Moja kochana Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Moja kochana Sara

Postprzez olakrusz » Wt kwi 24, 2012 7:09 pm

A to Bea jest w Niemcach?! (to po ślunsku)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez roma_121 » Wt kwi 24, 2012 7:12 pm

tak Bea jest w Niemczech i prowadzi fundacje : http://www.sos-dalmatiner-polen.de/ wspierając nasze psiaki w potrzebie ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » Śr maja 09, 2012 5:51 pm

Chili popatrz, moja Sara chciala miec tez takie dlugie wlosy jak twoja :lol:
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez chili1304 » Śr maja 09, 2012 10:24 pm

O rany Boskie extra! hahahahhahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja nie moge ona wygląda jak ikona stylu w tej peruce!!!! Bomba!
Moja to się kręciła,wierciła nie chciała nic a nic pozować :lol:
Boże jak ja sie ciesze,że się tu pośmiać moge z Wami :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » Cz maja 10, 2012 12:01 am

No nie mysl sobie ze to bylo tak latwo, garsc suszonch szprotek do reki i jakos sie udalo :lol: ,
tez jestem z mojej modelki dumna , kiedys zrobie jej portret na ladnym tle, wczoraj to byla tylko proba :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez roma_121 » Cz maja 10, 2012 12:48 pm

Sara wygląda świetnie w tych włosach ;) do twarzy jej w tym kolorku ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja kochana Sara

Postprzez olakrusz » Cz maja 10, 2012 3:27 pm

Przypomniała mi się stara polska komedia "Poszukiwany, poszukiwana". Wojciech Pokora ukrywał się udając kobietę i nosił identyczną perukę :) Może to ta sama? ;)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Szafranmaria » Cz maja 10, 2012 3:30 pm

SARA na zdjęciu wygląda jak po wyjściu od fryzjera,bomba,dama z klasą w peruce.Było tylko odwinąć się na bok ,to by było po włosach,mojej SONI to by na 5 minut włosy były i kupa sprzątania.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez agrazka » Cz maja 10, 2012 11:43 pm

Ładnemu to we wszystkim ładnie :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » Śr maja 23, 2012 10:42 pm

Czy ktores z waszych psow bawi sie tymi zabawkami interaktywnymi
http://www.sklep.mampsa.pl/index.php?p= ... a-ottosson ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez roma_121 » Cz maja 24, 2012 6:04 pm

kurcze fajne te zabawki ;) pierwszy raz taką widze ;) ale to chyba raczej one są z dzwiękiem żeby psa zaciekawić ;) więc u mnie by się raczej nie sprawdziła...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » Cz maja 24, 2012 9:27 pm

Nie Kasiu, one nie sa z dzwiekiem, chodzi o to ze w rozny sposob ukrywa sie smakolyki, albo w szufladkach, albo pod ktorymis pionkami i daje sie psiakowi do szukania, na poczatku chowasz tak zeby pies widzial co robisz i na poczatku powtarzasz zawsze to samo az pies zalapie o co chodzi, a potem wprowadzasz coraz wiecej nowych elementow. Chodzi o to zeby piesio myslal jak dojsc do schowanych smakolykow :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Emla21 » Cz maja 24, 2012 10:10 pm

ależ ekstra wygląda w tej peruce :-):-):-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja kochana Sara

Postprzez olakrusz » Pt maja 25, 2012 6:17 pm

Czego to ludzie nie wymyslą ku psiej i swojej uciesze ;) Z pewnoscią jest to rozwijające dla psa, w programach "Ja albo mój pies" pani treserka wymyślała podobne zabawy przy użyciu zwykłych plastikowych kubków po jogurtach, czy tp. No, ale jak ma się gotowy sprzęt, taki efektowny... Ile te cuda kosztują? (nie chciało mi się sprawdzać)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » So maja 26, 2012 12:35 am

Ma pani racje, zwykle kubki po jogurtach tez wystarcza, albo rolka od papieru toaletowego, wkladam tam cos smacznego o ciekawym zapachu , zatykam otwory chusteczkami i moja Sarcia sie cieczy, tylko potem wiecej sprzatania jak zabawy ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron