Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez chili1304 » Wt gru 27, 2011 12:38 pm

spoko, fajne zdjęcia :) masz super Rodzinke:)
ale z tych zdjęc to i tak kot wymiata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Wt gru 27, 2011 12:40 pm

taa.. Rudi poczuł się na łózku jak Pan i Władca pokoju ;) niestety ale od czwartku spędza w nim większość czasu bo niestety choinke atakuje i już pare bombek zniszczył.. nie wspominając o tym że na dole ta choinka już jest prawie bez igieł ;/ niestety nie mamy drzwi zamykanych do pokoju dużego więc Rudi siedzi u mnie wiekszość czasu ;) dobrze że nauczyłam go na dwór wychodzić to tyle jego co sobie po drzewach poskacze ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Wt gru 27, 2011 12:55 pm

Ale słodko sobie Rudi śpinka :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz sty 12, 2012 11:05 pm

Moje dzieci jak śpią :)

Obrazek

pomimo tego że mam tylko dwójke ale i tak mam nieźle w domu :twisted: zwłaszcza jak Rudi z Sabą bawią się w berka i najpierw ona go goni potem on za nią łapą ja uderzając a potem ona znowu i tak w kółko :P nie mówie już jak chodniki i dywany są porozwalane :lol:

Rudek to " diabeł wcielony " :twisted: gdzie takie koty się rodzą :lol: tsunami i inne kataklizmy w jednym... rzuca rozwala, niszczy :mrgreen: ostatnio wywalił mi regał taki narożny który był do samego sufitu na podłoge.. oczywiście na regale były same porcelanowe rzeczy od góry do dołu :mrgreen: nie musze mówić chyba jak wygląda ta porcelana teraz :D oprócz tego uwielbia psocić i atakować... w nocy bez latarki ani rusz do wc bo możesz zostać zaatakowana z nienacka przez mojego tygrysa, który poluje na swoją zwierzynę :twisted: nawet goście jak przychodzą muszą być upolowani przez niego.. wbija się pazurkami i tak wisi :mrgreen: uwielbia bawić się w berka :lol: jest wstrętny ale i tak go kocham jak głupia :mrgreen: oczywiście przekochany jest jak śpi :lol:

Saba nie zadąża za Rudim i czasami się miesza ;) oprócz tego chwycił ja kryzys wieku sredniego bo codziennie stoi do lustra i coś sobie tam pomrukuje :lol: oprócz tego wszystko ok szukam czasu żeby wreszcie ją do weta zaprowadzić chyba przewioze ją pociągiem :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz sty 12, 2012 11:11 pm

filmik z jej rozmowy do lustra :P

http://www.youtube.com/watch?v=AJ4kR-iU3LI

(boże jaki ja mam głos zmieniony przez telefon :lol: )
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez dalmibea » Cz sty 12, 2012 11:16 pm

Ale fajnie sobie spia , nawet w tym samym kierunku sie zwinely, usmialam sie z tego co napisalas , wyobrazalam sobie jak to jest jak ty w nocy na pol spiaca do ubikacji idziesz a tu nagle cos na ciebie leci , to przeciez mozna zawalu dostac :lol: ,
a ten filmik przed lustrem to tez ciekawe, bo z reguly psy sie w lustrze nie widza, moja Lady nie reagowala na lustro a Sara tez nie , twoja sunieczka widocznie sie widzi i mysli ze to jakis pies ktory na psa wyglada ale wogole zadnego zapachu nie ma :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz sty 12, 2012 11:31 pm

no teraz to się przyzwyczaiłam ale na początku to był koszmar ;) albo wychodziłam z ubikacja a tu takie coś zaspane siedziało obok drzwi :D

uwielbia siedzieć na moim fotelu niech tylko zejde na chwile a on zaraz hop ;) oprócz tego upodobał sobie łazienke i wanne w której lubi siedzieć :lol:

Rudi to typowe uparte dziecko.. jedyny sposób żeby czegoś nie robił to pozwolić mu na to ;) jak pozwoliłam mu na dwór wychodzić przez balkon to teraz już niechce... teraz chce wychodzić klatką schodowa :lol: eeehhh.. te dzieci :P

a Saba jak nie ma mnie długo w domu to jak przyjeżdzam to musze nadrabiać wszystkie wyjścia jakie mnie omineły :P np. od Alladyna wróciłam po 15 to wtedy do tej godziny wychodzi 3 razy i musiałam nadprogramowo wychodzić bo inaczej siedziała mi koło biurka i gadała :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Cz sty 12, 2012 11:56 pm

Jak Saba gaworzy ze swoim odbiciem :D
Faktycznie Bea, śpią tak samo ułożeni :lol: Ale zostawili po środku miejsce dla Pani :)

Kasia, jakbyś opisywała to co jest u mnie :D Mia z Lostkiem w berka i kot w wannie - wszystko się zgadza ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz sty 12, 2012 11:58 pm

to tylko ja myślałam że tak mojemu kotowi odwaliło i siedzi w wannie widać to normalne :P ostatnio wleciał do pralki bo mamy otwieraną od góry :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Pt sty 13, 2012 12:01 am

Przecież w pralce też jest bardzo wygodnie :D A wanna to luksus!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez dalmibea » Pt sty 13, 2012 1:36 am

cale szczescie i swiety spokoj ze ja nie mam kota :lol: , chyba ze w glowie :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Szafranmaria » Pt sty 13, 2012 11:13 am

Ja mam gorszy problem moja SOŃCIA owczarkowata ze schroniska pruje posłanie .Rano wstajęi widzę cały dom w anilanie,jak by śniegu napadało.Owijam kordłę kocem i nic nie pomaga,a GOLIAT otworzył łapą drzwi i przyszedł spać do mnie na górę,bo wyczół że pana nie ma i wszystko wolno.Tak to bywa wesoło z naszymi pupilami.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Śr mar 07, 2012 6:20 pm

ale zaniedbałam galerie :(

U Rudiego i Sabci wszystko w porządku ;) Rudi bardzo przywiązał się do Sabci wpatrzony jest w nią jak w obrazek ;) na dworze chodzi za nią krok w krok ;) no i oczywiście bierze z niej przykład no bo jak by inaczej ;) pomimo tego, że Saba nie jest najlepszym przykładem do naśladowania to radze sobie z jego wychowaniem :mrgreen: u Sabci też ok ;) byliśmy u weta zrobiliśmy badania troche ma piększone jeden próby wątrobowe ale tabletki dostaje na nią ;) ogólny stan jest ok ;) czasami mi się wydaje, że Sabcia przy Rudim odmłodniała ;) chętna jest do zabawy bardziej aktywna, zaczepia Rudka ;) ostatnio mi cały dom zdemolowała biegając po nim jak oszalała ;)

na Rudku też się dobrze śpi ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sabulka :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Niedzielny odpoczynek Rudolfina :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Szafranmaria » Śr mar 07, 2012 7:05 pm

SABCIA i RUDOLF fajna rodzinka,ale kotek to przepiękny,jak im dobrze w łóżku,leniuchy.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Achajka » Śr mar 07, 2012 8:20 pm

te niebieskie oczeta :D jakiez one sa cudne, fotki sa extra, no i kicius to teraz wielkie kocisko.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron