Moja kochana Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz cze 16, 2011 10:21 pm

coś mieszkasz w pechowym miejscu bo u nas upały słoneczko świeci ;) nawet jak pada to tylko parę minut że nawet śladu przy takiej temperaturze nie ma że padało ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 16, 2011 10:24 pm

ja juz czasami tez nie moge , odnosze wrazenie ze tu ciagle pada , nawet wtedy kiedy wszedzie slonce swieci .
Caly tydzien jest tak zimno ze w dzien dlugi rekaw a wieczorem ciepla kurtke musze ubrac , chyba sie do cieplych krajow przeprowadze ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz cze 16, 2011 10:28 pm

a ja już w tym roku pierwszy raz poparzyłam sobie skórę na słońcu :P i wystarczyły górskie klimaty czyli Brenna :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 16, 2011 10:30 pm

no to przeprowadzam sie w twoje strony :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez agrazka » Cz cze 16, 2011 11:16 pm

zapraszamy :) Buziaki w nochala dla Sary
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja Sara

Postprzez Emla21 » Pt cze 17, 2011 7:47 am

o matko ja to dopiero przeczytałam,teraz taka zajęta i nie mam czasu na przyjaciół mego Bajzelka a tu taka tragedia:-( biedna Sarcia, ale dobrze, że się goi, że dochodzi do siebie. Mój Mąż mówi, że od razu z kijem by poszedł do właściciela. Jak można być tak nieodpowiedzialnym, ten osobnik musi ponieść karę
Podwójne całuski dla Sarci od Bajzelka, niech zdrowieje szybko
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Pt cze 17, 2011 10:12 am

podziekowania od Sarci dla cioci Emla21 , tez sie tak zastanawialam , co zrobic , czy to tak zostawic czy nie , i zglosilam ten przypadek i psiaki beda musiec teraz na dwor w kagancu wychodzic i maja nakaza chodzenia na smyczy . Ale co z tego , jak kiedys znowusz z domu uciekna i beda bez kaganca to znowusz poszarpia jakiegos innego psa .
A ja dla siebie musze cos kupic zeby w razie czego cos miec dla wlasnej obrony i dla Sary , zastanawiam sie nad taka sytuacja , ja sama , a czesto tak jest , na spacerze latem w lesie albo gdzies po lakach , nagle dolatuje jakis pies i stawia sie do mnie albo Sary , i co wtedy ??? Czym i jak sie bronic , zeby sobie nie zaszkodzic i psa napastnika nie skrzywdzic ????
Jakie metody sa w Polsce dostepne??? co jest wogole dozwolone a co nie ?? elektryczny paralizator ???, gaz pieprzowy ??? Przeciez nie bede z nozem chodzic , bo nie chce psa -napastnika zabic :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez chili1304 » Wt cze 21, 2011 11:48 am

super,że Sara ma się już lepiej :D
Bea ja też mam ten sam problem z innymi psami(napastnikami) chociaż z moją Dalmi jest troche inaczej jak z Brunem bo to ona zaczepia ale i tak boje się psiej awantury,ja osobiście nie wybrałabym sie z gazem bo jak psy sie złapią to można popryskać obydwa naraz bo to ułamek sekundy taka akcja...a jak wiatr zawieje w Twoją strone to i Ty Beatko będziesz dusić się od tego świństwa... a paralizator no to chyba wymaga sporej odwagi,żeby wogóle potraktować psa czymś takim...ja odpadam...mi pozostaje kijek(tak,żebym udawała groźną :D ) i darcie sie w niebogłosy wrazie jakby...ale mam nadzieje,że nie będzie już i w moim psim świecie nigdy takich sytuacji...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Wt cze 21, 2011 12:16 pm

zgadzam sie z toba , z raguly kijek i glosne krzyczenie straczy , ale ja myslalam tu juz o bardzo skrajnych przypadkach , gdzie widze ze moj pies nie ma szans i ten drigi go zagryzie , nie chce stac z boku i patrzec sie na to .
Co zrobic jak taki amstaf zaatakuje psa ktory ma w glowie jedno , zagryzc przeciwnika ??? to mozesz byc ty , twoj pies , twoje dziecko , jak sie bronic , gdzie kijek i glosny wrzask nie starcza ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez moniulek » Wt cze 21, 2011 12:17 pm

Myślę, że w przypadku amstaffa i innej "świni" krzyk może tylko pogorszyć sprawę.
Pies chyba wtedy będzie bardziej agresywny?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Sara

Postprzez Emla21 » So cze 25, 2011 3:00 pm

też się nad tym zastanawiałam ,co wtedy bym zrobiła...oby taka sytuacja więcej się nie przydażyła. Dla nas też raz tak się trafiło na spacerze. Stara suka mieszaniec jakiś wilczura rzuciła się na Bajzelka, ale właściciel był blisko i od razu zabrał i się dziwił, że jego psinka się rzuciła na naszego
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja Sara

Postprzez Emla21 » So cze 25, 2011 3:01 pm

a jak Sara się miewa?
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Pn cze 27, 2011 2:07 pm

Dzieki Emla , moja "Sardynka" doszla juz do siebie , ale teraz sa upaly i na dlugie spacery z nia juz tak chodzic nie moge , tylko wieczorem jak sie ochlodzi. Ona to taka staruszka , ma ponad 12 lat , ale za krolikiem jeszcze pobiegnie :) no i zeby szczerzyc na inne tez jeszcze potrafi :twisted:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz lip 14, 2011 4:33 pm

Nie wiem gdzie napisać a więc piszę tutaj :)

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;) oprócz tych podstawowych życzeń typu zdrowia, szczęścia, pieniędzy ;) życzę Ci wytrwałości i siły w walce i pomocy naszym podopiecznym tym i przyszłym a także żebyś z każdym dniem była z nas dumna i zadowolona żebyśmy wiecej radości Ci sprawiały niż nerwów i żebyś nie musiała się denerwować na Nas :*:*:*

STO LAT :* i jeszcze więcej :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez Vilena » Cz lip 14, 2011 5:06 pm

Ooo Beatka faktycznie ma dzisiaj urodziny :D
Wszystkiego najlepszego! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron