Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Cz gru 23, 2010 5:57 pm

Obrazek



moja Myszeczka :) ostatnio bardzo rozpieszczona ostatnio i śpi tylko w środku w łóżeczku :)


ale ostatnie wydarzenia pokazały mi że nie ma rzeczy beznadziejnych i trzeba walczyć do końca :) moja sunia miała ropomacicze z urojoną ciążą i wydawało się że natychmiastowa operacja jest nieunikniona jednak troska opieka i leki spowodowały po prawe zdrowia i Myszka nie musi mieć narazie operacji :)

sama ją wysterylizuje po nowym roku ale to tylko i wyłącznie z powodów bezpieczeństwa dla jej zdrowia :)


a jak narazie życze Wam i waszym Psiakom Wesołych Świąt i Udanego Nowego Roku :) aby ten rok był obfity w życzliwość właścicieli i aby kropek było mniej do adopcji niż w tym roku :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 8:30 pm

Biedna ta Twoja Myszenia , dobrze ze juz po wszystkim ,
ale masz racje , sterylka wyjdzie jej tylko na zdrowie
zycze wam duzo , duzo zdrowia
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz gru 23, 2010 9:40 pm

tak ale przynajmiej dostałam takiego porządnego kopa... i uswiadomiłam sobie że nie mam już rocznego psa i że teraz wymaga więcej opieki z mojej strony i zaangażowania :)

dlatego walczymy z moja sunią ze zbędnymi kilogramami żeby jej stawy nie były zbyt obciążone :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Pt gru 31, 2010 12:17 am

Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » So sty 01, 2011 8:32 pm

Moja żabcia przyniosła mi patyka na prezent świąteczny ale w związku z tym że ja ich nie lubie to sama się nim poczęstowała :P

Obrazek



Obrazek


Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » So sty 01, 2011 10:13 pm

Sliczna Sabcia.... urokliwa dziewczyna :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Vilena » Pt sty 14, 2011 10:16 pm

Widzę, że Twoja też uwielbia leżeć na łóżku :D One to chyba mają już w genach ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez agrazka » So sty 15, 2011 12:23 am

oj chyba mają, moja 8 tyg i też pcha się do łóżka i na kanapę :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez roma_121 » So sty 15, 2011 12:43 pm

spać na łóżku to jeszcze nic :) ona musi spać pod pierzyna nie zaleznie od tego czy jest gorąco czy nie :) nie raz wracałam do domu wchodziłam do pokoju a tam pierze po pokoju się walało bo Sabcia roztargała pierzyne bo chciała się sama przykryć :lol:

jak będe miała chwile czasu to powrzucam fotki jak Saba spi pod pierzyną i w jakich pozach :)

próbowalismy uczyć ją spać w koszyczku ale żywotności koszyczka skończyła się na wydrapaniu w nim dziury i obsikaniu go :wink:


ale powiem Wam że się tak przyzwyczaiłam z nią spać ze nie wyobrażam sobie żeby była taka noc żeby albo nie leżała ze mna pod pierzyną albo spała obok na poduszce :) każda z nas ma osobną poduszke i pierzynke :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » So sty 15, 2011 1:21 pm

roma_121 napisał(a):każda z nas ma osobną poduszke i pierzynke :D

No nie! Tego jeszcze nie słyszałam :D Wstaw zdjęcia, chętnie zobaczę ;)
Mia wie, że ma spać w swoim koszyku, ale jak nikt nie widzi to i tak wskakuje w pościel ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Diana » N sty 16, 2011 2:32 pm

Czekamy na fotki slicznej :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » Pt sty 28, 2011 8:49 am

Trzymajcie kciuki za mnie i Sabcie :) bo dzisiaj ma zabieg :cry:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Gość » Pt sty 28, 2011 3:15 pm

to trzymajcie się dziewczyny....

(magmal)
Gość
 

Postprzez dalmibea » Pt sty 28, 2011 8:21 pm

No i co z Sabcia ????
Jak sie czuje po zabiegu ?
Wszystko ok ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pt sty 28, 2011 9:55 pm

tak na szczęście tak :) wszystko przebiegło bez większych kłopotów.. pani doktor powiedziała że jeszcze da jej relanium bo moja myszka troche nadpobudliwa jest i że dopiero wróci do siebie w pełni jutro... a tutaj już dzisiaj zaczeła chodzić i najchętniej to by wskakiwała do łóżka ;) tak że obaw było dużo .....


i co najważniejsze udało mi się odchudzić psa o 2 kg :D pani doktor powiedziała że cudów dokonałam.... i że pierwszy raz widzi takie coś i że po ropomaciczu i urojonej ciąży że ma tak dobre wyniki :)


ale myślałam że oszaleje .... jak ją zostawiałam taka samą to myślałam że wyjde i będe płakać a jak pani wet nie zaczeła odbierać telefonu to już w głowie tylko czarne scenariusze ;(

jak uzyskam karte ze zdjęciami to wrzuce obiecane fotki jak śpi i jak sexownie wygląda w kołnierzu :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron