Moja kochana Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 12:11 am

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Diana » Wt paź 19, 2010 4:12 pm

No prosze jakie slicznie buzie sie uśmiechaja :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez figa » Wt paź 19, 2010 5:17 pm

Zdjecia na lozku pokazuja tak naprawde gdzie jest miejsce kazdego psa w kropki :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Cz paź 21, 2010 7:25 am

Sara to super laska jak jej Pani :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 1:34 am

Zycze wam wszystkim radosnych swiat Bozego Narodzenia , no i nie zapomnijcie o tym ze w w noc Bozego Narodzenia o 12 stej w nocy zwierzeta ludzkim glosem mowia ,
pamietajmy zawsze o nich , one nas potrzebuja.


Zwierzeta nie moga same za siebie mowic dlatego jest tak wazne abysmy wszyscy za nich wznosili swoj glos.


Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz gru 23, 2010 5:17 pm

o jejku jejku :) jaka dama :) zresztą chyba wszystkie suczki tej rasy to rasowe damy :) niektóre kobiety mogłyby się uczyć od nich wdzięku i klasy :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 8:24 pm

Masz racje , to prawdziwa Dama , troche przygluchawa , ale Dama , ma 12 lat i ma prawo nie slyszec , zwlaszcza tego czego slyszec nie chce :):):)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz gru 23, 2010 9:37 pm

ile ma lat ? :shock: wygląda na młodsza :P eh... chyba trafiły nam się suczki młódki :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Pt gru 31, 2010 12:26 am

Kto ma lepsze zabki? nie smiem stwierdzić :wink:

http://images45.fotosik.pl/355/95f4910e5dbdd920med.jpg
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez dalmibea » So sty 15, 2011 1:00 am

Sarcia z upragnieniem czeka na wiosne , i ja tez , mnie juz ta pogoda dobija , nie wiem co gorsze snieg czy deszcze ,
ja chce juz miec wiosne , slonce
Ta pogoda mnie dobija :((((((( :wall:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » So sty 15, 2011 10:36 am

O, witaj w klubie oczekujących wiosny :D Ja też marzę o słońcu i ładnej pogodzie, jak na razie u mnie tylko deszcz, a dookoła błoto i po roztopowe śmieci i kupy - STRASZNY KRAJOBRAZ GRRRR!!!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Śr lut 09, 2011 2:24 am

Kocia Modlitwa na rok 2011

Panie Boze
Daj mi prosze grube konto w banku i zrob tak zebym chudziej wygladala .
Ale prosze nie pomyl tego tak jak w zeszlym roku !!!

Amen


Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Diana » Śr lut 09, 2011 3:53 pm

:lol: :lol: :lol: dobre :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez chili1304 » Cz lut 17, 2011 4:40 pm

piękne zdjęcia a Sara i śliczny Chłopczyk na fotografii totalnie mnie rozwaliło,tak sobie wyobrazam mojego Vikusia z moją Sarcia za jakiś czas:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja Sara

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 1:16 am

Nie bylo mnie tydzien w domu , maz zostal sie z Sara , wzial extra urlop zebym mogla spokojnie jechac do Polski .
W ostatnim dniu pobytu w Polsce juz od samego rana w piatek mialam dziwne uczucie niepokoju i bardzo ciaglo mnie do domu i musialam ciagle myslec o Sarci , dzwonilam do meza i pytalam sie czy z Sara wszystko w porzadku , maz przekonywal mnie ze tak . Ale dziwny niepokoj nie mijal , tlumaczylam sobie poddenerwowaniem przed jazda powrotna .
Wyruszylam z Daniela okolo 14 stej z Trzcianki , wczesniej nie dalo rady bo mialysmy jeszcze pare spraw do zalatwienia . Po drodze okolo 20 stej odwiedzilysmy Heliosa w Berlinie , bylysmy cos zjesc i wlasciwie byla pora zeby chociaz na chwile zamknac oczy , bo Daniela miala dopiero o 7 rano samolot do domu do Szwajcari .
Koniecznie chciala zebym u "Heliosa" nocowala razem z nia , tlumaczyla mi ze jestem zmeczona i ze musze jeszcze 600 Km jechac , a bylo juz na krotka przed sta w nocy .
Nie mialam spokoju i postanowilam jechac . Oczywiscie scielo mnie z nog o godz 3 ciej nad ranem i postanowilam sie zdzemnac na godzinke a potem jechac dalej, Z godzinki zrobily sie dwie , bo nie spalam sama , mialam malutenka sunie ze soba ktora musialam zawiezc jeszcze do domu
Obrazek
dotarlam do siebie do domu na godzine 11 sta , w sobote , ledwo zywa po 26 sciu godzinach nie spania ( ok , dwie godziny w aucie )
Nikt mnie w domu nie przywital , troche mnie to zaniepokoilo , ale coz , Sarcia jest przeciez przygluchawa napewno spi twardo .
Nie , moja Sarcia lezala smutna u mnie na lozku , z wielkim bandazem przez lopatki i brzuch i patrzyla sie na mnie z bolem w oczkach .
W piatek z samego rana , wtedy kiedy mialam taki dziwny niepokoj zaatakowaly ja dwa belgijskie owczarki.
Sasiedzi maja trzy takie , psy policyjne , corka sasiadow nie zamknela dobrze drzwi i uciekly z domu na osiedle i pierwsze co to prosto na moja Sare ktora wlasnie kolo ich domu przechodzila z mezem na smyczy zeby zrobic siku z rana .
Pies puscil pierwszy , ale ta suka nie , jak pirania wbila sie w moja Sare i nia szarpala , moj maz zaczal kopac ta belgijska suke bo niechciala popuscic , ale bo wielkich krzykach puscila .
Naszczescie zatrzymala sie kobieta autem ktora to widziala i zaproponowala ze zawiezie Sarcie z mezem do kliniki.
Sara miala duza poszarpana rane , ktora lekarz az 10 cioma klamrami do siebie zlozyl , duza opuchlizna i wielki bol , a co najgorsze , Sarcia boi sie teraz duzych psow i na spacerze pokazuje zeby na wszystkie psy .
Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron