Odeszła ATENA

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Odeszła ATENA

Postprzez dalmibea » N lut 21, 2010 8:06 pm

lidzbararas
PostWysłany: 02 Lut 2010, 09:10
Offline

Miejscowość: Poznań
Witam.
W sobotę 30.01.2010 odeszła Atena 12-letnia. Zaadoptowałem ją ze schroniska i myślę, że przeżyła z nami cudownych 5 lat dłużej. Była zaniedbana, chorowita, ale udało się jej nabrac masy. Początki były trudne, gdyż na spacer musiałem nosic ją na rękach i warto było. Przechodziła różne zabiegi, operacje i badania, nie protestowała na kroplówki i lekarstwa. Niestety, została pokonana przez raka. Ostatnio chorowała i leczona była na mocznicę i podczas rtg lekarz zauważył powiększoną trzustkę i niestety ta trzustka ją pokonała (dwa tygodnie już nie jadła, wydalała krew i straciła masę mięsniową tak mocno, że lekarz z trudem odnajdywał żyły).
Była to suka tak mocno związana emocjonalnie, tak wierna, łagodna i cierpliwa aż brak mi słów. Trauma trwa tym bardziej, bo byliśmy przy jej uśpieniu. Pozostał po niej pusty koszyk i zdjęcia, ale i ból po stracie tak wyjątkowego, cudownego i pięknego psa.

ATENA R.I.P. 30.01.2010

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

odeszła ATENA

Postprzez lidzbararas » Pn mar 08, 2010 11:58 am

jeszcze kilka fotek tego wspaniałego psiaka :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lidzbararas
Avatar użytkownika
lidzbararas
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 11:15 am

Postprzez ewcia100 » Wt wrz 21, 2010 12:09 pm

piekna!!!
EWCIA
ewcia100
 
Posty: 34
Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 8:19 am

Re: Odeszła ATENA

Postprzez dalmibea » So cze 23, 2012 9:26 pm

Przesuwam watek do prywatnej galeri zeby nie mieszac psow prywatnych z psami fundacji.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Odeszła ATENA

Postprzez dalissa » N lut 08, 2015 6:55 pm

Ale śicznusia, czy miałą potomstwo?
dalissa
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn lut 02, 2015 10:21 am


Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron