FELEK

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » Śr gru 15, 2010 11:22 pm

Aga ściskamy Was wszystkich baaardzooo mocno :D :D

Cieszę się, że Felek trafił pod taką dobrą opiekę. Mój Vader też niechętnie wychodzi teraz, woli grzać pupcię na łóżku ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 9:07 pm

A moje wychodzić , owszem ale co pięć minut na minutę :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Diana » Pt gru 31, 2010 12:28 am

Anonymous napisał(a):byliśmy dziś u weta bo u Felunia mimo sumiennego zapuszczania mu tego specyfiku co dal go nam Denis powrocilo cos z uszami- trzepocze glowa, drapie je. Okazało się też, że brązowe przebarwienia na 3 łapach to jakaś dermatoza- polecono mi kupienie Nizoralu i moczenie mu w tym łap. Z uszu w sobote będą pobierane wykrobiny do badań.
Mimo tego wszystkiego Feluś jest przekochany...tylko odmawia wychodzenia na dwór a jak już siła zostanie zabrany to biegiem do domu wraca po załatwieniu potrzeb:D:D:D MImo to nie zdarzyło mu się ani razu napaskudzić w domu. Kochamy go jak swoje kolejne dziecko.



Takie sa dalmaty..przekochane..nic tylko kochać....

Pozdrawiam cieplutko :wink:
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez olalolaa » Wt sty 25, 2011 12:54 pm

przepraszam że tutaj, ale PW wysyłac nie moge bo nie jestem zarejestrowana.
Szukamy kogos do przeprowadzenia wizyty p/adopcyjnej w Gorzowie Wielkopolskim, gdzieś tam w hoteliku był Felek, może ktoś z tych osób mógłby tam to zrobic? To pilne bo szczeniak jest w zapchanym DT :(
olalolaa
 

Postprzez dalmibea » Wt sty 25, 2011 1:16 pm

olalolaa napisał(a):przepraszam że tutaj, ale PW wysyłac nie moge bo nie jestem zarejestrowana.
Szukamy kogos do przeprowadzenia wizyty p/adopcyjnej w Gorzowie Wielkopolskim, gdzieś tam w hoteliku był Felek, może ktoś z tych osób mógłby tam to zrobic? To pilne bo szczeniak jest w zapchanym DT :(


Felek byl tutaj
http://www.hoteldlapsow.com/ ,
nie sadze zeby Piotr mial czas na zrobienie wizyty poadopcyjnej ,
ale zadzwonic i zapytac mozesz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez olalolaa » Śr sty 26, 2011 1:45 pm

Chodzi o wizyte przed adopcyjną. Może któraś z Was zna tego Pana osobiście? Ja w ogóle nie miałam z nim do czynienia, także chyba wątpie żeby obcej osobie tak pomógł.. Kogos do tej wizyty szukamy już kilka dni i nic..
olalolaa
 

Postprzez dalmibea » Śr sty 26, 2011 9:27 pm

Zadzwon prosze do Danki i porozmawiaj z nia
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FELEK

Postprzez felkowa » Wt maja 24, 2011 11:15 am

Ups zapomniałam, ze to tu w galerii newsy- sorry wpisałam w dziale psy w nowym domu;)
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Re: FELEK

Postprzez felkowa » Wt lip 19, 2011 12:26 pm

Potrzebujemy PILNIE namiary do sprawdzonego weta gdzieś w Warszawie w związku z wiecznie chorymi uszami Felka i tym co ma na łapach. Z przykrością stwierdzam, że weci w naszej miejscowości to weci tylko z nazwy. Kasę potrafią wziąć, ale skutecznie leczyć to już niekoniecznie. Ani leki na uszy nie pomagają, ani moczenie łap w nizoralu. Felek cierpi a mi się serce kraje. Ostatnio podrapał uszy do krwi. Proszę pomóżcie!!!
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Re: FELEK

Postprzez moniulek » Wt lip 19, 2011 12:37 pm

Po raz kolejny zaproponuje dr Czerwieckiego przyjmuje na pl.Hallera

http://funklub-doktorawujka.vel.pl.wizytowka.pl/
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: FELEK

Postprzez Achajka » Śr lip 20, 2011 1:11 pm

moja Zakladke prowadzi dr. Równy z Kliniki ul. Książęca, tez z czystym sumieniem go polecam, poniewaz prowadzil mojego poprzedniego dalmata do jego 15-tego roku zycia a teraz sunie.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: FELEK

Postprzez Diana » Pn wrz 12, 2011 9:08 pm

Nasza Zara również miała problemy z uszami, zeby skutecznie leczyć..trzeba wziać wymaz z ucha do badania i pozniej zastosować antybiotyk, a nie leczyc w ciemno.

Powodzenia.
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: FELEK

Postprzez felkowa » Śr wrz 21, 2011 7:42 am

Bardzo dziękuję Danusi za namiary na przewspaniałą Panią Wetkę :*:* Odradzam z kolei weta z Książęcej - jeśli dobrze pamiętam p. Stańczaka, który co prawda świetnie dobrał Felkowi leki ale stwierdził, że Felek nie powinien z nami mieszkać gdyż ma gronkowca Staphylococcus Intermediae a w naszym domu są dzieci.
Po skutecznym leczeniu Felo dopiero teraz pokazał swój prawdziwy charakter- jest niesamowicie radosny i ciągle chce się bawić. Mam nadzieję, że takim już pozostanie.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Re: FELEK

Postprzez Achajka » Śr wrz 21, 2011 7:46 am

tak, jesli chodzi o weterynarza z książęcej to tylko dr Równy, prowadzi mi psy od ladnych pewnie 15 lat, niestety dr Stańczak nie trafil z diagnoza i o malo moj Bambi nie odszedl majac jakies 10 lat, a tak szczesliwie mielismy go 15 latek.
pozdrawiam cala rodzinke :) fajnie ze piesek jest juz zdrowy
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: FELEK

Postprzez magmal » N mar 25, 2012 8:53 am

Felicjano przesyła pozdrowienia :)

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron