Ida i jej przyjaciele

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Wt lut 28, 2012 7:46 pm

On byl na starym forum ktory zostal przez Kathi zamkniety i rownoczesnie zniklo pare informacji o psach .
Ja nie wiem gdzie on jest , do mnie nie przyjechal , nie znam tego psa. to znaczy nie potrafie skojarzyc ,ja zaczelam w dalmatach od Lipca 2009 .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Danka » Wt lut 28, 2012 8:32 pm

MAGIA napisał(a):Wiem Danusiu że znasz historię Grysa, ale ja byłam dt i to był mój pierwszy podopieczny, nie miałam w tym dużego doświadczenia.A co do zostawienia Beaty samej z psami, powiedz mi co mogłam zrobić?? Miałam budowę na głowie jeździłam pomiędzy wsią a Warszawą,miałam różne inne problemy związane z nieuczciwymi dostawcami. A na wsi nie miałam internetu. :cry: Trochę zrozumienia Danusiu.



Wiesz jaka jestem , więc zrozumienia należy wg mnie szukać u psów które zostały na Forum Madziu :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » So mar 03, 2012 4:08 am

Magia
prosze o usuniecie z FB z profilu "Na pomoc dalmatynczykom" ktory prowadzilas zdjec i tekstow dotyczacych fundacji , oraz o nieuzywanie i usuniecie logo fundacji .
Prywatnie mozesz wstawiac wszystkie dalmaty ktore chcesz ale nie te ktore sa pod opieka fundacji ,
na stronie sa nieaktualne informacje dotyczace fundacji ktore wprowadzaja osoby trzecie w blad a nam przystworzyly pare nieprzyjemnosci , dlatego prosze o usuniecie calkowite profilu albo tresci , zdjec i logo nalezacych do fundacji.
Byla zgoda na to zebys wstawiala tam psy ktore nie sa wlasnoscia fundacji , a nie na uzywanie loga ktore wprowadzalo sporo osob w blad myslac ze jest to oficjalna strona fundacji.
Przykro mi , ale tak dalej nie moze byc .
viewtopic.php?f=43&t=490&start=15
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » So mar 03, 2012 12:01 pm

Dziekuje Magda za szybka reakcje i zycze wam z calego serca powodzenia w prowadeniu wlasnej funacji Na pomoc dalmatynczykom,
tak to zrozumialam po przeczytaniu twojego profilu.
Ale jeszcze nie do konca zostal profil wyczyszczony ,
to znalazlam na stronie twojej fundacji Napomoc dalmatynczykom ,
http://apps.facebook.com/sixtyphotos/we ... 167&ref=nf

tam sa psy fundacji sos-dalmatynczyki , sorry , ale tak nie moze byc zeby mieszac te dwie fundacjie razem bo bedziemy mialy obydwie z tego nieprzyjemnosci :(

Cieszy mnie bardzo zalozylas swoja fundacje, w Niemczech jest tez pare fundacji dalmatynczykow ktore sie dobrze uzupelniaja ale i kazda fundacja zwraca na to uwage ktora z nich do ktorego psa ma prawa i nie wchodza sobie w droge.
Niestety ale zeby pomagac zwierzetom to nie wystarczy miec dobre serce i szczere checi, ale sa tez pewne zasady ktorych trzeba sie trzymac .
Magda ,mysle ze jako ktos kto zaczal dzialac pod patronatem strazy dla zwierzat , tak wyczytalam na twoim profilu Na pomoc dalmatynczykom , wiesz o co mi chodzilo ,i nie jestes zla na mnie , zreszta u strazy dla zwierzat jest tak samo , pisze tez na ich stronie.

WYKORZYSTANIE, PRZETWARZANIE, KOPIOWANIE JAKICHKOLWIEK INFORMACJI I ZDJĘĆ ZE STRONY STRAŻY DLA ZWIERZĄT JEST ZABRONIONE, BEZ ÓWCZESNEGO UZYSKANIA ZGODY OD AUTORÓW STRONY.

INFORMUJEMY, ŻE NAZWA STRAŻ DLA ZWIERZĄT JEST PRAWNIE CHRONIONA PRZEZ URZĄD PATENTOWY RP. POSŁUGIWANIE SIĘ NAZWĄ STRAŻ DLA ZWIERZĄT BEZ NASZEJ WIEDZY JEST ZAKAZANE I NIEZASTOSOWANIE SIĘ DO NINIEJSZEGO ZAKAZU POPRZEZ DODANIE NAZWY NASZEJ ORGANIZACJI DO CELÓW TWORZENIA INNYCH STOWARZYSZEŃ JEST ZABRONIONE I MOŻE GROZIĆ SANKCJAMI SĄDOWYMI.

http://sdz.org.pl/index.php?pliki=pomoc
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » So mar 03, 2012 12:45 pm

Beata jakoś źle zrozumiałaś, ja tą stronę na FB NaPomoc Dalmatyńczykom założyłam dwa lata temu.Pół roku temu tą stronę usunęłam, ale jak zobaczyłam twój wpis że jeszcze coś takiego istnieje, że jest taka strona to się zdziwiłam. Więc zawartość usunęłam a nad resztą strony to muszę się zastanowić jak to z FB usunąć całkowicie żeby się nie pokazywała, bo nie bardzo potrafię.A co do fundacji to na obecną chwilę, to nic nie wiem?? :shock:
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » So mar 03, 2012 12:58 pm

Ale przeciez pisze wyraznie na FB , to jest ze strony Napomoc dalmatynczykom ,
gdzie byl wczoraj inny tekst , o sosdalmatynczyki z danymi Pogotowia dla zwierzat ,
a dzisiaj jest ten tekst oparty o czkonkowstwo ze Straza dla zwierzat .http://www.strazdlazwierzat.com.pl/

"Zajmujemy się dalmatyńczykami przeznaczonymi do adopcji. Nasze psy są w różnym wieku, często w złym stanie psychicznym lub fizycznym. Przed adopcją wszystkie są Leczone przez weterynarzy i czasami jeśli trzeba sprawdzane przez psychologów. Wszystkie są wykastrowane i zaszczepione. Nasze dalmatyńczyki pochodzą ze schronisk, rodzin patologicznych itp. Jako fani tej pięknej rasy ( i członkowie straży dla zwierząt) robimy wszystko co możliwe by im pomóc znaleźć nowe domy jednak to nie jest proste ze względu na pieniądze i prawo w Polsce.
magdalena43_1967@o2.pl "

Jest napisane ze jestescie czlonkami strazy dla zwierzat , ze zajmujecie sie dalmatynczykami przeznaczonymi do adopcji i jest twoj adres kontaktowy ,
dlatego lezy na rece ze z dniem dzisiejszym ruszylas ze swoja fundacja NaPomoc dalmatynczykom , co mnie ucieszylo.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » So mar 03, 2012 1:06 pm

No właśnie, nie rozumiem tego całą tą stronę z fb usuwałam i skąd to się wzięło?? Chyba że coś pochrzaniłam ale wydawało mi się że to było usunięte i dlatego tam nie wchodziłam, bo myślałam że ta strona już nie istnieje. Wiesz Beato postaram się żeby tego już nie było, ale muszę kogoś mądrego zapytać :)
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » So mar 03, 2012 1:14 pm

ok ,bo zaczelam miec troche problemow przez ta strone , chodzilo o nieaktualne informacje dotyczace pogotowia , a takze ich nzawy , od dawna nie sa pogotowiem i straza dla zwierzat, tylko pogotowiem dla zwierzat, a poslugujac sie dalej niewlasciwa nazwa dorobi sie Grzegorz i my duzo nieprzyjemnosci ktore moga cholernie duzo kasy kosztowac :( , i coraz wiecej mialam pytan ktora to w koncu jest ta oryginalna i wlasciwa strona fundacji , dochodzily do mnie Maile od osob ktory pisaly ze ktos sie pod fundacje podszywa itd itp
oprocz tego bylo podane zle konto bankowe do przelewow , z czego wyniklo troche nieporozumiem i mielismy nie zla jazde przez ostanie dni.
Tak ze bardzo prosze o usuniecie wszystkiego co z fundacja ma doczynienia.
A co do twojej fundacji to szkoda, bo juz myslalam ze zalozylas wlasna co mnie naprawde ucieszylo.
W Niemczech tak jak pisalam jest ich pare; ale kazdy sadzi swoje kwiatki w swoim ogrodku ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Wt sie 07, 2012 11:21 am

Po nagłej i niespodziewanej chorobie Ida przeszła na drugą stronę Tęczowego Mostu :( :( :(
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez gosia » Wt sie 07, 2012 1:17 pm

:cry: Bardzo współczuję, wiem co znaczy taka strata, jedyne pocieszenie w takiej chwili to, że naszego zwierzaka już nic nie boli, że nie cierpi
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Achajka » Wt sie 07, 2012 2:45 pm

[*][*][*]

trzymaj sie Madziu, najwazniejsze ze sunia nie cierpi, a najwspanialsze lata swojego zycia byla wsrod kochający ja ludzi
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Wt sie 07, 2012 4:20 pm

Wiem co czujesz i jak to bardzo boli, wspolczuje ci bardzo i zycze duzo sil zebyc mogla to uniesc czego juz zmienic nie mozesz :cry:
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez chili1304 » Wt sie 07, 2012 7:48 pm

Magda bardzo mocno Ci współczuje :(((
Trzymaj się ....
Ona już nie cierpi i biega szczęśliwa z moim Brunusiem i innymi psiakami bo zielonych łąkach..
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez magmal » Wt sie 07, 2012 9:35 pm

Magda , Jacek, ogromnie Wam współczuję..... :( :( :( :(

Trzymajcie się!

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez agrazka » Wt sie 07, 2012 10:09 pm

taka przykra wiadomość :( :( :( :(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron