Wroclaw / Sunia

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Wroclaw / Sunia

Postprzez dalmibea » Wt lip 06, 2010 10:29 pm

http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-p ... Z202547129

Dodane po 6 minutach:

Śliczna dalmatynka szuka domu. Ma około 5 lat. Jest grzeczna, nauczona czystości, uwielbia bawić się i biegać. Jest wielką pieszczochą nigdy jej nie dość przytulania i głaskania. Lubi dzieci, jest wysterylizowana. Do oddania tylko w dobre ręce. tel: 603236666

Dodane po 2 minutach:

Obrazek

Dodane po 1 minutach:

Rodzina chce narazie sprobowac gdzies w poblizu znalezsc dla suni domek , mamy z rodzina kontakt
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 07, 2010 10:36 pm

Szukamy najpierw domek w okolicach Wroclawia!!!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Cz lip 08, 2010 11:21 am

Rodzina chce sunie po adopcji odwiedzac? Przeciez to robienie psu ciaglej nadziei na powrot do poprzednich wlascicieli. Nie wazne jak dobry bedzie nowy domek, sunia juz jest do obecnych wlascicieli mocno przywiazana. Jak najbardziej rozumiem to, ze rodzina chce dla suni jak najlepiej, sama pewnie decydujac sie na oddanie moich psow nie pozwolilabym by byly daleko ode mnie, chcialabym miec reke na pulsie.

Sunia sliczna.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Cz lip 08, 2010 1:48 pm

FIGA jestem calkiem Twojego zdania ,
Dla psa to nie jest dobre wyjscie , oddac go z mozliwoscia odwiedzania.

Ten pies nigdy nie bedzie wstanie nawiazac wiezy do nowego wlasciciela , on zawsze bedzie czekal na swoja pania .
Przeciez juz raz do mnie przyszla , potem czekalem i czekalem i znowusz przyszla , potem znowusz czekalem i czekalem tak dlugo i pani znowusz przyszla , tak ze i teraz musze czekac i czekac a pani znowusz przyjdzie

Tak mysla psy , czekaja i czekaja i cierpia !!!! Staja sie depresyjne , bez wiezi do nowego opiekuna.

Dlatego jestem za nie odwiedzaniem psa po adopcji , bo to dla niego nic dobrego.
Poboli na poczatku ale szybko przejdzie !!!!
Niech pomysla ludzie o psie a nie ciagle o sobie !!!
To jest egoistyczne podejscie.
Jezeli pies juz musi odejsc od rodziny to nie powinno mu sie tej rozlaki utrudniac.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt lip 09, 2010 5:02 pm

Ale taka jest wola własciciela ( nie lubię tego słowa) psa , tez z nią rozmawiałam :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt lip 09, 2010 5:03 pm

Amen
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Wt sie 03, 2010 11:19 pm

Uplynelo troche czasu , mozna by sie bylo zapytac czy sunia znalazla nowy domek.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr sie 04, 2010 6:55 am

Dzwoniłam tam, w ubiegłym tygodniu , nie znalazła , ale nie chce dać do adopcji, szuka sama :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr sie 04, 2010 3:04 pm

ok , to przesune ja na watek do nie wyjasnionych adopcji .
Jezeli rodzina bedzie chciala naszej pomocy to wiedza gdzie i do kogo maja sie zwrocic
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do NIEWYJAŚNIONE ADOPCJE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron