Ida i jej przyjaciele

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Wt maja 17, 2011 1:16 pm

Obrazek

Ida z Szanią
Obrazek

13letnia Holi
Obrazek

Tygrys

Obrazek

Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 8:23 pm

a czy ten twoj kociak chodzi razem z wami na spacery ? :)
Ciesze sie ze nareszcie moglam cie poznac i ze zalozylas Galerie .
Czekamy na wiecej zdjec :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Wt maja 17, 2011 10:05 pm

nie wiem dlaczego ale wywaliło mi zdjęcia wiec wklejam jeszcze raz

do domu gęsiego, Ida przewodnikiem

Obrazek

Ten biały kot to Axel, kot mojej mamy
Obrazek

Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 10:46 pm

No to jeszcze raz , usmialam sie jak zobaczylam ze te kociaki faktycznie z wami na spacery chodza .
Ale na przodzie to wasza jamniczka ? No i w szeregu trzeciego kota brak ;)
Super gromadka :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Vilena » Śr maja 18, 2011 6:57 am

Hej, fajna sprawa spacery z kotami :D
Mój zaraz by pewnie zwiał i tyle bym go widziała :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Achajka » Śr maja 18, 2011 9:34 am

wow, kociaki na spacerku :P z przyjemnoscia sie was oglada
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez chili1304 » Śr maja 18, 2011 11:14 am

o kurcze Magia ale masz super gromadke:) pozazdrościć takiej komitywy pies kontra koty:) super,pozdrawiam Cię serdecznie :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » N lut 26, 2012 9:24 pm

Chciałam Wam przedstawić swoich podopiecznych u mnie w domu tymczasowym :D

Grys: to mój pierwszy podopieczny, którego nigdy nie zapomnę, jak Kate przywiozła go nam był bardzo zmarznięty, ledwo trzymał się na nogach, słaniał się z głodu i zimna. Nie miał siły wejść po schodach, a o zejściu też nie było mowy. Mój mąż go wnosił i znosił na siusiu i kupkę.Był chory, organizm jego był bardzo wyniszczony. Nie potrafił jeść z miski na początku go karmiłam łyżeczką, przez trzy cztery dni okrywaliśmy go ciepłym kocykiem, po prostu ogrzewałam kocyk na piecu i takim ciepłym go przykrywałam. U mnie był troszkę leczony później został przeniesiony do hoteliku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety Grys po pół roku leczenia odszedł za TM :(
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » N lut 26, 2012 10:01 pm

Saba i jej szczeniak:
Jechałyśmy z Kate gdzieś na jakąś wieś, gdzie w boksie na była sobie dalmatynka ze szczeniakiem.Ponoć jak było bardzo zimno właściciel przetrzymywał psy w kotłowni.Pamiętam jak facet się z nami targował bo chciał 200zł :evil: A mnie szlag trafiał w końcu chyba nam spuścił chyba 100 z czego co pamiętam.Sunia była u mojej mamy a szczeniak był u mnie.

szczeniak
Obrazek

Obrazek

Obrazek

jego mama
Obrazek

Obrazek

Obrazek



Kira: ma dom w Warszawie u mojej koleżanki :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » N lut 26, 2012 10:34 pm

W miedzy czasie mój mąż robił jeszcze przewozy, między innymi takiego młodego dalmatka wiózł od Bea (Beata) z Płocka do Warszawy.
Bolek u niej w pracy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mieszka sobie pod Warszawą:
Obrazek

I jeszcze fretka chociaż na jedną noc, szczerze mówiąc pierwszy raz miałam do czynienia z takim zwierzątkiem. Ale miała bardzo miłe usposobienie :) A tak na prawdę żeby było taniej to transporty były łączone, mąż oprócz dalmatów (to wiadomo) przewoził również dobermany, no fretki też. :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
A to pamiątka po ugryzieniu dobermana oczywiście z zazdrości nie ze złości.Zamiast dziabnąć towarzysza zahaczył zębem w kolanko :wink:
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » N lut 26, 2012 11:23 pm

Bingo to dalmatyńczyk z rodowodem. Jego historia jest bardzo dziwna przez ok.dwóch lat zmieniał dwóch właścicieli, my byliśmy trzecim domem.Pies nie wychowany nic nie potrafił a pani go oddała bo ją terroryzował, jadł jej obiad a jak ona podchodziła to na nią warczał taki był powód oddania psa nam, po prostu się zwyczajnie go bała (po co go brała tego nikt nie zrozumie).Mieliśmy go na wsi w przyczepie to był rok naszej budowy (tzn.zbierania papierków bo straszna biurokracja) A więc Bingo pies idealny choć nie wybiegany, trochę nie wychowany, ale przede wszystkim był zwyczajnie nie wybiegany.Jadł normalnie psie żarcie nie ludzkie i ze swojej miski a nie z talerza jak u tamtej pani :shock:
I w kolczatce bo obrożę swoją pogryzł
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maks: nie bardzo pamiętam skąd go przywieźliśmy ale chyba z Brodnicy o ile mnie pamięć nie myli.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I taka sunia, to chyba najszybszy transport w życiu mojego męża. Wolontariuszka zadzwoniła do nas że jest taka sunia w schronie młoda, przerażona.No cóż niewiele myśląc mąż pojechał.Chociaż w tym samym dniu przyjechaliśmy z Maksem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A Maks jak to facet, pies na baby. Utrzymać ciężko go było.
Obrazek
Obrazek
A sunia młodziutka bawić się chciała, ale Maks raczej nie o takiej zabawie myślał :wink: Z tego co pamiętam sunia ma dom gdzieś pod Warszawą.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » N lut 26, 2012 11:44 pm

Happy w przyczepie: tu mieliśmy z nim problemy bo w małej przyczepie a Happy agresywny do kotów.Mieliśmy niezły cyrk. :roll: Mój rudy kot to w ogóle do przyczepy nie wchodził, Szania to chyłkiem bokiem się przemykała.Ale wszyscy przeżyli.Po dwóch tyg. resocjalizacji Happy sie nauczył i trochę zmądrzał ale i tak trzeba było uważąć.
Obrazek
Do Idy na szczęście był dżentelmenem
Obrazek
Obrazek
Później zorientowaliśmy się że Happy uwielbia przebywać w samochodzie, więc moje koty trochę odetchnęły :wink:
Obrazek
Obrazek

No i oczywiście ciągle czekamy na pozwolenie na budowe.

Pascal:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 12:27 am

Kama schorowana staruszka, wyciągnięta przez Kate, ale nie wiem skąd tzn. nie pamiętam :oops:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W przyczepie Lady i Fara dwa szczeniaczki ok 2m-czne.(I w tym czasie jest pozwolenie na budowę :D) Lady i Fara to szczeniaki z interwencji, przywiezione przez Grzegorza.Strasznie wystraszone,zarobaczone i zagłodzone obraz nędzy i rozpaczy ja załamałam ręce :cry:
Lady
Obrazek
Fara
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I coś nieprzyjemnego, ale one były 3razy odrobaczane chociaż jedno zdjęcie muszę dać
Obrazek
I krzywizna z braku witamin i złego albo żadnego odżywiania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I jeszcze Lady, prawdziwa arystokratka, bardzo delikatna i spokojna
Obrazek
Fara z charakterem, strasznie zadziorna
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 12:36 am

A później przerwa była w pomaganiu gdyż zostałam sama.Dziewczyny zaciążyły :wink: a Figa sie przeprowadzała, ja sama co mogłam?? nic, a po za tym wciąż trwała budowa a internetu na działce jeszcze nie miałam. I tyle.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Pn lut 27, 2012 12:37 am

No to widze ze niezla kolekcje masz tych tymczasowiczow , niektore kojarze , niektore znam bardzo dobrze bo sa u mnie , niektore juz za TM , wiesz gdzie kazdy z nich jest ???? Czy ty masz zdjecie tych dwoch szczeniakow , Lady i Fara jak byly trzymane w tej klatce po krolikach ? gdzies mi to zdjecie wcielo a wiem ze takie bylo, Grzeska sie nie doprosze bo on do tego glowy nie ma .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron