Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Pn mar 07, 2011 6:40 pm

z dzisiejszego spaceru :


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w związku z tym że moja myszka jest niestety dość agresywnie nastawiona do innych psów muszę ją puszczać razem ze smyczą żeby w razie pojawienia się jakiegoś psa mogła ją szybko złapać... jestem na etapie kupienia jej dość długiej smyczy żeby zawsze mieć możliwość szybkiego zareagowania w razie pojawienia się jakiegoś psiaka...

a to mój problem, który pojawił się ostatnio... zbyt duży apetyt mojej psiny jada by non stop :o próbuje jej wydzielać jedzenie bo jednak suczki po sterylce mają słabszą przemiane materii a przy jej apetycie w niedługim czasie stała by się klockiem ;) dlatego staram się ją dość porządnie zmęczyć na dworze żeby w domu nie myslała o jedzeniu i chowam jej miske z jedzeniem mam nadzieję że dostosuje się do nowego dawkowania jedzenia... tutaj dzisiaj po kilku dniach obczaiła że mam w pokoju rogaliki :

Obrazek


PULPET KOCHANY :*
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Pn mar 07, 2011 7:25 pm

Kolejny dalmaci łakomczuch ;-)

Widzę, że u Was też już bez śniegu - precz zimo! :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn mar 07, 2011 8:10 pm

ojjj....tak pogoda dopisuje :)


wziełam dzisiaj Sabcie na piaskowanie tam ludzie nie chodzą jest woda duza przestrzeń gdzie można pochodzić ... i dupa... ;/ niewiem czy się odzwyczaiła chodzić ale tak się bała że tylko ciągnęła mnie do domu...fakt dawno z nią tam nie byłam ... natomiast jak wróciłam na " nasze terytorium " to odrazu ogon do góry biega za patyczkami i chce się bawić... fakt mam a raczej miałam do tej pory mały lasek koło bloku gdzie z Sabą chodziłam ale od kiedy cześć lasu wykarczowali pod budowe boiska :evil: musze zmienić miejsce spacerów... mam nadzieje że jej to przejdzie i to jest tylko chwilowy strach przed wyjściem poza swój teren...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Wt mar 08, 2011 9:42 am

jaka ona jest cudna i te oczy :) wiesz może ciągneła do domu bo wyczuła jakies niebezpieczeństwo..mój Bruno tak robił ja czegoś nie widziałam badz nie słyszałam a on od razu zawracał mnie do domu..no niewiem albo może dlatego,że dziewczynka ostatnio dużo przeszła sterylka i ta rana która nie chciała się goic ...daj jej troszke czasu i będzie smigać jak dawniej i po nieznanych terenach też a co do innych psów to moja Sara nienawdzi innych zwierząt co by to nie było pies kot obojętne- wróg i tyle;)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 10, 2011 4:25 pm

żeby nie było że Saba jest na nie aż tak bardzo do dzieci to wstawiam zdjęcia z moim chrześniakiem :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

więc jak widać jak są w miejscu neutralnym dla Saby potrafią się jakoś dogadać ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 10, 2011 9:27 pm

ale cudowne te zdjecia , az sie lezka w oku kreci ,
super ! zwlaszcza na tym pierwszym zdjeciu jak sobie nawzajem w oczka patrza :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Cz mar 10, 2011 9:49 pm

Ale fajny widok :D
Kochany ten dzieciaczek :D Buziaczki :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz mar 10, 2011 10:12 pm

to wyciąganie Saby łapki to po to żeby Adaś ją drapał... niestety ale ani Adasiowi nie umiemy wytłumaczyć że jak tak robi to trzeba ją troche podrapać ani Sabie że Adaś nie rozumie jej sygnałów... :lol:

to zdjęcia z Wigilii może Sabcia stwierdziła " że dzień dobroci dla zwierząt " w taki dzień jest potrzebny :P ogólnie nie jest źle.... byleby był z dala od łóżka ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez agrazka » Cz mar 10, 2011 10:29 pm

wszystko przyjdzie z czasem :) cierpliwości :) a fotki urocze :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 10, 2011 10:37 pm

Roma zdjęcia są extra:) uwielbiam zdjecia psiaków z dzieciaczkami:) Adaś jest słodki,śliczny chłopczyk.integracja z Sabcią na całego:) faktycznie masz racje Sabcia może tak reagować bo jest głucha..i troszke się boi gwałtownych ruchów małego,ale tak jak pisałam ,będzie dobrze,pozdrawiam:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Pt mar 11, 2011 8:25 am

dzięki dziewczęta :)


staram się jeszcze walczyć z Sabcii napadami głodu i agresywnościa... i zauważyłam że wszystko to znika jak Sabcia jest porządnie wybiegana i zmęczona... dlatego na dworze caly czas się z nią bawie tak że do domu idziemy dopiero wtedy jak ona chce i zmierza w kierunku klatki... od następnego tygodnia wprowadzam po jedzeniu długie spacery tak żeby Sabcia przyzwyczaiła się chodzić po nieznanych terenach.. ;) więc na razie nastawiona jestem na intensywną poprawę kondycji Sabci żeby te jej mięśnie zbudować po tych prawie 3 miesiącach choroby ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 4:58 pm

ach.... śpij Kochanie jeśli gwizdkę z nieba chcesz dostaniesz :P

czyli zdjęcia z sesji " Drzemka poobiednia :P "


Obrazek

Obrazek

a tu po dość intensywnym bieganiu na dworze :P


Obrazek


daj ciasteczko :P

Obrazek


mój pyszczek :*

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz mar 17, 2011 7:48 pm

Ale ona ma duże oczy :)
One są niebieskie, czy tylko mi się wydaje? :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 7:56 pm

raczej dość jasny błękit :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 17, 2011 8:12 pm

śliczne zdjęcia,Sabcia słodko śpi, jest cudna :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron