FELEK

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

FELEK

Postprzez felkowa » Pn lis 22, 2010 10:46 pm

Na nowe zdjęcia jeszcze chwilę trza poczekać :oops: Felus został dziś sam na 3 godziny w domu i spisał się wzorowo. Ciągle merda ogonem. Byliśmy dziś na długim spacerze i okazało się, że on nie boi się nic a nic deszczu. Koty obserwuje ale nie wchodzi w interakcje z nimi. Do Baci ( suni ratlerka) ma niesamowitą cierpliwość- zdążyła go ze 3 razy ugryźć, a on tylko groźnie ostrzegawczo warknął, nie oddał jej. Śpi grzecznie w swoim posłanku, nawet nie próbuje włazić na łóżko( pierwszej nocy tylko trochę na łóżku był, teraz ono dla niego nie istnieje). Bawi się z dziećmi w aportowanie i... tym jesteśmy zaskoczeni... rozumie gest wyciągniętego palca wskazującego (idzie wtedy na swoje posłanie) oraz przywołanie go poprzez klepniecię ręką po nodze. Wygrzebałam fajną stronkę o głuchocie psiej, więc wklejam link- może jeszcze komuś się przyda http://www.deafdogs.org/- są tu wszelkie wskazówki niezbędne do szczęścia głuchemu psu i jego właścicielowi.
Podrawiam.Aga.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Postprzez magmal » Pn lis 22, 2010 11:41 pm

Aga, bardzo się cieszę że Felek trafił do Ciebie i cieszę się, że Ty trafiłaś do nas i dałaś dom temu cudownemu psiakowi.

Miałam okazję widzieć Felka przez malutką chwilkę, w sobotę jak był koło mnie przejazdem. Siedział w samochodzie i czekał na dowiezienie do Was. Jak podeszłam do szyby, żeby zobaczyć to cudo to od razu z uśmiechem na pyszczku wylizał szybę :D

Myślę, że będziecie tworzyć fajną paczkę - czworonogi z dwunogami :)

A Bacia się przyzwyczai i będzie się jeszcze chwalić takim fajny kumplem ;)

Dzięki za link do strony. Na pewno przyda się kolejnym rodzinom, które będą chciały adoptować głuchego psa - a mamy ich jeszcze kilka - Biru, Blue, Victoria-Mery.....

Mam nadzieję, że trafią do takich rodzin jak Wasza :)

Proszę pamiętajcie tylko, że oprócz mizianka, głaskania i kochania Felek musi znać granice, żeby chłopak nie pomyślał, że jest szefem stada :)
Co prawda wydaje mi się, że on nie ma predyspozycji do dominowania, ale lepiej działać prewencyjnie, niż potem mieć kłopot.

Ściskam Was wszystkich mocno. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia wesołej gromadki :)

(i nie mogę się już doczekać wizyty poadopcyjnej :> )
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez felkowa » Pt lis 26, 2010 10:30 am

No to słowo się rzekło. Oto nasz najcudniejszy w świecie Felek vel Felicjano ;): Obrazek Obrazek
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Postprzez dalmibea » Pt lis 26, 2010 1:18 pm

Hura !!! Zdjecia od Felka sa :) :) :)

Ale on szczesliy , a jaki dumny sobie na tej kanapie lezy , super !!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pt lis 26, 2010 2:39 pm

On jest niemozliwie dostojnym psem :) Piekny :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Pt lis 26, 2010 10:00 pm

Super! Felicjano to przystojniak :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez olalolaa » So lis 27, 2010 11:29 pm

Super zdjęcia, jak mu do twarzy ta czerwien.. i zdaje sie chyba TV ogląda ;);)
Bardzo, bardzo sie ciesze że trafił do takiej wspaniałej rodzinki! I że nie musiał długo czekac na Tych jedynych ;)
Szczęścia Wam wszystkim zycze, całej rodzinie! A Babcie niech wyluzuje i wykorzysta dużego przyjaciele do przytulania ;)
Pozdrawiam :)
Aha, no i miło mi że mogłam mu chociaz imię nadac i takie zostało- myśle ze mu pasuje ;)
olalolaa
 

Postprzez dalmibea » N lis 28, 2010 1:26 am

olalolaa

nie tylko imie mu dalas , ale jako dobra ciocia jako pierwsza dalas mu schronienie u siebie i zaczelas szukac dla niego pomocy .

Felek pasuje do niego , bo mial naprawde duzo szczescia
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez felkowa » N lis 28, 2010 12:57 pm

Ja juz Magmal mówiłam , że od tych Waszych słodkości to aż mi jakoś dziwnie. Felek ma dom bo tak miało być.
Był z nami dwukrotnie już z wizytami u rodziny. Rozkochał w sobie absolutnie wszystkich- mamę mojego męża do tego stopnia, że mimo naszych próśb, aby tego nie robiła, dokarmiała go. Zaczął reagować na koty i szczury- obwąchuje je ale nie jest jakoś specjalnie zainteresowany nimi. A Bacia w końcu od niego zarobiła ze to rzucanie się- ale sama na to zasłużyła, bo on nawet podejść do kogokolwiek w domu nie mógł bez atakowania przez nią. W każdym razie oddał jej...i przestała się rzucać. Feluś bardzo lubi się bawić, zaczyna aportować:D Przepięknie "tańczy" z radości, gdy któryś z domowników wchodzi do domu.
I najważniejsze- to nieprawda, że on nie słyszy! On słyszy SERCEM.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Postprzez dalmibea » N lis 28, 2010 1:59 pm

I najważniejsze- to nieprawda, że on nie słyszy! On słyszy SERCEM.

swieta prawda
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » N lis 28, 2010 3:09 pm

Wszyscy tutaj tak sie cieszymy ze sa ludzie tacy jak Panstwo ze ciezko powstrzymac jezyk i palce od slodzenia. Ja jestem bardzo mile zaskoczona ze znalazl sie ktos tak wspanialy dla Felka! Z reguly gluche psy czekaja baaardzo dlugo, ludzie odkladaja telefon po uslyszeniu ze pies jest gluchy... Wy tego nie zrobiliscie Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Pn lis 29, 2010 8:39 am

Cudnie , mamy nową Galerię , Witam Felka i rodzinę :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Diana » Pn gru 06, 2010 11:57 pm

felkowa pieknie napisalas, ze On słyszy sercem.... :flower:
Bardzo sie ciesze, ze sloneczko jest z Wami...
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Oi!ka » Wt gru 07, 2010 9:45 pm

Tak się cieszę że Feluś znalazł wspaniały kochający dom :D
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować że się nie grzeszyło.
Oi!ka
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 7:56 pm

Postprzez Gość » Śr gru 15, 2010 10:09 pm

byliśmy dziś u weta bo u Felunia mimo sumiennego zapuszczania mu tego specyfiku co dal go nam Denis powrocilo cos z uszami- trzepocze glowa, drapie je. Okazało się też, że brązowe przebarwienia na 3 łapach to jakaś dermatoza- polecono mi kupienie Nizoralu i moczenie mu w tym łap. Z uszu w sobote będą pobierane wykrobiny do badań.
Mimo tego wszystkiego Feluś jest przekochany...tylko odmawia wychodzenia na dwór a jak już siła zostanie zabrany to biegiem do domu wraca po załatwieniu potrzeb:D:D:D MImo to nie zdarzyło mu się ani razu napaskudzić w domu. Kochamy go jak swoje kolejne dziecko.
Gość
 

Następna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron