Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Cz lut 10, 2011 10:08 pm

Spóźnione zdjęcia ale są :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz lut 10, 2011 10:23 pm

Sen jest najlepszym lekarstwem ;)
Teraz bedzie juz wszystko dobrze
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz lut 10, 2011 10:29 pm

choć po narkozie juz w ten sam dzień stała na nogach :) teraz więcej śpi ale spowodowane jest to tym że nie mam jak się z nią wybiegać... może już jutro ściągną jej szwy i będziemy mogli małymi kroczkami zacząść bawić się na dworze :)

narazie jeden minus to to że ją zabardzo rozpieściłam i wynikiem tego jest to ze nie mam gdzie spać o ta całe łóżko zajmuje :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Pt lut 11, 2011 3:55 pm

Słoneczko kochane.... Nadal nosi kołnierz?
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » Pt lut 11, 2011 6:32 pm

tak nadal.... bo rana w jednym miejscu jej się nie goi i się ślimaczy...ale dzielnie to znosi.... gorzej z tym że nie umie sobie wymierzać nim odległości i szkody niestety mam w domu... dzisiaj np u doktora całe biurko przesunęła :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez agrazka » So lut 12, 2011 12:20 am

może jakiś fartuch byłby dobry, moje miały fartuch i było ok :)
Z kołnierzem to kłopot, no ale to zależy od psa jak się zachowuje.
Zdrówka życzę :D
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez Diana » So lut 12, 2011 1:11 pm

Kołnierz to bezpieczenstwo... mojemu psu równiez mam zamiar kupic kolnierz....
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » So lut 12, 2011 8:53 pm

fartuch mogłaby przegryź a niechce zeby dostała się do rany.....

kołnierz to bezpieczeństwo dla psa ale stanowi zagrożenie dla mnie :lol: juz dostałam nim w czoło, oko, nos i jak sabcia biegnie i nie zdązy wyhamować to wbija mi go w nogi :lol:

choć po 2 tygodniach nie wytrzymał i juz mi pękł po tym jak zmierzył się z biurkiem :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Wt lut 15, 2011 2:59 pm

Ostra z niej babka... Moja sucza traktuje piekny kołnierz w niebieskie łapki, jako zło "konieczne"..... :cry:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » Wt lut 15, 2011 9:13 pm

mineło 2 tygodnie od zabiegu a Sabcia dalej z kołnierzem i do tego z ubrankiem... jestem zdołowana :( rana zaczeła ślimaczyć się w 2 miejscach pomimo ściągnięcia szwów i to po 2 tygodniach od zabiegu... od weta dostałyśmy ubranko , aluminium i antybiotyk który mam nadzieje że jej pomoże... nie może dostawać żadnego antybiotyku w zastrzyku bo wyskakuje jej uczulenie w postaciu dwóch dużych kulek które dopiero po sterylce zaczeły się jej pojawiać :shock: zdawałam sobie sprawę że rana może się nie goić dobrze ale nie myślałam że to tyle będzie trwać i takie koszty będzie pociągać :/
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez agrazka » Wt lut 15, 2011 9:58 pm

przykre wieści :( trzymam kciuki, musicie to przetrwać.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez roma_121 » Śr lut 16, 2011 7:31 am

musimy .... wreszcie kiedyś musimy się wybiegać wiosna idzie :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Diana » Śr lut 16, 2011 9:31 am

Dlaczego rana zaczeła sie slimaczyc... moze dziewczyna zaczeła sobie lizać ta okolice.... stad to slimaczenie....
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » Śr lut 16, 2011 9:55 am

pierwsze ślimaczenie w górze rany niewiem skąd się pojawiło... możliwe że wynikło z tego że moja myszka jest typem pierzynkowca i niestety spanie na podłodze nawet nie wchodziło w grę... wytrzymała tylko 3 pierwsze noce... więc postanowiłam jej zrobić schodki do łóżka z pościeli 3 stopniowe żeby nie musiała wskakiwać na łóżko tylko normalnymi krokami wchodzić... no i tak wchodziła wychodziła tarzała się w pierzynie że 2 szwy sobie ściągła no i musiał brud się wkraść mówiłam weterynarzowi na wizycie kontrolnej żeby dodał mi jeszcze do kołnierza ubranko żeby rana nie miała bezpośredniego kontaktu z pierzyną i zarazkami.. ale lekarz nakleił jej jakiś plaster co niby miał wyciągnąć jej to i miała powstać skóra niestety 2 razy było to stosowane i w żadnym przypadku nie dało to rezultatu... Sabcia tylko się nacierpiała przy ściaganiu plastra :( natomiast na 2 musiała być wynikiem lizania się bo przy zniszczeniu kołnierza przed jego zreperowaniem miała mozliwość dostania się do rany bo nikt jej nie przypilnował jak ja byłam na zajęciach.. tylko nie rozumiem dlaczego ? lekarz powiedział że w tym miejscu rana się zagoiła i juz szwy miała ściagnięte....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Śr lut 16, 2011 8:59 pm

życzę Sabci szybkiego powrotu do formy no i żeby ta rana się nie paskudziła już...bedzie dobrze zobaczysz głowa do góry :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron