Moja cudowna *Zakładeczka*

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Moja cudowna *Zakładeczka*

Postprzez Achajka » Pt kwi 08, 2011 7:59 pm

Moja sunia pojawiła się u mnie 26.02.2011r miała wtedy 7 tygodni, urodziła się w Nasielsku w hodowli Biało-Czarni 8.01.2011r.
Została nazwana Zakładka i tak się rodzince spodobało że tak do niej wołamy.


Mam 7 tygodni :) Od chwili przywiezienia nie zapłakałam ani razu za mamą ani za rodzeństwem
Obrazek

Obrazek

Spałam z bliźniaczką w lustrze
Obrazek

mam 11 tygodni *-^ jestem już dużą dziewczynką
Obrazek


Jest cudna, nie dokucza, kochamy ją wszyscy, to mój prezent od chłopaków i moje oczko w głowie :D
Dziś skończyła 13 tygodni, rośnie jak na drożdżach
Ostatnio edytowano Pt kwi 08, 2011 8:23 pm przez Achajka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Diana » Pt kwi 08, 2011 8:05 pm

Pieknosci, jest cudna.... piekna dziewczynka... i jakie ma piękne imie....

:D


Tak ciuchutenko zazdrosze osobom, które nabywaja dalmatynczyka z rodowodem.... Mamy "dalmatynczyka" ( która de facto nim nie jest, jest kundlem- kochamy ja, bardzo) .... ale czy to jest to samo, co miec rodowodowego dalmatynczyka? :?


To nie jest tak, ze nie mogłabym zakupić psa dalmatynczyka z rodowodem....
Mogłabym, jasne.....

Jednak to juz duza odpowiedzialnosć posiadać w domku 4 psy...... na co nie jesteśmy przygotowani.....
Ostatnio edytowano Pt kwi 08, 2011 8:27 pm przez Diana, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Achajka » Pt kwi 08, 2011 8:22 pm

Diano :) ja miałam dalmatyńczyka *negatywa* ma tutaj swoją galerię, zwał się Bambi, to był kochany piesek ale miał 15 lat, zachorował i odszedł w zeszłym roku :(
Zakładeczka to mój kochany prezent, i pierwszy piesek (a miałam ich wiele, głównie przybłędy albo pieski po przejściach) którego mam od szczeniaczka.
Wszystkie były kochane, w większości kundelki.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez magmal » Pt kwi 08, 2011 8:24 pm

no nareszcie :)

jest przepiękna. Cudowna malutka. :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Achajka » Pt kwi 08, 2011 8:29 pm

Dzięki dziewczyny, będę na bieżąco pokazywać jak rośnie i rozrabia :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Diana » Pt kwi 08, 2011 8:36 pm

Powiem tak..... dalmat to ciągłe dziecie...wszedzie go pełno...do tyłka wejdzie bez wazeliny.... Czasem sie na to złoszcze, mówiać do Zary spadaj...mam Cie dosc...wynocha.....wynocha....

Jednak, jak siedze wieczorem przed komp. kto jest przy mnie, kto kładzie swoj kropkowy łepetynek na moich kolanach? Nikt inny, jak Zara..... ona chodzi za mna, jak cien.... to moj drugi cien.....


Jak przeglądam ogłoszenia na allegratce, allegro.... patrze na dalmatynczyki.... taki mam do nich sentyment... Chodz złosze sie na zywotnosc tej rasy, ( tyle przeszłam z Zara...jej chorobę..... dobre zachowanie, do teraz potrafi pokazać zeby na mnie, a co dopiero, jak osobę nie zna) Jednak...jak widze na ulicy dalmatynczyka, uśmiech pojawia sie na mojej twarzy..... momentalnie.....
To pies bardzo aktywny ruchowo.... bardzo.... który cieszy sie całym soba...cudownie cieszy sie iskając własciciela na jego widok, taka jest nasza Zara...
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez agrazka » Pt kwi 08, 2011 11:49 pm

prawda :), te psy wnoszą wiele radości do domu.
Zakładka jest cudna, pokaż więcej fotek :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez dalmibea » So kwi 09, 2011 1:25 am

to zdjecie jak byla malutka i spala przed lustrem jest fantastyczne , takie slodziutkie malenstwo :)

Nareszcie doczekalysmy sie galeri , hura !!!;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » So kwi 09, 2011 3:45 pm

Ojeja!!! :D Ale fajowska!!!
Uwielbiam małe kropki!
Dawaj dużo zdjęć! :)

Będziesz ją wystawiać?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Achajka » So kwi 09, 2011 9:53 pm

oto kolejne zdjęcia mojej łobuzicy :)

Obrazek

Po drugiej stronie lustra :P kiedy wychodzę do pracy ona przesuwa sobie drzwi z lustrem i kładzie się w mojej części szafy, musiałam wszystko poprzekładać, powynosić i położyć kocyk, bo wciskała się pomiędzy pudelka z butami
Obrazek

bardzo lubi łóżeczko i kanapę :) śpi oczywiście ze mną
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Vilena » So kwi 09, 2011 10:02 pm

Nie złą ma kryjówkę w szafie! :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez agrazka » So kwi 09, 2011 11:32 pm

cudna jest, one tak szybko rosną, a w szafie porządków nie robi :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez kamilka91 » N kwi 10, 2011 4:46 pm

Ślicznotka ;)
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez roma_121 » Pn kwi 11, 2011 8:05 am

świetna mała :) a chowa się bo czuje tam najwyraźniej twój zapach i dzięki temu czuje się bezpieczna :) moja mała jak była mała to jak zostawała sama w domu to na znak protestu gryzła wszystkie reklamówki i spała na stole w kuchni bo tam czuła się najbezpieczniej teraz ma 11 lat i jak sama zostaje to nic nie je a z pod pierzyn potrafi powyciągać moją piżamę albo z fotela ściągnąć jakiś sweter i na nim spać żeby tylko mnie czuć :)


a chłopacy się postarali :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Achajka » Pn kwi 11, 2011 12:26 pm

W szafie już porządki były :wink: poskutkowało to tym, że musiałam się pośpieszyć ze zrobieniem jej miejsca.
Rośnie bardzo szybko, lubi rączki, choć już waży 12 kg :P czasami i tak ją noszę, pewnie do czasu bo sił mi już zaczyna brakować.
Z łóżka nie daje się eksmitować *-^ śpimy po prostu na jednej poduszce
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron