Frodek i Sara

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Frodek i Sara

Postprzez Patisa » Cz kwi 28, 2011 10:22 pm

No to może i ja przedtawie swoje paskudy.

Frodo to imie "robocze" mojego dalmatyńczyka. Rodowodowo - Bamsej Magiczna Oaza. Rocznik '07 , czarno-cetkowany, przymilasny, chrumchajacy, pieszczotliwy.
Jego towarzyszka - to sunia w typie boksera, moja "piękność" :lol:
Nazywa sie Sara, rocznik '04, pręgowana, wysterylizowana.

oto i paszczaki: :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Postprzez moniulek » Cz kwi 28, 2011 10:24 pm

Piękne psiaki!! :)
Kolejny dalmat, który skradł mi serce
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 10:32 pm

świetne połączenie :) te dwie rasy pasują do siebie ;) moja koleżanka miała boksera i z moją sunią tworzyli idealna pare :)

pies - uroczy ;)

sunia- świetna :) kocham boksery za ten ich pyszczek i podejście do życia ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Patisa » Cz kwi 28, 2011 10:39 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Brandżelina ( bo tak ostatnio ja nazywam :lol: ) jak widac lubia latać 8)
Obrazek

tu kilka fot z majowej sesji '09 - Frodo miał wtedy niespełna 2 lata
Obrazek

Obrazek

Tutaj ze mną
Obrazek

Dodane po 3 minutach:

Miło mi wszystkich Was przywitać :)

roma_121 napisał(a):świetne połączenie :) te dwie rasy pasują do siebie ;) moja koleżanka miała boksera i z moją sunią tworzyli idealna pare :)


połączenie też zaskoczyło mnie swoim niesamowitym zgraniem :D

roma_121 napisał(a):kocham boksery za ten ich pyszczek i podejście do życia ;)


tak, podejście to zycia to one mają...przy bokserze zero szans na depreche :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 10:43 pm

wiesz niewiem jak suczki tej rady ale psy to prawdziwi faceci do mojej suni podchodził z dystansem i elegancją zawsze z klatą wypiętą na przód i miną poważnego faceta--- obraz zostanie mi do końca życia tych dwóch ;)

ehh... a te ich ślinienie się ;) nie no na pewno masz świetną zabawę z nimi ;) zazdroszcze :D

a zdjęcie Pań z psem -- rewelacja :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Patisa » Cz kwi 28, 2011 10:45 pm

Poczęstuje Was jeszcze zdjatkiem z naszej pierwszej wystawy z Nowego Dworu Maz. z '09
Obrazek

Mam tez fajne zdjęcie Froda, z moją tymczasowa suczka, ktora znalazła już swój domek poprzez fundacje SOS bokserom.
Biała suczka w typie boksera - Jaga :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Postprzez agrazka » Cz kwi 28, 2011 10:54 pm

Patisa napisał(a):Obrazek:


Cudne :), a jakie miny mają :) Fotkę powinnaś na wystawę jakąś wysłać I miejsce gwarantowane :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez moniulek » Cz kwi 28, 2011 10:56 pm

Oj, piękna tymczasowiczka :flower:
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Patisa » Cz kwi 28, 2011 10:58 pm

roma_121 napisał(a):wiesz niewiem jak suczki tej rady ale psy to prawdziwi faceci do mojej suni podchodził z dystansem i elegancją zawsze z klatą wypiętą na przód i miną poważnego faceta--- obraz zostanie mi do końca życia tych dwóch ;)

ehh... a te ich ślinienie się ;) nie no na pewno masz świetną zabawę z nimi ;) zazdroszcze :D


No własnie nigdy nie miałam samca boksera, Sara to moje pierwsze suczysko, pierwsze, ktore zaraziło mnie ta rasą nieodwracalnie :D
Czytałam jedynie, że własnie Panowie Bokserzy sa bardzo szarmanccy, pilnuja swoich dam, ignoruja jazgoczace kurdupelki, podejmuja walke jedynie z psami godnej rangi - słabszych nie leja znaczy :D
Z kolei, że Panie Bokserki to takie typowe s.... w stosunku do inncyh psów. Bardzo bojkotne, czesto wdają sie w bójki, atakuja mniejsze i słabsze psy.
jeśli o moją Brandżeline chodzi - sprawdza sie. Pies nie może byc zbyt mały, bo utknie jej miedzy zebami i musi byc samcem - suk nie toleruje. małpiszon taki. :?
Ale do ludzi cud-miód-malinka :D

Najlepsze, że ludzie wchodząc na naszą posesje zazwyczaj ignoruja ujadanie Froda - ktory jest bardzo nieufny w stosunku do obcych i przejawia naprawde silny instynkt terytorialny - posesji broni z zawzieciem, a z kolei panicznie boja się Serdeliny.
Z kolei Brandżelina to taka leniwa krówka, szczeka oszczędnie robiąc takie "BUCH" co kilaknascie sek. , ale za to jesli ktos podejdzie to bramy to zaczyna spektakularnie podskakiwac w miejscu na wysokośc jego oczu.
Gdyby jednak ktos odważył się wsadzic ręke za brame, zapewne pierwsza rzuciłaby się do zalizania :lol:

nawet jakiś czas temu miałam śmieszna sytuacje - akurat Sara siedziała w samochodzie ( jechałyśmy na usuniecie drugiego guzka na skorze, nowotworowego, ale w bardzo wczesnym stadium i o niskiej złośliwości, wiec zakładam, że bedzie dobrze ).
Znajomy podszedł do samochodu i gdy zobaczył w nim sare, odsunał sie i jedna ręką odstroznie klapnął drzwi samochodu, by się zamkneły. tata zakładał mi jeszcze przepalona żarówke w światłach. Znajomy taty " Oooo...jaki pies"
Tata na to mruknął gdzies grzebiąc w masce przy tym światełku " Niegroźny"
Znajomy odsunął się na jakiś metr od samochodu i zapukał lekko sarze w szybe. "O jaaaaa.... nawet nie zaszczekała!"

I powiedział to z takim zdziwieniem, że myslałam, ze pekne ze smiechu :lol:

ludzie nie wierzą Saruni w ta jej łagodośc, gdy na nią patrzą, nie wiem dlaczego :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 11:03 pm

Boksery to dość pamiętliwe bestie i wiedzą kogo i czego bronić ;)

a na wystawie jakieś sukcesy były :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Patisa » Cz kwi 28, 2011 11:08 pm

moniulek napisał(a):Oj, piękna tymczasowiczka :flower:


Miesiąc tylko u mnie była...ale tak się z Małpiszonkiem z zyłam, że jeszcze mi sie łezka w oku kreci. takie małe ( jeszcze mniejsza była od mojej Kurdupliny Sary), białe z ADHD. Ale przymilała się jak umiała kochana.
Po sterylizacji troche sie uspokoiła, rekonwalescencja usadziła ja lekko na tyłeczku, ale jak tylko doszła do siebie to znowu pokazywała jak jest jej wszedzie pełno.

Bea ja poznała, w dniu, gdy ja znalazłam błąkająca sie i wystraszoną po ulicach Płocka. pomogła mi ja przechwycic i przebunkrowac do czasu, aż nas przetransportowano na chałupę :wink:

Dodane po 1 minutach:

moniulek napisał(a):Oj, piękna tymczasowiczka :flower:


Miesiąc tylko u mnie była...ale tak się z Małpiszonkiem z zyłam, że jeszcze mi sie łezka w oku kreci. takie małe ( jeszcze mniejsza była od mojej Kurdupliny Sary), białe z ADHD. Ale przymilała się jak umiała kochana.
Po sterylizacji troche sie uspokoiła, rekonwalescencja usadziła ja lekko na tyłeczku, ale jak tylko doszła do siebie to znowu pokazywała jak jest jej wszedzie pełno.

Bea ja poznała, w dniu, gdy ja znalazłam błąkająca sie i wystraszoną po ulicach Płocka. pomogła mi ja przechwycic i przebunkrowac do czasu, aż nas przetransportowano na chałupę :wink:

Dodane po 29 sekundach:

zdublowałam , upsss

Dodane po 3 minutach:

roma_121 napisał(a):
a na wystawie jakieś sukcesy były :P


wprawdzie tytułu Best in Show nie zdobylismy ( :lol: ) ale wrócilismy ze złotem za nejlepszego psa w klasie i pierwszym wnioskiem na championa :wink:

jeszcze podrzuce dwie foty, bo mnie korci
latajacy Frodo
Obrazek

I usmiechnieta Brandżelina
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Postprzez Vilena » Pt kwi 29, 2011 8:16 am

Frodo jest super :)

Od dawana bardzo podobają mi się te zdjęcia:
http://www.dogomania.pl/galeria/p/57537/
wiosennie i kolorowo, no i pasujecie do siebie z Frodem :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez chili1304 » Pt kwi 29, 2011 8:45 am

śliczne psiaki,te dwa ostanie zdjęcia najbardziej mi się podobają no i rzecz jasna to z Pańcią rówinież:)
kiedyś miałam na tymczasie takiego slicznego "bokserka" który po wizycie u weta okazał sie amstaffem;) miał zostać tydzień u nas a zasiedział sie dwa lata i nie ukrywam,że z moim dalmatem dogadywał się świetnie,razem spały w jednym (czyli moim) wyrku:) miał identyczne umaszczenie jak Brandżelina:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re:

Postprzez Patisa » Wt maja 03, 2011 1:40 pm

Vilena napisał(a):Frodo jest super :)

Od dawana bardzo podobają mi się te zdjęcia:
http://www.dogomania.pl/galeria/p/57537/
wiosennie i kolorowo, no i pasujecie do siebie z Frodem :D


Dzięki Vilena :wink:


chili1304 napisał(a):śliczne psiaki,te dwa ostanie zdjęcia najbardziej mi się podobają no i rzecz jasna to z Pańcią rówinież:)
kiedyś miałam na tymczasie takiego slicznego "bokserka" który po wizycie u weta okazał sie amstaffem;) miał zostać tydzień u nas a zasiedział sie dwa lata i nie ukrywam,że z moim dalmatem dogadywał się świetnie,razem spały w jednym (czyli moim) wyrku:) miał identyczne umaszczenie jak Brandżelina:)


Wiesz co, zawsze mówię, że gdyby na świecie nie było bokserów - miałąbym amstaffa :lol:
Też bardzo fajna rasa - niestety owiana złą sławą, głównie za sprawą pseudo hodowli, które "produkują" corocznie tysiące psów w typie amstaffa, bez jakiejkolwiek kontroli psychiki rodziców. Ba! Nawet dba się o to w pseudo hodowlach , by psy rozmnażane były agresywne. Dodatkowo nieświadomość i głupota ludzi, którzy kupują psa, by był groźny i by nim "szpanować" i proszę co mamy... szykany mediów na całą rasę. A RASOWY=RODOWODOWY amstaff to pies o zrównoważonej psychice, wesołym usposobnieniu no i wiadomo - sile, czyli pies obronny. Agresywne bywają tylko w stosunku do innych psów... jak większość obronnych i stróżujących.
Bardzo fajne psy... ale mamy na świecie boksery - wg mnie jeszcze fajniejsze i jeszcze ciekawsze, to one skradły moje serce razem z dalmatyńczykami, dlatego tych ras się trzymam najbardziej :)

A co zrobiliście z psem po 2 latach? oddaliście dalej do adopcji?
Obrazek
Avatar użytkownika
Patisa
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2011 10:45 pm

Re: Frodek i Sara

Postprzez Achajka » Wt maja 03, 2011 5:23 pm

Piękne psiaki :D Kocham dalmaty, każdy kropek ma szczególne miejsce w moim sercu, ale Sara to taka ładna dziewczynka, jej uśmiech mnie powalił
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron