Moja kochana Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Moja Sara

Postprzez Vilena » Cz cze 02, 2011 7:32 am

Biedna Sarenka :(
Mam nadzieje, że szybko wyzdrowieje, buziak w nochal!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja Sara

Postprzez Achajka » Cz cze 02, 2011 8:11 am

o jacie, same brzydkie slowa cisnal sie na usta, jak mozna byc tak nie odpowiedzialnym :evil: biedna sunia, wazne ze trafila szybko do lekarza. Buziaki od cioci Moniki
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Sara

Postprzez chili1304 » Cz cze 02, 2011 10:24 am

Beatko bardzo Wam współczuje,biedna Sara oby szybko wróciła do formy.Kochana sunia,tyle przeszła,że się nie dziwie że teraz szczerzY się na wszytkie psy.Ja zawsze się tego bałam,pogryzienia przez inne psy...chroniłam swojego Bruna jak mogłam ale kiedyś dopadł go owczarek kaukazki i dosłownie przydusił nas oboje do płotu,tak tyrzał moim Biu,że myślałam,że to koniec,a ja darłam się jak opętana i chyba to pomogło bo właściciel nawet nie zareagował a dodam,że "piesek" wyrwał mu się ze smyczy :twisted: dlatego chronie też teraz moją Sare jak moge ale jak widać nie można przewidzieć niektórych sytauacji :( Oby Sarcia jak najszybciej zapomniała o tym przykrym incydencie i zdrowiała,buziaki w nochol:*
Bea masz niebywałą intuicje..wyczuwasz że coś jest nie tak,niewielu ludzi potrafi odczytać w sobie "przeczucie" a wielu wogóle nie wierzy w jego istnienie..a jednak jest....
ZDRÓWKA RAZ JESZCZE DLA DZIEWCZYNKI:*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz cze 02, 2011 11:18 am

ale maleństwo biedne :( kurcze co za ludzie z tych sąsiadów powinni być bardziej odpowiedzialni dzisiaj pies a jutro człowiek stanie się atakiem tych psów :(

trzymam mocno kciuki za powrót Sarci do zdrowia, pani wróciła to ma dobrą opiekę teraz ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 2:49 pm

Przekazalam Sarence wszystkie pozdrowienia od was i ucalowalam ja w nochal od kazdej z was osobna .
Dzieki za mile slowa .
Roma , masz racje , tez tak pomyslalam , dzisiaj pies a jutro dziecko , dlatego nie zostawie tak tego i zrobie wszystko zeby psy dostaly nakaz chodzenia w kagancu i na smyczy .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz cze 02, 2011 6:30 pm

zawsze się zastanawiałam co bym zrobiła jak jakiś pies zaczął by gryź moją Sabe i zawszę myślałam że chyba bym zabiła takiego psa... kocham psy na prawdę ale ponad każdym zwierzęciem jest miłość do mojej Saby która nie zna granic pewnie bym potem tego załowała że zrobiłam jakiemuś psu krzywdę... ale patrząc na sytuacje w jakiej znalazł się twój mąż wątpie żebym tak zareagowała jak myślałam... strach by mnie sparaliżował niewiem czy bym nawet dała rade kopać teg psa :roll:

psy tej rasy to bestie jak są źle wychowywane... nie chce pomyśleć co by było gdyby szło dziecko w takiej sytuacji :evil:

Sarcia silna suczka więc wyjdzie z tego a matczyna intuicja nigdy nie zawodzi ;) Sarcia cię myślami przywoływała ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez Vilena » Cz cze 02, 2011 7:12 pm

Ja zauważyłam, że owczarki chyba nie lubią naszych kropków :/ Już kilka dziewczyn na dogo pisało, że owczarek rzucił się na ich dalmata i pogryzł.
Do mojej też czasem jakiś wystartuje. Nie wiem czy to możliwe, ale już kilka razy słyszałam, że dalmat został pogryziony przez owczarka :?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 10:01 pm

cos w tym musi byc , ze te owczarki nie lubia Kropkow , moja pierwsza sunia Lady jak byla malutka to byla strasznie poturbowana przez owczarka , cale zycie bala sie pozniej owczarkow , nigdy tego nie zapomniala .
Moze te kropki czarne na bialym tle robia je agresywne , nie wiem
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez agrazka » Pt cze 03, 2011 12:44 am

też przesyłam buziaki dla Sary, niech zdrowieje szybko. Ci ludzie sami powinni poczuć się do odpowiedzialności - odpowiadamy za swoje psy, jakie by nie były.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja Sara

Postprzez moniulek » Pn cze 13, 2011 1:54 pm

Jak tam Sara się czuje? Wszystko ok?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Sara

Postprzez Vilena » Cz cze 16, 2011 9:43 pm

Bea, co u Sarci? Lepiej już?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 16, 2011 10:13 pm

Dzieki dziewczyny , klamry juz sciagniete , miala duzego guza na grzbiecie bo sie jej plyn surowiczy zbieral , raz zostalo 50 ml strzykawka zciagniete , do soboty musi jeszcze taka koszulke elastyczna nosic ,zeby nie naciekalo dalej i bedzie wszystko ok , cale szczescie

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja Sara

Postprzez Vilena » Cz cze 16, 2011 10:16 pm

Jejku biedna :( Ucałuj ją od nas!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja Sara

Postprzez roma_121 » Cz cze 16, 2011 10:17 pm

biedactwo :( tyle musiało się nacierpieć przez głupotę ludzką ... dobrze że wszystko się goi i nie ma żadnych poważniejszych powikłań :) trzymam kciuki za szybki powrót :) i nowe zdjęcia Sary ale już ze spaceru i z uśmiechniętą mordkom ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 16, 2011 10:19 pm

Roma , na usmiechnieta mordke ze spaceru musisz troche poczekac bo narazie pada i zimno , a Sara i ja nie lubimy takiej pogody i brak usmiechu :wink:
Vilena , Sara dziekuje za buziaka , wlasnie go od ciebie dostala :)
Dzieki
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron