Bruno i Sarcia :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez chili1304 » Cz lut 24, 2011 11:23 pm

nic nie cieknie,nie zauważyłam aczkolwiek zainteresowanie przejawia duże tymi okolicami tak jak wspominałam ... wode pije w normalnych ilościach na to akurat jestem uczulona bo Bruno przy cushingu wypijał ogromne ilości...,za to apetyt ma za trzy psy,jadła by i jadła...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez chili1304 » N lut 27, 2011 10:40 pm

byłyśmy w piątek u weta i stwierdził,że nie ma tragedii z tą ciążą urojoną tydzień i będzie po...dał Saruni dwa zastrzyki,przeciwobrzękowy i przeciwzapalny,jutro rano jedziemy na kontrol,acha i zakazał podawać produkty wysokobiałkowe no generalnie zero mleka,mało mięska dieta jarska no ale daje jej odrobinke mięska gotowanego no bo żal mi jej strasznie,że tylko ryż z marchewką...poza tym jest strasznie agresywna u weta w poczekalni ledwo ją utrzymałyśmy we dwie bo dwa yorki do furii ją doprowadziły,wet stwierdził,że agresja to efekt tej ciąży no i tego iż pilnuje gniazda,po sterylce ma się to zmienić.następne wieści od Sarci jutro ach no i przestała śpiewać po nocach;)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 01, 2011 10:31 am

to dobrze ;] oby ta urojona ciąża szybko znikła i Sarcia wróciła do pełni energii :)


a kiedy planujecie sterylizacje ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Wt mar 01, 2011 8:27 pm

sterylka odrazu po ustąpieniu objawów wet mówi,że za dwa tyg,w poniedziałek byłysmy i jutro znów jedziemy na zastrzyki,dodatkowo dostała antybiotyk bo pogryzła delikatnie Bace naszego drugiego psiaka:( sama też oberwała ale niegroźnie,bardzo to przeżyłam,wtryniła mu sie do budy i jak przypuszcza wet "mościła sobie gniazdo" nie chciała go wpuścić a on jej wypuścić...no i pobiły się w budzie,Bogu chwała,że to nic poważnego,teraz omija bude szerokim łukiem a on dalej merda na nią ogonkiem tyle,że nie zbliżają się do siebie ,poza tym rzuca się na spacerach na ludzi do rowerów itd,dlatego sterylka obowiązkowo no i mam nadzieje,że te hormony już niebawem sie ustabilizują a narazie na wszelki wypadek schodzimy z drogi przechodniom a o puszczaniu ze smyczy nie ma mowy narazie:( niech ta ciąża sie juz skonczy bo bardzo mi żal mojej kochanej dziewczynki
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 01, 2011 8:53 pm

a wspominałas o tym galastopie ? może objawy po nim szybciej by ustąpiły ...

jejku dobrze że przygoda z psami się tak skończyła i teraz nie psy na sobie nie wyżywają i że pomimo tego się tolerują... :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Wt mar 01, 2011 10:06 pm

dzieki ze mi przypomnialas,bo przez ten stres z moimi psami i tymi w poczekalni u weta całkiem zapomniałam,powiem mu jutro:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez chili1304 » Pt mar 04, 2011 4:18 pm

już po kuracji,laktacja sie skończyła wiec wet nie proponował już tego galastopu(pytałam),generalnie jest już ok,dużo spacerujemy,maskotki nadal pochowane ma tylko podusie i kocyk,choć powiedział,że może się powtórzyć ta ciąża wiec obserwujemy,na karteczce zapisał mi co Sarunia dostawała wiec wklejam,no i dzisiejsze fotki ze spaceru:)

Dodane po 5 minutach:

Obrazek a to z dzisiejszego spacerku:) Obrazek Obrazek ubolewam tylko że nie moge jej puścic ze smyczy no ale jeszcze troszke;)
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Vilena » Pt mar 04, 2011 5:35 pm

Widać Pańcia, że bardzo kochasz swoją Sarcie :D
Życzę Wam wszystkiego dobrego ;D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Pt mar 04, 2011 5:50 pm

Wspaniale razem wygladacie , a ten bobasek w wozku jest przeuroczy , to ja go zaadoptuje :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » So mar 05, 2011 10:00 pm

Nooo... bobasek uroczy! :mrgreen:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn mar 07, 2011 12:26 pm

super zdjęcie ;) widać że dzieci grzeczne :P a bobas faktycznie słodki :)

fajnie że Sarcia akceptuje dziecko i nie macie z tego powodu żadnych problemów :) (u mnie niestety nie jest tak kolorowo ;/ )
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Wt mar 08, 2011 10:32 am

dzieki dziewczyny za miłe słowa,Sara faktycznie akceptuje mojego synka no przynajmniej narazie dopóki sam jeszcze nie chodzi i nie naprzykrza jej się,na inne dzieci szczeka przez furtke..pożyjemy zobaczymy,Roma napisz jak jest z Sabcią nie lubi dzieciaków?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 08, 2011 11:54 am

u mnie problem pojawił się kiedy siostra urodziła dziecko ( dzięki Bogu że nie mieszkamy razem ) i pojawił się problem chyba raczej zazdrości u Sabci, że przyszło o to coś i wszystko jej zabierze... problem pojawia się jak Adaś wchodzi do mojego pokoju i zbliża się do jej azylu, czyli łóżka... tutaj absolutnie Adaś nie ma wstępu Saba broni tego jak oka w głowie nawet ręke nie może położyć na łóżku... natomiast na innej przestrzeń jest w miarę ok... Saba obserwuje go da się pogłaskać weźmie od niego ciasteczko :P nie warczy wrecz broni go... i problem pojawia się jeszcze jak mój chłopak bawi się z dzieckiem wtedy też go atakuje bo jest żywcem zazdrosna o mojego chłopa... aktualnie Adaś ma 2 latka i jakoś dajemy rade... cóż może z czasem się nauczy że łóżko jest Sabci i tego nie wolno ruszać :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 10, 2011 1:39 pm

hmmm no faktycznie ciężka sprawa,zobaczymy jak będzie u mnie,narazie zero agresji w stosunku do dziecka,daje się głaskać,obwąchuje go,nawet czasem Vikuś rzuca jej herbatniki,no gorzej jak je coś na podłodze tego się troszke boje,że Sarcia podbiegnie i wyrwie mu z rączki no ale od czego jestem ja-mama musze pilnować i czuwać cały czas,żeby było ok:) u Was też będzie ok zobaczysz:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 10, 2011 5:49 pm

napewno się dogadaja ;) pamiętaj że moja Sabcia jest głucha i wydaje mi się ze ona poprostu boi się dzieci bo one sa zbyt ruchliwe i moje biedactwo tak naprawde niewie co się wtedy dzieje ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron