Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Cz lut 24, 2011 8:53 pm

Obrazek


to jest okładka moich nowych zeszytów które kupiłam na ten semestr :) zakochałam się w tym uśmiechu mam nadzieje że każdy dalmat będzie tak szczęsliwy :)


a to moja księżniczka :

Obrazek


a to jej kołnierz :P obiecane zdjęcie

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz lut 24, 2011 9:47 pm

Ha ha, nie źle poskładałaś do kupy ten kołnierz :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz lut 24, 2011 9:52 pm

próbowałam super glu to skleić ale nie dało rady.... więc jedyne wyjście to drut który niestety jest 2-3 razy zmieniany bo Saba go poprostu rozrywa :lol: ale jakoś dajemy rade :) myślałam żeby to może klejem na gorąco wziąść... nowego kołnierza się nie opłaca bo sterydy jej pomogły obrzęki zeszły... została taka mała dziurka która niechce się skleić :?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz lut 24, 2011 10:04 pm

hahaha nie no kołnierz mnie rozbawił :) mysle,że moja Sarcia lepsza nie będzie ;) mam nadzieje,że dziurka się sklei i Sabcia będzie niebawem w formie:) pozdrówki:) a zeszyt sweetaśny bardzo mi się podoba:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz lut 24, 2011 10:11 pm

też mam taka nadzieje bo juz mam dość faszerowania sabci jakimiś lekami i tym kołnierzem... chciałabym z nia wyjsc na dłuższy spacer pobiegać wyszaleć się... ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz lut 24, 2011 11:00 pm

no faktycznie , kolnierz zdemolowany rowno, ale udalo ci sie niezle posklejac :)
Biedna Sabcia , napewno jej to strasznie przeszkadza jak spi .[/quote]
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz lut 24, 2011 11:08 pm

kołnierz jest tak elastyczny już że potrafi go ułożyc ;) zresztą ma duzo miejsca na łóżku ;)


martwi mnie jedno że zaczeła dostawać steryd i cholercia je za 15.... :o
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Pt lut 25, 2011 10:07 am

Ojejku sterydy- straszne ...jakie bierze tzn. chodzi mi, o nazwe leku...
Sterydy skracaja zycie psa... strasznie niszcza wątrobe..... :cry:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez dalmibea » Pt lut 25, 2011 1:02 pm

tak zgadzam sie z toba Diana , ale jak sie je bieze przez krotki okres czasu nie powinno sie nic stac .Napewno to jakis preparat z grupy Kortyzon .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pt lut 25, 2011 8:50 pm

Sabcia ich nie dostaje codziennie tylko co drugi dzień w czwartek dostała 3 zastrzyk a w niedziele ma dostać ostatni ale zemniejszoną dawką... steryd jest na alergie ale niestety nazwy nie znam a w książeczce nie mam zapisane bo zapomniałam ostatnio :oops:


jak się skończy ta cała historia z jej raną... to zrobie jej kompletne badania z krwi moczu i usg.... chce się upewnić że jej stan zdrowia jest taki jak powinien być i wyniki nie są pogorszone... niestety pies ma swoje lata i badania trzeba robić częściej
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » So mar 05, 2011 10:20 pm

Jak czuje się Sabcia?

Roma, fajne masz zeszyty!
Ja mam taką teczkę:
Obrazek

Ostatnio byłam z nią u weta i mówił, że ja to nawet teczkę mam 'odpowiednią' :D :D :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn mar 07, 2011 12:16 pm

Sabcia od piątku bez kołnierza chodzi :) rana się zagoiła i nigdy nie widziałam jej tak szczęsliwej cały dzień przytulona głową do mnie tarzała się w łóżku :P ciesze się że mamy to za sobą... teraz powrót do kondycji bo przez miesiąc miała mało ruchu ale postaramy się to "małymi kroczkami" nadrobić dlugie spacerki i wydłuzanie czasu biegania za patyczkami i damy rade ;)


super teczka jeszcze z dalmatyńczykiem na teczce się nie spotkałam ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Pn mar 07, 2011 12:34 pm

Super, że już wszystko dobrze :D
Miziaczki dla Sabci! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn mar 07, 2011 12:42 pm

no nigdy nie widziałam jej tak szczęśliwej jak jej ten kołnierz wziełam.. nie mogła chyba sama uwierzyć w to że juz go nie ma... ;)

teraz tylko szczepienia pozostały a w maju profilkatyczne badania krwi i moczu i żyjemy z Sabcią do 100 :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Pn mar 07, 2011 2:43 pm

Nasz kot też był taki szczęśliwy kiedy po miesiącu zdjęliśmy mu kołnierz :D

Życzę Wam 100 z całego serca :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron