Ida i jej przyjaciele

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 12:45 am

Beato ja nie mam tych zdjęć co były w klatce po prostu ich nie dostałam, wiem tylko że te z kupami i krzywizną to miały byc dowodem w sprawie.Tylko tyle wiem. :) A masz zdjęcia jak są już dorosłe?
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Pn lut 27, 2012 1:06 am

No jasne ze mam , tutaj jedna
http://www.sos-dalmatinerrettung.de/Hun ... iseite.htm
a tutaj druga , ta jest u starszej pani co nie ma internetu , dlatego mniej fotek , ale mamy kontakt telefoniczny i jest wszystko ok :)
http://www.sos-dalmatinerrettung.de/Hun ... 2seite.htm
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 1:11 am

Dzięki Ci Beato, wiedziałam że na cudne dziewczyny wyrosną. Aż mojemu mężowi oczy się zaśmiały jak je zobaczył, bo były w okropnym stanie.A teraz są cudne :D
Jak byś miała jeszcze inne zdjęcia moich tymczasowiczów to chętnie bym obejrzała.Bo o nie wszystkich wiem, gdzie są i jak teraz wyglądają.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Pn lut 27, 2012 1:51 am

Max juz za teczowym mostem , przyjechal do nas strasznie schorowany , ale mial potem szczesliwe zycie , ale na koniec nie mozna bylo mu juz pomoc
http://www.sos-dalmatinerrettung.de/Hun ... 2seite.htm , jutro popatrze ktory z nich jest jeszcze u mnie
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 1:11 pm

A kto pamięta taką piękność?
Obrazek
Tak, Alwi wystraszona i nieufna sunia przetrzymywana w komórce :twisted:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


A tu przepiękna dama: Kinia :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A właśnie są jakieś nowe zdjęcia Kini ??
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 2:09 pm

Szalona piątka :D
Obrazek

Blue największy z miotu (niestety głuchy)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uhu (miał klapnięte uszko stąd uhu, później się wyprostowało) też głuchy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 2:24 pm

Black też głuchy
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jelonek nazywany przez nas Maleńczuk(w nocy nie mógł spać.... i wszystkich budził ). Najmniejszy i najsłabszy z miotu, ale później najbardziej rozrabiający razem z Blue :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez dalmibea » Pn lut 27, 2012 2:39 pm

Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 2:42 pm

Kluska, Lusia (terierka) najmądrzejsza sunia z miotu, pierwsza pojęła że za załatwienie się w wyznaczonym miejscu dostaje się nagrodę :
Teraz ma na imię Lili.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szalone zabawy, zdjęcia tego tak nie oddają jak rzeczywistość :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 3:07 pm

Kleopatra :D
Obrazek

Obrazek
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Pn lut 27, 2012 3:09 pm

A na Alwi miło popatrzeć, śliczna, wyluzowana. Nie taka wystraszona jak na początku. :D
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Vilena » Pn lut 27, 2012 4:37 pm

Magia, ile tych psiaków było u Ciebie! :D Ja najbardziej pamiętam Alwi bo jakoś wtedy dołączyłam do Was jak akurat była odbierana.
Jesteś wspaniałym DT! Tylu psom już pomogłaś :D Trzymaj tak dalej i powodzenia! Normalnie SZACUN! Podziwiam! :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez Danka » Wt lut 28, 2012 6:40 am

A Grys to niezbyt chlubna historia Magda , ja znam historię Grysa , miałam o nim info , chory pies od Ciebie pojechał jeszcze co najmniej w dwa miejsca , hotel był do doopy , a do weta trafił powiedzmy za późno :( Dziewczyny zaciążyły ( dobrze) ale psy zostały na "garbie Beaty" ( tej z niemiec), i to wyłącznie ona załamywała ręce nad ich losem :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Wt lut 28, 2012 11:07 am

Wiem Danusiu że znasz historię Grysa, ale ja byłam dt i to był mój pierwszy podopieczny, nie miałam w tym dużego doświadczenia.A co do zostawienia Beaty samej z psami, powiedz mi co mogłam zrobić?? Miałam budowę na głowie jeździłam pomiędzy wsią a Warszawą,miałam różne inne problemy związane z nieuczciwymi dostawcami. A na wsi nie miałam internetu. :cry: Trochę zrozumienia Danusiu.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Ida i jej przyjaciele

Postprzez MAGIA » Wt lut 28, 2012 2:49 pm

Dalmibea, a może znasz los Heappyego, był u nas w lato 2009roku. I rzeczywiście dosłownie był pies na koty, nie lubił ich, u nas trochę mu przeszło. Ale jak od nas odjeżdżał to było zaznaczone że za kotami nie przepada.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron