KROPUŚ

Pochwal się swoim łaciatym szczęściem.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » Śr paź 20, 2010 11:16 am

Pani Ewo, każdy nasz dalmat jest po przejściach.

Co do łapczywego jedzenia, to moj Vader też zjadłby słonia gdyby mógł i też z prędkością światła.

Polecam taka misję do jedzenia. Pies wtedy musi się trochę napracować żeby karmę wydłubać. Bobrym rozwiązaniem jest też karma o większej granulacji, np. dla psów ras olbrzymich. Ja taką stosuję, ale mój Vader jest wyjątkowo duży i pychol też ma wielki, więc większe kulki mu nie przeszkadzają. Nie wiem jak by było w przypadku Kropka. Może pani na próbe kupić.

Trixie Miska plastikowa spowalniająca jedzenie kolorowa 0,9l; 23cm
http://animalia.pl/produkt,19409,68,Tri ... spowalniająca_jedzenie.html

Co do wyjadania ze śmietnika i jedzenia na dworze to tu niestety ponoszę porażke. Vader co prawda nie myszkuje po śmietkikach, ale jak mu sie trafi "smakołyk" na spacerze to nie omieszka go zjeść. Wtedy nie ma zmiłuj, nie chce oddać za Chiny, nawet jak mu macham jego smakołykiem przez nosem (bo zawsze mam przy sobie). Zjada wtedy znalexisko i jeszcze chce swój. Nie wiem jak temu zapobiec. Staram się uważać, ale nie zawsze się uda.

Życzę Pani cierpliwości z Kropkiem, bo dalmaty wymagają jej dużo. No jak juz kiedyś pisała Bea, nie rozczulać się nad nim, tylko pokazać kto tu rządzi.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » Śr paź 20, 2010 11:56 am

Marcelek jak do mnie przyjechal to uciekal z domu po to by poszperac w smietniku w poszukiwaniu suchego chleba i wszystkiego innego zdatnego do zjedzenia... Ciagle najadal sie tez na zapas, tak jakby mialo mu za chwile zabraknac... Po jakims czasie mu to minelo.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 20, 2010 12:25 pm

magmal ,
wlasnie ogladnelam ta miseczke , chyba mojej Sarze tez taka kupie , super pomysl

http://animalia.pl/produkt,19409,68,Tri ... spowalniająca_jedzenie.html
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz paź 21, 2010 7:24 am

Dziewczyny ta miska może wpędzić psa w depresję, cholera ale numer :rotfl:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Wt lis 02, 2010 12:52 am

A moze ja sobie kupie taka miche zamiast talerza na stol , ostatnio zaczynam mlocic wszystko co popadnie i tez z predkoscia swiatla , a jeszce szybciej odklada mi sie to w formie tluszczu na brzuchu !!!! :wall:
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez ewcia100 » Wt lis 02, 2010 7:59 am

hahaha.
EWCIA
ewcia100
 
Posty: 34
Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 8:19 am

Postprzez Danka » So gru 25, 2010 1:53 pm

Kropek zmienił dom i nareszcie oddycha z ulga i jest szczęśliwy .UFF! to ulga również dla nas , natomiast "cudowna rodzina" u której był powinna trafić i trafi na czarne kwiatki". :twisted:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia strona

Powrót do GALERIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron