Moja cudowna *Zakładeczka*

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » Wt maja 03, 2011 5:06 pm

Patisa być może jak czas pozwoli to moje chłopaki będą wystawiać, najbliższa wystawa jest w lipcu w Warszawie chyba 16-17.
Moniulek faktycznie nawet i ja widzę że rośnie w oczach, chodzi na szkolenie, i niebawem skończy 4 miesiące, rośnie dziewczynka jak na drożdżach :D
Vilenko nawet w domu zauważyłam że kładzie się na słonku, pewnie od tego opalania przybyło jej piegów
Dziewczyny Dzięki za miłe słowa
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez magmal » Wt maja 03, 2011 8:51 pm

Zakładeczka jest booosskaaa :roll:

a swoją drogą to już się zbieram i zbieram, żeby się umówić z Tobą i Moniulką na spotkanie. Chciałabym żeby mój Vader poznał wszystkie wystrzałowe dziewczyny - Dotkę Ślicznotkę, Megi i Zakłądeczkę ;)

tylko nie wiem, czy dziewczyny się nie wystraszą mojego "malutkiego" ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez agrazka » Wt maja 03, 2011 10:57 pm

Urocza z niej dziewczynka :) Powiedz na jakie szkolenie chodzicie, dla maluchów? Co się robi na takim szkoleniu?
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » Wt maja 03, 2011 11:44 pm

Magmal byłoby fajnie, moja od razu się poddaje, wszystkie pieski przez to ja kochają :D jest uległa - jeszcze, daj znać tylko kiedy, Dotke już znamy i chyba dziewczyny się polubiły, znaczy Dotka ja zaakceptowała, bo z takim maluchem inaczej się nie da :P

Agrazka to szkolenie jest zróżnicowane wiekowo, ona chodzi dla szczeniaczków, ostatnio przybył nawet 8 tygodniowy labrador. Uczy się teraz tylko prostych poleceń, ostatnio uczyła się zostawać na miejscu, ale już ładnie siada, i waruje, łapki podaje bez proszenia :P poza tym udzielają instruktorzy sporo rad jak wychowywać maluszki. Ogólnie to fajna sprawa, możemy ja nawet przygotowywać do wystawy, bo i takie szkolenia są.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Emla21 » Pt cze 10, 2011 9:56 am

Jaka śliczna jest Twoja psinka!!:-) naprawdę przurocza:-)Szkoda, że tu gdzie ja mieszkam to nie ma w pobliżu żadnego dalmata do wspólnych spacerów..
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » So cze 11, 2011 7:10 pm

Ze swoim ukochanym kocykiem, którego ciągle nosi *-^
Obrazek

Na szkoleniu z fajnym kolegą labkiem :D
Obrazek

Po dzisiejszym szkoleniu z ukochana panią.
Obrazek

w trakcie szkolenia, właśnie ćwiczę komendę "zostań"
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Vilena » So cze 11, 2011 8:54 pm

Jakie śliczności! :-) Ale ona ma równomiernie rozmieszczone kropeczki :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » So cze 11, 2011 10:47 pm

ja mam wrazenie ze wciąz jej przybywa tych kropek :wink: byc moze ze sie powiekszaja jak ona rosnie ale zauwazylam ostatnio kilka maluskich plameczek. Na ogonku jest tylko jedna niezmiennie.
Weterynarz powiedzial ze ona wciaz rosnie, mam wrazenie ze w wieku 5 miesiecy Bambi moj poprzedni dalmat byl mniejszy i zdecydowanie mniej wazyl, ona juz wazy prawie 19 kg, ale wyglada dobrze i jest proporcjonalna.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Vilena » So cze 11, 2011 11:19 pm

Na pewno powiększają się jak rośnie. Mia miała malutkie kropeczki, a teraz takie kropy ;)
Zakładka jest idealna, proporcjonalna i w ogóle cudowna! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez dalmibea » N cze 12, 2011 12:33 am

cudowna Zakladeczka , wyglada jak z wystawy , ma super umaszczenie , no i faktycznie , ona jest duza i jeszcze urosnie .
A ten Labek to taki fajny "Misiak " , super ze mala chodzi do szkoly , niestety zadko sie zdarza zeby wlasciciele chodzili ze swoimi psiakami do szkoly , pies sie uczy , a przedewszystkim my sie uczymy jak rozumiec psa i co robic zeby on nas rozumial czego od niego wymagamy i oczekujemy . Jak mu to przekazac co od niego chcemy , dlatego wydaje mi sie ze taka szkole to bardziej potrzebuja wlasciciele a nie psy :)
W Szwajcari jest tak , ze kazdy kto chce miec psa , musi z nim do szkoly , i wiecie co ??? ; moim zdaniem tak powinno byc , moze wtedy i w Polsce ludzie byliby bardziej uswiadomieni co to znaczy miec psa i jak z nim postepowac. Powinni przeD adopcja psa przejsc pozadny kurs czy sie na wlasciciela psa nadaja , to by nie bylo takich zwrotow psow z adopcji i nieprzemyslanych decyzji .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez chili1304 » N cze 12, 2011 8:35 am

Zakładeczka jest cudna,już pisałam Ci to na fb ale nie moge się oprzeć i tu też napisze: uwielbiam jej zdjęcia,wogóle uwilebiam patrzeć na małe i dorastające dalmaty,piękna sprawa :D a kropeczek jeszcze jej przybędzie,pamiętam jak było u mojego Biu,na początku był prawie cały bielutki a stopniowo kropeczki się pojawiały i rosły razem z Nim :D
Jednym słowem zdjęcie śliczne a moje ulubione to te z kocykiem: Ona ma taki wzrok na tej fotce,ze normalnie mnie rozwala :D ,no i to z Pania,super,super :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » N cze 12, 2011 8:53 am

dziekuję za mile slowa :)
Dodam tylko że zgadzam sie z Bea, szkolenie potrzebne jest nie tylko pieskom ale zdecydowanie ich wlascicielom. Sporo sie dowiedzielismy na takim szkoleniu, sunia juz uczeszcza na ten kurs od 3 miesiecy, radzi sobie doskonale, uczy sie szybko i efekty sa. Teraz wiem, ze za bardzo ja uczlowieczalam, ale nie znaczy to ze juz przestalam :wink: Zdecydowanie musze powiedziec ze trzeba byc konsekwentnym, tak jak robia to moje chlopaki, chodza reguralnie na szkolenie, cwicza na kazdym spacerku a ja z tego korzystam poniewaz nie mam problemu z wyprowadzaniem.

Chili :D ten kocyk jest z nia od pierwszego dnia, nie wiem dlaczego ale ciagle go *memla*, nosi, kladzie sie na niego, na szczescie jak idzie spac kocyk zostaje na podlodze. A jak zabieram go do prania (a robie to czesto) to jest na mnie obrazona :wink:
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez agrazka » Pn cze 13, 2011 11:05 pm

piękna dama z niej rośnie i już pilnie nauki pobiera :) Co dajesz jej jeść i jakie witaminy? Rośnie jak na drożdżach :D
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » Wt cze 14, 2011 7:58 am

Od pierwszego dnia jak zamieszkala u mnie dostaje sucha karmę Orijen, i dosc chetnie ja zjada. Choc wczoraj cos jej sie brzuszek popsul i z jedzeniem jest problem :( Niestety na dworze potrafi zlapac cos zbyt szybko zebysmy mogli zaareagowa, nie wiem czy czegos nie zjadla, dzis idziemy do lekarza
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Vilena » Wt cze 14, 2011 9:07 am

Zakładeczko, nie rób nam takich numerów!
Achajka, daj znać co lekarz powiedział.
Moja też wcina różne 'rzeczy' na spacerach, a potem biegunka :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron