Dlaczego psy piją wodę z toalety?

Wszelkie ciekawostki i porady o życiu z psem. Urlop, pies i dziecko itd.

Moderator: dalmibea

Dlaczego psy piją wodę z toalety?

Postprzez dalmibea » Śr cze 30, 2010 11:53 pm

Dlaczego psy piją wodę z toalety?

Ponieważ są psami…

To właśnie dlatego psy piją wodę z toalety, szczekają, kiedy odbierasz telefon, obwąchują się pod ogonami, dostają szału na widok listonosza, wskakują na ciebie, żeby się przywitać, i tarzają się w różnych „świństwach”.

Wszystko to ma dla nich głęboki sens, a kiedy przeczytasz tę książkę, zrozumiesz nawet te najdziwniejsze w Twoim odczuciu zachowania. Znawcy zwyczajów zwierząt domowych Marty Becker i Gina Spadafori zabiorą Cię w podróż po niezwykłym psim świecie. To wcale nie takie dziwaczne miejsce, jak czasami mogłoby się wydawać a im lepiej zrozumiesz swojego psa, tym bardziej go pokochasz.

Wydawnictwo Galaktyka
www.galaktyka.com.pl
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez inka2600 » N gru 05, 2010 3:52 pm

nie tylko moi drodzy toaleta pozstaje nam bez wody :shock: , ale tez czesto na spacerze z psem ...... niestety ale i kupki innych 4 noznych przyjaciol sa polykane z predkoscia swiatla :roll: ...(u mnie znikal piasek koci w kuwecie razem z resztkami :shock: ....... "prawie" nie musialam kociej toalety czyscic :) ) Kotka byla dumna ze tak czysto mila .....
no coz takie to nasze psiaki juz sa ! szczoteczka, pasta do zebow....... :?: :? NIE !!!! Brak witaminy D w organizmie !

Dobra rada, sama ja dostalam i wiem ze dziala takze przekazuje dalej !!!!! :D kupcie proste drozdze piwne w tabletkach mozna je dostac wszedzie :D od wielkosci psa podaje sie je 4x dziennie po : duzy pies- 4 tabletki do posilku, maly 2. Nie jest to winik odrazu widoczny, ale przy regularnym podawaniu przyjdzie dzien a mowie bo wiem 8) ze pies wasz przejdzie obok i nawet NIE powacha tego co jego kolega czy tez kolezanka pozostawila :lol: :lol:

Pozdrawiam Was wszystkich i zycze Waszym psiakom milego zapachu z mordki :P Inka 2600
inka2600
 

Postprzez figa » N gru 05, 2010 5:00 pm

Ciesze sie ze ja nie mialam nigdy takich problemow z moimi psiurami :lol: Poza namietnym tarzaniem sie w zapaszkach nie bylo nic gorszego :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm


Powrót do CIEKAWOSTKI/PORADY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron