Sabcia i Rudi :)

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez olakrusz » So kwi 21, 2012 8:08 pm

No świetnie, tylko nie przy Twojej alergii :( Tzn, że wiozłaś go do niby do tej pani z Żywca, i z powrotem? Taaa, Mati dla ludzi jest spoko pies, co innego do "współplemieńców", niestety. Właśnie wyżaliłam się na niego na naszym wątku... Skubany łobuz (ale i kochany...)
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz kwi 26, 2012 9:48 pm

Rudysław :

Obrazek
Obrazek

musze go w ogóle nagrać jak na dworze jest z Sabą ;) czasami można posikać się ze śmiechu jak poluje na Sabę :P jak jej karate na głowie robi :lol: :lol: jest po prostu nie możliwy ;) a jak niechce mu się chodzić to wywala się na chodniku i tak leży ;) ale jak go obcy woła to nie przyjdzie odwraca głowe w drugą strone jak by nie słyszał---> widać kto go tego nauczył Saba :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez jankosia » Cz kwi 26, 2012 9:59 pm

mmmmmmmmmm :D:D:Djakie fajne słodziaki:D

jejjjuuu jak ja patrze na Twoja Sabcię i na inne dalmatki, a później na mojego to naprawdę chciałabym aby mial taka tyciusieńką oponkę ;D bo bawić to chyba się już nie nauczy ;/
"Jak tu nie kochać psa
gdy pies taki ogon ma (...)
Jak tu nie kochać psa
gdy pies taką mordę ma (...)
Jak tu nie kochać psa
gdy pies takie oczy ma (...)
I jak tu nie kochać psa
gdy pies takie serce ma ! "

( B.Borzymowska)
Avatar użytkownika
jankosia
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 12:17 pm
Lokalizacja: Wałcz

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz kwi 26, 2012 10:11 pm

na dobranoc bo jutro musze wstać o 5 ;)

świeżutkie zdjęcie Rudka ;)

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez agrazka » Cz kwi 26, 2012 10:45 pm

a kotek już śpi :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Achajka » Pt kwi 27, 2012 4:39 pm

hehe :) no troche sie chlopakowi uroslo :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez olakrusz » Pt kwi 27, 2012 7:15 pm

Nagraj, nagraj te spacerki :) Ale fajny kiciuś, aż mi sie zachciało mieć w domu, no ale Mati koty goni, choc może jakiś behaviorysta by poradził.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Wt maja 08, 2012 5:59 pm

trzymajcie jutro kciuki za Rudka- po błyskawicznej decyzji idzie jutro do kastracji.

Niestety, ale kiedy była zima to 'Rudka wszyscy lubili, teraz kiedy jest wiosna zaczeły się prace w ogródkach to Rudek już be. Niestety moja mama zapoczątkowała ere ogródków przy blokach - ładnie to wygląda, ale niestety Rudek nie wie, że po kwiatkach nie można chodzić i sikać :( sąsiedzi się bardzo denerwują i zamiast powiedzieć mi prosto w twarz " Kasia, zrob coś z Rudkiem bo niszczy naszą prace i zainwestowane pieniądze" to mówią wszystko w około siebie... wczoraj dopiero moja mama mi powiedziała co sąsiedzi sobie myslą. Rozumiem ich bo też bym była wkurzona jak ktoś by niszczył to w co ja tyle pracy włożyłam, ale uważam że jeżeli ma się jakieś zastrzeżenia mówi się to prosto w twarz. Wczoraj już Rudek przebrał miarkę - sąsiad do oczka wodnego wpuścił nowe rybki- a Rudek biegając za tymi rybami niszczył bratki sąsiadowi ;/ o mały włos a nie wpadłby do tego oczka :( niestety, ale musze mu ograniczyć wyjścia tylko i wyłącznie do spacerów z Sabą a pierwszym krokiem w walce z samowolką Rudka jest wykastrowanie go. Dzisiaj zadzowniłam do weterynarza i jutro idziemy na godzine 11. Od wczoraj Rudek siedzi też w domu, wychodzi tylko ze mną i Sabą na chwile. Mam nadzieje, że kastracja nam pomoże i Rudek nie będzie tak chętnie chciał wychodzić na dwór. Po kastracji zaczynam uczyć go zostawania w domu, wiem że będzie mnie to sporo kosztować, ale Rudek jest tego wart. Nie pozwole, aby głupota ludzka skrzywdziła go tak jak Filemona.

jak się zmobilizuje wreszcie to kupie baterie do aparatu ;) bo jak narazie to mam same demotywujące zdjęcia Rudka i Saby jak wylegują się ;) potrzeba troche zdjęć w akcji :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Szafranmaria » Wt maja 08, 2012 6:34 pm

trzymam kciuki za RUDKA,spoko będzie dobrze.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez chili1304 » Śr maja 09, 2012 11:56 am

Kasieńko ja tez trzymam mocno kciuki :) Bedzie dobrze!
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Śr maja 09, 2012 12:19 pm

Rudysław już po ;) 30 minut i po problemie ;) pierwszy raz zwierze usypiane zasneło mi na rękach... pomimo tego, że wiedziałam że Rudek się obudzi to przesły mnie okropne uczucia... :( po narkozie był bardzo pobudzony miauczał i gryzł wszystko.. jakos doszliśmy do domu i teraz sobie śpi ;) mam nadzieje, że uda mi się go troche poskromić ;)

Obrazek

Rudek dostał odemnie czerwoną obroże ;) wylicytowaną na dogo ;)

oczywiście nie musze mówić, że Saba jest bardziej zainteresowana tą jego raną niż on sam :) ino by chodziła za nim i go tam wąchała :mrgreen:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Śr maja 09, 2012 12:35 pm

i jezcze troche Saby ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Szafranmaria » Śr maja 09, 2012 8:48 pm

Rach ciach i RUDEK pozbawiony jajek.A SABIE nie gorąco pod kordłą,spoci się.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez Vilena » Śr maja 09, 2012 9:18 pm

Fajnie, że tak szybko poszło. Teraz szybka rekonwalescencja i będzie śmigał jak nowy :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sabcia i Rudi :)

Postprzez roma_121 » Cz maja 10, 2012 12:47 pm

Mario te zdjęcia Saby pod pierzyną są troche starsze :P Saba w ciepłe mieisące nie śpi na pierzynie ma dodatkową warstwe na której śpi :lol: :lol: natomiast w te zimne jest przykrywana ;) ale jak wychodze z nią na dwór to 15 minut przed wyjściem ją odkrywam, żeby temperatura ciała Saby wróciła do normy ;)

a Rudek już ok ;) dzisja spał całą noc na Pana nogach :D co było sukcesem bo od poniedziałku budził mnie już o 4 miaucząc w niebogłosy .... dzisiaj spał do 7 :mrgreen:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron