Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez olakrusz » Cz maja 10, 2012 3:34 pm

To takie typowo polskie (w sensie negatywnym) gadanie na boku, a nie zwrócenie się bezpośrednio do właściciela z problemem, fuj :( Ale też nie ma się co dziwić, że ludzie się denerwowali, że "jakiś kot" niszczył ich pracę.
No, ale będzie dobrze a i Rudi chyba lepiej, że wykastrowany, bo mieszka "na blokach". Bedzie znacznie spokojniejszy :)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez agrazka » Cz maja 10, 2012 11:23 pm

Dziwne, że nie znaczył ci w mieszkaniu. U kota kastracja przebiega bardzo lekko, kilka dni i śladu nie będzie.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Pt maja 11, 2012 5:38 pm

Grażyna, zależy u jakiego kota :P Mojego superbohatera leczyliśmy ponad miesiąc, aż mu mosznę zaszyli :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Śr maja 16, 2012 9:49 pm

Moja dama pozuje ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

" daj Pańcia jakiś kodeks do poczytania :lol: "

Obrazek


myślicielka :?: :)

Obrazek

" no Rudi zejdź już.. obiecuje, że nie będe Cię więcej gonić" :mrgreen:

Obrazek

i Rudysław :D

Obrazek
Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez gosia » Cz maja 17, 2012 8:44 am

A Rudi to normalnie chłonie tą wiedzę całym sobą :lol: Roma będziesz miała dobrze wykształconych asystentów :wink:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Szafranmaria » Cz maja 17, 2012 8:23 pm

Widać na fotkach ,że SABCIA lubi ustawiać RUDKA,widać kto rządzi w domu.POZDROWIONKA.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz maja 17, 2012 8:35 pm

ojj.. tak ;) jeżeli chodzi o wychowanie Rudka w domu to na prawde dużą zasługe ma w tym Saba ;) dzięki niej Rudek nie wchodzi mi na głowe ;) ja mam za dobre serce i dla mnie Rudek może chodzić wszędzie. Są sytuacje, gdzie ja mówie " Rudek nie" a on ma to gdzieś i robi to co chce, wtedy do akcji wkracza Saba. Wystarczy jej wzrok a Rudek się uspokaja ;) staram się nie doprowadzać do sytuacji takiej żeby Saba na niego warczała bo nie ma to w ogóle sensu wychowawcze, a powoduje tylko niepotrzebny strasz u Rudka. Zresztą to kobieta powinna żądzić w domu ;) to zdjęcia z wczoraj kidy mnie pół dnia nie było w domu - wróciłam dość późno i to są te momenty kiedy Saba z Rudkiem chce żebym to im właśnie poświęciła swoją uwage ;)

Gosi jak to się mów co dwie głowy to nie jedna ;P żebym mogła ich brać jeszcze na egzaminy to było super ;) ale wiecie co jest najciekawsze ;) jak siedze przy biurku i np. robie coś na laptopie to Saba potrafi mi koło ucha truć cały czas, żebym się nią zajeła ;) natomiast jak się ucze to Saby jak by nie było ;) śpi sobie, obserwuje przez okno ( teraz łóżko mam koło okna ;) ) i tylko co dwie godziny przypomina mi że trzeba iść na dwór ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Pt maja 18, 2012 10:43 am

Oni tak blisko książek są, żeby Pańcia w szale nauki o nich nie zapomniała ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Achajka » Pt maja 18, 2012 11:34 am

ja to kocham jej te niezapominajkowe oczęta :P
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez olakrusz » Pt maja 18, 2012 6:59 pm

Fajne te opowiastki o Waszym wspólnym życiu, o psich i kocich obyczajach :)
Znaczy - prawo studiujesz?
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Pt maja 18, 2012 7:10 pm

Tak Olu ;) studiuje prawo ;) a raczej już kończe bo jestem na 4 roku ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Emla21 » Cz maja 24, 2012 9:41 pm

Ona naprawdę na tym łóżku pozuje jak damulka :-) fajne zdjęcia :-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez dalmibea » N cze 03, 2012 1:09 am

Ty to musisz miec madre zwierzaki w domu, Sabcia kodeks studjuje, Rudi na ksiazkach sie wyleguje, jeszcze troche na studia za ciebie beda chodzic :lol: , a Sabcia ma super figurke jak tak na lozku lezy, wyglada taka szczuplutka, jak prawdziwa lozkowa modelka :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Emla21 » Pn sie 06, 2012 4:24 pm

Sabcia na zdjęciach pełna powaga łóżkowa ;-):-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz kwi 04, 2013 5:17 pm

o jejku ostatnie zdjęcia z sierpnia... co za wstyd :oops: :oops:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

" tak ładnie proszę :) "

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

w pierwszą sobote marca mieliśmy z Sabcią akcję ( miała wyczucie czasu, bo w poniedziałek miałam swój ostatni egzamin i oczywiście dopiero zaczynałam się uczyć ) bo zaczeła co chwile chodzić na balkon, gdy wyszłam za nią to myślałam, że fikne bo zobaczyłam krew z moczem :shock: oczywiście akcja dzwonienia po weterynarzach - uwierzycie, że godzina po 17 a tu żaden wet nie odbiera telefonów, moja bezradności sięgla zenitu na szczęscie jakiś psi duch nad nami był i trzymał nas w swojej opiece bo już mieliśmy jechać jak się potem okazało do pseudoweterynarza, gdy zadzwoniła do mnie moja Pani weterynarz - po tym jak zobaczyła ile razy dzwoniłam do niej... pojechaliśmy do niej.. badania krwi, cewnikowanie, usg... spędziłyśmy w przychodni prawie 3 godziny... błagałam tylko, żeby to nie były kamienie i nie trzeba było operować... udało się jednak Pani weterynarz przepchać przewody, gdy zakładała cewnik i Sabcia zaczeła sikać normalnie... po weekendzie dałam mocz do badania i okazało się, że to zapalenie pęcherza a przytkanie musiałobyć tym właśnie spowodowane, wiec urinovet i kilkakrotne badanie moczu... i narazie jest w porządku...
chorusiana Sabcia:
Obrazek
Obrazek

po ostatnich moich przejściach z tamtego roku i ogólnej sytuacji jaka miałam i to, że spędzam z Sabcią prawie 24 godziny na dobę, bardzo mocno się ze sobą związałyśmy.. mój to powiedział, że jesteśmy związane pępowiną i chyba tak jest... ja nie potrafie nocy spędzić poza domem, a w oczach Sabci jak wychodze widzę smutek tak więc spędzamy sobie razem czas i nawet jak przeprowadziłam się ostatnio do teściów na chwilę moim warunkiem było wzięcie Saby ze sobą... ogólnie jestem z niej bardzo dumna, pomimo swojego wieku i ułomności bardzo dzielnie zniosła przeprowadzki - jedna była w wakacje, druga teraz... wstyd mi, ale przez moje zachwiania emocjonalne i przelanie wszystkich uczuć jakie się w tamte wakacje we mnie zrodziły Saba jest po prostu rozpieszczona na maxa... :oops: wstyd mi bo staram się z tym walczyć, ale latwiej jej przyszło złapanie złych nawyków niż ich oduczanie... :roll: przez co potrafi swoje niezadowolenie pokazać wyżywając się na Rudku, albo potrafi wszystko robić, żeby go zgonić z łóżka... potrafi stać nad nim i przez czas zanim on zejdzie stać nad nim i marudzić mu do ucha a gdy to nie przynosi rezultatu to kładzie się na niego... do mnie też potrafi z zębami wyskoczyć, a na palec jako rozkaz już jest uczulona i warczy :| mam nadzieje, że z czasem uda mi się naprawić to co zepsułam...

zdjęcia z Pańcią:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kłotnia rodzeństwa :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i mój synusi ;) jaki z niego mężczyzna się stał :lol: pomimo tego, że nie ma jajek to króluje na osiedlu... i ma instynkt łowczy niestety... kilka żyć ma na sumieniu :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron