Moja kochana Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Szafranmaria » Pt kwi 05, 2013 9:01 am

Beatko Ty psi Aniołku łączę się z Tobą bólem,bądż dzielna (bo taka jesteś)i pamiętaj że czekają tu na tej ziemi na pomoc inne dalmaty,cóż Ci i Twojemu mężowi życzyć wytrwałości aby znieść ból jaki został po stracie SARCI a Ty maleńka biegaj po zielonych łąkach w niebie i czuwaj nad Pańcią.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Achajka » Pt kwi 05, 2013 1:36 pm

Obrazek


Beatko, jest mi ogromnie przykro, nie ma słów, które sa teraz w stanie ukoić ból, pocieszeniem jest to że Sarcia już nie cierpi, trzymaj sie kochana.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja kochana Sara

Postprzez agrazka » Pt kwi 05, 2013 11:17 pm

Beatko - bardzo mi przykro, Sarunia będzie czekać tam na Ciebie i merdać ogonem na powitanie.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja kochana Sara

Postprzez chili1304 » So kwi 06, 2013 8:57 am

Bardzo Wam wpółczuje,wiem,że tego uczucia nie da się opisać słowami,tego bólu,pustki po stracie ukochanej psinki...Bądzcie silni,Sarenka już biega wolna od cierpienia razem z Lady i naszymi wszystkimi psiakami,które odeszły...
Nic nie napisze więcej bo żal mnie dławi a łzy leją się po policzkach :( Sercem jestem z Tobą Beatko :*
Sarenko biegaj po zielonych łąkach łaciaty Aniołku [*]
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Emla21 » Pn kwi 15, 2013 6:10 pm

o matko, przeczytałam i nie mogę łez wstrzymać
Sarciu byłaś bardzo dzielna :-* [*]
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja kochana Sara

Postprzez olakrusz » Śr kwi 17, 2013 7:40 pm

Napisałam dość wesołego posta na wątku Matiska, a teraz czytam....

Już "odpłakałam". Takie jest życie - psie, ludzkie... Szkoda, że tak nagle.... Ale z innej strony dobrze, że nie męczyła się długo - pies nie rozumie cierpienia, my (ludzie) sobie możemy je jakoś "ideologicznie" wytłumaczyć i znieść .... po ludzku... Pies tego chyba nie potrafi... Ale NA PEWNO ulżyłaś Jej to odchodzenie swoją obecnoscią przy Niej w tych chwilach...

Ponownie mam przed oczami chwile, w których odchodziły nasze poprzednie, przed Matiskiem, psy (Pikuś - 11.04.1999, Pysia - 10.01.2012). Tego się nie zapomina - byliśmy przy tym :( Ale po jakimś czasie wspomina się również - może nawet głównie - te szczęśliwe chwile spedzone z psiakami, ich cechy charakteru, to, że było im u nas dobrze i że miały szczęśliwe życie :D Życzę, żeby dla Was czas tych miłych wspominek nastał jak najszybciej.

Powiedziałam Pysi, żeby tam za Tęczowym Mostem powitała Sarę godnie i się z Nią zaprzyjaźniła - powiedziała, że wporzo, nie ma sprawy :) Mam nadzieję, że dotrzymała danego mi słowa :)

Trzymajcie się dzielnie.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez dalmibea » Śr kwi 17, 2013 10:56 pm

Dziekuje wam kochane z calego serca za cieple slowa dodajace otuchy. Wierze w to ze moja Sarenka biega juz z waszymi psiakami szczesliwa po zielonych lakach.
moje ostanie chwile pozegnania
Obrazek
Obrazek Obrazek
teraz mam dwie sunieczki w urnie
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Szafranmaria » Cz kwi 18, 2013 4:02 pm

Prawdziwy pogrzeb miała SARCIA teraz biega biedna po zielonym niebie,a Ty kochana trzymaj się dzielnie ,życzE Ci zdrówka,z tego co wiem chora jesteś na grypę mogę Ci podać rękę mnie też dopadła grypa.Jeszcze raz życzę zdrówka.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Moja kochana Sara

Postprzez Achajka » Pt kwi 19, 2013 7:18 am

mnie wzruszyły te fotki. w Polsce nie spotkalam sie dotad z takim pogrzebem psiaka, a szkoda, w sumie i tak sie ciesze ze chociaz mamy w pobliżu psi cmentarzyk :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja kochana Sara

Postprzez chili1304 » Pt kwi 19, 2013 4:17 pm

Rozmieniło mnie to po całości :( znów się zbeczałam jak dzieciak :(
Beatko Twoje uwielbienie,miłosć i szacunek do Twoich sunieczek tak mnie wzruszyły.że aż broda mi się trzęsie od płaczu..oby wszyscy tak potrafili kochać jak Ty i Twój mąż.
Trzymajcie się ..
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron