Alf_Żagań

Postprzez chili1304 » Pt lut 15, 2013 6:34 pm

ja go odświeżam co jakiś czas,dziś też aktualizowałam mu kilka ogłoszeń przez maila..
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Alf_Żagań

Postprzez dalmibea » Pn kwi 15, 2013 11:24 pm

Alf nie jest aktualny, Alf zostaje pod opieka rodziny.
SOS-Dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze jego losy
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron