Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Szafranmaria » Pn lis 26, 2012 12:52 pm

Vil kochanie dzięki za tak wspaniały filmik cieszę się ujrzawszy dwie miski a szczególnie BELLCIE w dobrym nastroju jaj jej psoty w głowie to jest już dobrze.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez olakrusz » Pn lis 26, 2012 5:21 pm

Ależ o siebie nawzajem dbają Nakrapianki :D , coś pięknego! Bella w objęciach Mii.... Wygląda już nieźle, przybrała trochę na wadze? Jak wizyta u veta?
Muzyczka wporzo, nieobce mi klimaty, choć wykonawcy chyba nie znam (albo nie rozpoznaję). Spytałabym Maćka (mojego oczywiście), ale akurat go nie ma.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Diana » Wt lis 27, 2012 7:45 pm

Mia widać, jak kocha Belle... niesamowity widok, rozczulajacy :wink: Aaaa, muzyka rozwala, :mrgreen:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Vilena » So gru 01, 2012 11:59 pm

Psoty w głowie, ale to wciąż jeszcze nie koniec. Na karku urosła Belli jakaś "gula". Teraz próbujemy się jej pozbyć. Zbiera się tam jakiś płyn, weterynarz to już nie ma słów do tego co się z nią dzieje :roll:
Na razie nie przybiera na wadze...

Ola! Pewnie Maciek daje Wam w domu popalić muzyką? :D I bardzo dobrze! ;) Na tym ostatnim filmiku akurat leciała płyta moich znajomków, zapodaj Maćkowi, może polubi kapelę z Bielska, bardzo się starają chłopaki: http://www.youtube.com/watch?v=QEV9M5Wg2TU :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez agrazka » N gru 02, 2012 9:39 pm

to już musi być koniec tych chorób, gula się wchłonie - trzymam kciuki.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez olakrusz » N gru 02, 2012 11:01 pm

Smutne wieści o Belli :( Mozna powiedzieć - nieszczęścia chodzą stadami :( Nie słyszałam do tej pory o takim przypadku, żeby tyle cierpień na raz na 1 psa...
Walczcie o nią, bidulkę! Czekam na wieści i mam nadzieję, że już nic "nowego" się u niej nie pojawi! (nowego złego)
Puściłam sobie filmik z muzą kapeli z Bielska, ale musiałam sciszyć, bo wszyscy już poszli spać, a czad jest niezły :D a ja nie lubię słuchawek (stara szkoła, hehe). Nasz Maciek, jako "nowa szkoła" chętnie z nich korzysta, tak że nie daje nam popalić :D Ale ja, choć dobiegam 50-tki, lubię CZAD I ŁOMOT :D W końcu to ja zaraziłam Maćka taką muzyką. W stosownym momencie obejrzę filmik i dzięki za linka :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez olakrusz » N gru 09, 2012 6:47 pm

Obejrzeliśmy z Maćkiem "Newborn" MirrordeaD, podobało nam się :) Kojarzy mi się z Pantherą, tylko jeszcze cięższe. Nie podoba mi się tylko, że chłopcy się tam leją, no ale w końcu to nie jest muza i video dla miłośniczek Barbie, hihihi. Nie występujesz tam przypadkiem jako 1 z kibicek?
Ale to tak tylko na marginesie, bo ważniejsze - co z Bellą?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Vilena » N gru 09, 2012 7:22 pm

Reborn Ola, Reborn :D Oj, Pantera (bez obrazy dla moich qmpli) to jednak wyższy poziom ;) Fajnie, że się Wam podoba!
Miałam propozycję wystąpienia, ale nie mam "parcia na szkło" ;)

Mia i Bella podczas "Mikołajek dla zwierzaków" w Nakarm Pupila :)
Obrazek

Darmowe chrupki!!! :mrgreen:
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Vilena » N gru 09, 2012 7:28 pm

Bella! Miło Olu, że pytasz :D Bella nie robi nic, tylko leży pod kołdrą. Na siku siłą ściągam ją z łóżka.
Wczoraj pojechaliśmy na dogowisko - spacer Dogów Niemieckich organizowanych co jakiś przez naszego lekarza weterynarii.
Dostaliśmy zaproszenie więc pomyślałam czemu nie? Niestety Bella wymiękła po 30minutach i musieliśmy wracać do auta.

Zdjęcie grupowe :D
Obrazek

To my ;) I Ogetta Oregon, dożyca naszego Pana Doktora :D
Obrazek
Obrazek

Tu nasza Pani Doktor Ania :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oggi :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mia była najmniejsza ze wszystkich psów, wszystkie ją goniły :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla Belli spacer dobiegł końca. Pod czujnym okiem Pani Doktor :)
Obrazek

Już wracamy?
Obrazek

To lecę się pożegnać!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i wszyscy poszli dalej. Czekamy aż Belcia nabierze siły i jeszcze pokażemy dogom na co stać kropki! :D
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez olakrusz » N gru 09, 2012 8:07 pm

Ufff, Dobrze, że Bella wraca do zdrowia, choć jest słabiutka :D Piękne zdjęcia, tylko Belli tak strasznie znać żebra :( Dojdzie do siebie? Co z "gulą""?
Czy "Nakarm pupila" to była jakaś akcja charytatywna? Pięknie Dziewczyny "służą" po "darmowe kulki" :)
Na ostatnim ze zdjęć jest jakaś większa górka w tle - może Skrzyczne?
No właśnie :D Jak kiedyś pomyliło mi się Skrzyczne z Szyndzielnią, tak dziś reborn z newborn :D Vilena, to starość, skleroza, sorry :D Chciałabym, żeby to było tylko "artystyczne rozkojarzenie", ale nie jest :( Niemniej chłopcy z Bielska zrobili na nas (mnie i Maćku) wielkie wrażenie :D Aż chce się rzucać "herami", których nie mamy, w górę i w dół :D Może nie są lepsi od Panthery, ale są na maxa energetyczni, a DJ-owa wstawka jest extra :D Gdzie można kupić ten ich LP (REBORN )? Może bym se kupiła! Przy okazji pozdrów Kolegów z MirrordeaD od quasi-50-letniej fanki :D Założę się, że się totalnie obśmieją :D :D :D . Toż ja dla nich jak babcia :D :D :D
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez agrazka » N gru 09, 2012 9:43 pm

Nie każdy może mieć fankę "babcię" :mrgreen:
Vil - jaka ta Bella przygarbiona, bo że chuda to dojdzie, czy ją jeszcze coś boli ? Dużo przeszła, za dużo jak na jednego psa.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez roma_121 » Wt gru 11, 2012 11:40 am

o jejku nie miałam czasu zajrzeć a tu takie rzeczy.. dobrze, że z Bellą wszystko się dobrze skończyło ;) co do tego bombla moja Saba dostała taki odczyn allergiczny jak dużo leków jej było podawane... może u Was to też może to... ja jej to masowałam i zeszło.. choć w jednym miejscu jej to zostało.. teraz po szczepieniu też takie miała, ale z czasem znikło... trzymam kciuki za Belle i mam nadzieje, że już wszystko z nią i Mią będzie ok ;) a jak tam serduszko Mii ? teraz zimno to pewnie się tak nie męczy ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Emla21 » Cz gru 13, 2012 8:21 pm

ojej patrzę, że wasza Bella i cała wasza rodzinka sporo przeszła przez ten czas co mnie nie było, aż smutno mi się czytało, ale szczęście że wraca do zdrowia w miarę szybko i już jest lepiej, mocno wychudła biedulka, całujemy ją mocno przemocno !! niech szybciutko dochodzi do sił!!
zdjęcia bardzo ładne w zimowej scenerii, Mia kochana psinka tak dba o swoją Bellę, pozdrawiam gorąco całą rodzinkę!!
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez Vilena » N gru 16, 2012 7:16 pm

Ola, rozbawiło mnie to co napisałaś, nie martw się, nie jesteś jedyną fanką chłopaków w tym wieku ;)
Płytę można kupić tutaj: http://mirrordead.8merch.com/mirrordead_reborn_cd-id688 pozdrowienia przekazane!
Nie mam pojęcia co to za góra w oddali na tych zdjęciach. U nas góry z każdej strony, trudno mi się w tym połapać :D

Roma, chyba ze 100 lat Cię tutaj nie widziałam, gdzie się podziewałaś? Miowe serduszko bije jak powinno na szczęście :)

Gulka z karku Belli już prawie całkiem zeszła, teraz nadrabiamy jedzonko bo tkanka tłuszczowa zniknęła u niej w mgnieniu oka. Powolutku idziemy do przodu.


Zrobiłam trochę fotek zimowych, nie mogłam się powstrzymać, kiedy wreszcie wyszło ostatnio słońce ;)
Hopsamy sobie po śnieżku!

Mia :)
Obrazek
Obrazek

Bella :)
Obrazek

Śniegowy patyczek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Głupolek :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Żeberka :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nakrapiana galeria Mia & Bella oraz Rudi i Lost

Postprzez agrazka » N gru 16, 2012 10:43 pm

kocham GŁUPOLKA :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron